Rüyada Boş Küvete Girmek

Rüyada boş küvete girdiğini görmek, ev hayatında daha huzurlu olmaya ve küslüklerin bitmesine yorumlanır. Sevdiği insandan ayrılan kişiler barışırlar. Eşi ile arası açık olan ve eşi ile küs olan kişiler de barışırlar. Boşanma aşamasında iseniz anlaşmaya varılabilir ve yeniden yuvanızı kurtarabilirsiniz. Ev içi büyük üzüntüler kederler yakında unutulur ve sizi üzen hata yapan kişiler de telafi edebilirler. Rüyada küvetin boş olması, borcu olup da dertlenen kişilerin de borçlarını kapatmalarına yorumlanır. Ev borcu ödeyen ve ödemelerine yetişemeyenlerin yakında gelir artabilir, evlerine daha rahat katkıda bulunarak daha rahat borçlarını ödeyebilirler. Uzun zamandır işsiz iseniz iş imkanı da gelebilir.

Rüyada küvette su olmaması, sevdiklerinize karşı özlemin artmasına yorumlanır. Çok özlediğiniz ve ayrı kaldığınız insanlar varsa, onlarla tekrar bir araya gelmek hasret gidermek önceliğiniz haline gelebilir. İlk fırsatta sevenler buluşurlar. Ailenizden uzakta iseniz de aileniz ile hasret giderebilir, onları ziyaret edebilirsiniz.

Rüyada Boş Küvete Girmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ev hayatında sıkıntılı günleri geride bırakmaya ve konfora huzura yorumlanır. Aile içerisinde sizi mutlu eden olaylar olur. Ailenizin sizden beklentileri varsa bunları da yerine getirebilir, onları mutlu edebilirsiniz. Dertli olan bir aile ferdine yardımcı olup dertleşilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status