Rüyada Boğulduğunu Görmek

Rüyada boğulmak, başkasının etkisinde kalıp yanlış seçimler yapmaya yorumlanır. Bu kişi sizi yanlış yönlendirebilir ve sonucunda sizin zarar almanıza sebep olabilir. Eğer size gerçekten güven vermeyen biri varsa bu kişiye karşı temkinli olun. Rüyada kendini boğulurken görmek, büyük bir pişmanlık yaşamak anlamına da gelir. Yakın zamanda yaptığımız seçimler yüzünden çok pişman olabilirsiniz ve geri dönüşü olmayan bir yola girebilirsiniz. Bazı şeyleri geri almak sizin için zor olabilir. Bu yüzden de kendinizi suçlayabilirsiniz. Rüyada boğulduğunu hissetmek, huzurun kaçmasına yorumlanır. Sizi huzursuz eden bazı şeyler olabilir. Mesela bir insan size söyleyeceği sözler ya da davranışlarıyla sizi huzursuz edebilir. Zamanında söylediğiniz yalanlar varsa da bunların ortaya çıkmasından dolayı endişe duyabilirsiniz.

Rüyada başkasını boğulurken görmek, başka birinin sizden yardım istemesi anlamına gelir. Bu kişi çok büyük bir zorluk atlatabilir ve onun derdine ortak olabilirsiniz. Onun adına üzüntü duyabilirsiniz. Rüyada boğulan birini görmek, aynı zamanda birinin sizden para istemesi ya da başka bir yardım talep etmesi anlamına da gelir. Sağlık sıhhat durumu kötü olan birinden de haber alabilir ve üzüntü duyabilirsiniz.

Rüyada Boğulmaktan Kurtulmak

Hem maddi hem de manevi yönden büyük bir rahatlığa erişmek ve sonunda çok istenilen bir şeyi başarmak anlamına gelir. Belki de olmaz dediğiniz bir şey gerçek olabilir. Eğer uzun süredir bir yerden bir haber bekliyorsanız, bu da yakında size ulaşabilir. İşsiz biri rüyasında boğulmaktan kurtulduğunu görürse, kazançlı bir işe giriş yapabilir.

Rüyada Boğulmaktan Kurtarmak

Başka birinden gelecek olan yardımla birlikte bazı imkanlarınızın artmasına yorumlanır. Belki çok daha iyi bir işe girebilirsiniz ya da mevki makam yükselme söz konusu olabilir. Devlet dairesinde bir işiniz varsa kolaylıkla hallolur. Özellikle dava ve mahkeme işi olan kişiler sonunda kendi yönlerinde olumlu sonuç alabilirler ve gönül rahatlığı yaşarlar.

Rüyada Boğulmak Üzere Olmak

Büyük bir hata eşiğinde olmak anlamına gelir. Belki de çevrenizdeki insanlar size bir konuda uyarıyor olabilirler. Bu bir insana karşı bir uyarı olabilir ya da yapılacak bir seçime karşı da olabilir. Ancak yakın zamanda büyük bir hatadan geri dönmek üzere olabilirsiniz ve en sonunda gerçekten sizin için neyin doğru olduğunu anlayacaksınız.

Rüyada Boğulmaktan Korkmak

Daha cesur olmak ve artık sizin için doğru seçimler yapmak anlamına gelir. Sizi kısıtlayan kişiler olabilir ya da kendi kendinize kısıtlıyor olabilirsiniz. Ancak özgüveniniz yerine gelecek ve bir süredir ertelenilen ve cesaret edemediğiniz şeylerde cesaret sahibi olup bir adım atabilirsiniz.

Rüyada Suda Boğulmak

Bu rüya görüldüğü şekli ile farklı anlamlara gelir. Mesela rüyada berrak bir suda boğulduğunu görürseniz, büyük sıkıntılardan kurtulmak anlamına gelir. İçinizde endişe olan şeyleri geride bırakabilirsiniz ve gönül rahatlığına erişirsiniz. Ancak rüyanızda bulanık bir suda bolduğunuzu görürseniz, bu sefer de sıkıntıların içerisine dalmak, bir anda hayatınızda bazı şeylerin yolunda gitmemesine yorumlanır. Bu sebeple de huzursuzluk söz konusu olabilir.

Rüyada Denizde Boğulmak

Bir süredir emek verilen bir konuda başarıya ulaşmak ve sonuç almak anlamına gelir. Plan ve projelerinizde mutlu gelişmeler olabilir. Özellikle çok büyük bir iş fırsatı edebilirsiniz. Kendi işini yapacak olan kişiler de çok şanslı olurlar. Rakiplerinize karşı başarı kazanabilirsiniz. Rüyada okyanusta boğulduğunu görmek ise kazancının artmasına ve zenginliğe erişmeye yorumlanır. Maddi olanaklarınız bir anda yükselebilir.

