Rüyada Birinin Üzerine Sıcak Su Dökmek

Rüyada birinin üstüne sıcak su döktüğünü görmek, size kırgın olan kimseler varsa barışmaya ve aranızdaki buzların erimesine yorumlanır. Eğer laflarınızı yanlış anlayan veya aranızda tartışma geçen kimseler varsa kırılan kalpler onarılır. Bir süre yaşanan yaşanan bir ayrılığın ardından sevenler barışır. Sevgilisinden yeni ayrılan biri sevdiği insanla tekrar bir araya gelir. Sevdiğiniz kişi siz kızgın ise affeder. Rüyada başkasının üstüne sıcak su dökmek, aynı zamanda sizi dolduruşa getirmeye çalışkan kimselere karşı dikkatli olmanız yönünde bir uyarı taşır. Mesela biri sizi sevdiklerinize karşı doldurabilir. Evliyseniz eşinize karşı da size olur olmaz şeyler söyleyen biri olabilir.

Rüyada başkasının üstüne kaynar su dökmek, çalışan kişilerin işlerinin açılmasına ve ticari başarıya yorumlanır. Kendi işini ya da aile işini yapan kişiler bol kazanç sağlar. İşlerini daha da büyütebilirler, ticari hayatta bereketli bir döneme geçerler.

Rüyada Başkasının Ayağına Sıcak Su Dökmek

Hakkınızda olur olmaz laflar söyleyen kimseler varsa kulağınıza gelebilir. Bir süredir dedikodunuzu yapan kişiler mahcup olurlar. Eğer bir süredir görüşmediğiniz ve küs olduğunuz biri varsa bu kişi sizi görmeye gelebilir, beklenmedik anda karşınıza çıkabilir.

Rüyada Birinin Üzerine Sıcak Su Dökmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bir süre önce ara verdiğiniz ne varsa kaldığınız yerden devam etmeye yorumlanır. Eğer işlerinizi bıraktıysanız yeniden devam edebilirsiniz. Eğitim hayatına ara veren kimseler de eğitimlerini bitirirler. Çeşitli sebepler ile yarım kalan plan projeleriniz varsa da yakında bitirme şansı elde edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status