Rüyada Gölde Boğulmak

Parasal sıkıntılar yönünden ertelediğiniz bazı şeyleri artık ertelemek zorunda kalmayacağınıza yorumlanır. Bundan sonra sırf paranız olmadığı için bir şeyler ertelemek zorunda kalmayacaksınız. Elinize geçen bir miktar para da işinize yarayabilir ve bazı hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bazı ihtiyaçlarınızı da kolayca karşılayabilirsiniz. Rüyada nehirde boğulmak, ihtiyacınız olan miktarda elinize para geçmesi ya da yatırımlarınızda ufak da olsa bir kar elde etmek anlamına gelir.

Rüyada Biri Tarafından Boğulmak

Çalışma ortamında sizi huzursuz eden kişiler olabilir. Rakipleriniz yüzünden sürekli eleştiriye maruz kalabilirsiniz ya da sizden usta olan çalışan kişiler tarafından uyarı almanız olasıdır. İş hayatında mutsuz günler sizleri bekliyor olabilir. Eğitim hayatı devam eden kişiler de çaresiz kalabilirler. Bazen insanların sizi yanlış yönlendirmesi söz konusu olabilir. Rüyada biri tarafından elle boğulmak, birinin sizi sözleriyle yaralaması anlamına gelir. Hiç hak etmediğin sözler duyabilirsiniz.

Rüyada Yemek Yerken Boğulmak

Para yüzünden bazı insanlar ile aranızın açılmasına yorumlanır. Mal mülk kavgası da söz konusu olabilir. Özel bir konuda sizi sinir eden kişiler olabilir. Aç gözlü biriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada İple Boğulmak

Zararlı alışkanlıklar yüzünden sağlık sorunları çıkması anlamına gelir. Kötü beslenme ya da sağlığınız ile ilgili yaptığınız başka yanlış hatalar yüzünden şu günlerde zorluk yaşanabilir. Sağlık sıhhatinize dikkat etmenizde fayda var. Psikolojik olarak hep kendinizi fazla yıpratmamanız gerekir. Rüyada birinin iple boğulduğunu görmek, birinden beklenen haberin beklenildiği gibi olumlu sonuçlar olmaması anlamına gelir. Beklediğinizin tam dışında bir karar alabilirsiniz.

Rüyada Boğulmak Ve Ölmek

Büyük bir hatanın farkına varmak anlamına gelir. Yapacağınız yatırımlarda ya da yakın zamanda alacağınız kararlarda çok daha dikkatli olmanız gerekecek. Yoksa geri dönüşü olmayan hatalar söz konusu olabilir. Çevrenizde sizi yanıltmak isteyen kişilere karşı temkinli olun.

Rüyada Boğulmak Ama Ölmemek

Bir süre de olsa dert ve cefa çekmek anlamına gelir. Özellikle sıkıntılı bir süreç anlatabilirsiniz ve sabır etmekte zorluk çekebilirsiniz. Sabrınızı zorlayan bazı durumlar olabilir. Stres ve baskı gerektiren bir işle de uğraşabilirsiniz.

Rüyada Boğulmak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada boğulmak maddi ve manevi anlamda sıkıntılı günleri atlatmak ve sabrınızı taşıran olaylar ile karşılaşmak anlamına gelir. Sizi yanlış yönlendiren kişiler olabilir. Başkalarının hataları yüzünden siz cezalı duruma düşebilirsiniz ve size karşı yapılan haksızlıklar canınızı sıkabilir. Başka birinin sorumsuz davranışı yüzünden zorluk çekmeniz olasıdır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

41 Yorum

 1. Gülsen soyçiçek
 2. Nurbanu
  • admin
 3. Biri
  • admin
 4. Mina
  • admin
 5. Ms
  • admin
 6. Denız
 7. Denız
  • admin
 8. Özgür
  • admin
 9. Figen
  • admin
 10. Ahmet gnc
  • admin
 11. Ahmet
  • admin
 12. Ayse nur
 13. Özgür
  • admin
 14. Seda
  • admin
 15. Gonca
  • admin
 16. Zeynep
  • admin
 17. kamyoncu ibo
  • admin
 18. Ela şahin
  • admin
 19. samet
  • admin
 20. Feyza
  • admin
 21. Fatma
  • admin
 22. Hasan Güneş
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status