Rüyada Boynuz Kırmak

Rüyada boynuz kırmak, size verilen sözlerin geç de olsa tutulmasına ve bir şeyleri başarmaya yorumlanır. Uzun zamandır iş haberi bekleyenlere sonunda iyi bir iş teklifi gelir. Size iş sözü veren insanlar sözlerini tutarlar. Sarın sonunda hayali kurulan bir iş yaşantınız olabilir. Güzel bir kariyer başlangıcı yapabilirsiniz. Şimdiye kadar kendini yetersiz ve şanssız hissedenler artık şanslı olurlar. Kısmetiniz şansınız açılır ve hayırlı olaylar olur.

Rüyada bir hayvanın boynuzlarını kırmak, çevrenizdeki insanlardan daha iyi makam mevki edinmeye yorumlanır. Zor olan bir şeyler başarılır. Büyük bir azmin sonunda zafer sahibi olunur. İş hayatında herkesi kıskandıracak başarılarınız ve atılımlarınız olabilir.

Rüyada Keçi Boynuzu Kırmak

Maddi güce sahip olmak şeklinde yorumlanır. Hep hayal kurulan maddi olanaklar elinize geçebilir. Maaşı yüksek bir işe girilebilir. Ya da zam bekliyorsanız iyi bir zam gelebilir. Atama bekleyenler istedikleri yere atama alabilirler. Bir süredir hayali kurulan maddi olanaklar gelir.

Rüyada Koç Boynuzu Kırmak

Rakiplerinizi geçmek ve onlardan daha başarılı olmaya yorumlanır. Sizi kendine rakip gören kişiler de geride kalır. İş hayatında öncülük edebilir, otorite sahibi olabilirsiniz. Kendi işinizi kurma yönünde de büyük bir atılımınız olabilir.

Rüyada İnek Boynuzu Kırmak

İşlerinizin düzeleceğine ve eskisinden iyi olacağına yorumlanır. Ticari hayatta maddi kayıplar geri gelir ve yeni iş anlaşmalarına varılabilir. Parasal konularda yapılan hatalar telafisi olur. Eğer yükü bir borç altına girdiyseniz de yakında bu borç külfeti bitebilir.

Rüyada Geyik Boynuzu Kırmak

Uzun zamandır gitmek istediğiniz bir yere sonunda gitmeye yorumlanır. Ziyaret etmek istediğiniz birileri varsa onları ziyaret edebilirsiniz. Yakın zamanda bir tatil planı yapılabilir ve yeni yerlere seyahat edilebilir.

Rüyada Boğa Boynuzu Kırmak

Bu rüya aşk hayatında aranılan mutluluğu bulmaya yorumlanır. Evlenmek isteyen birine hayırlı bir talip gelir. Özü sözü bir biri ile ilişkiye başlanabilir. Güven sorunları yaşanmaz ve aşk hayatında güvene dayalı bir ilişkiniz olur.

Rüyada Boynuz Kırmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, haklı çıkmaya yorumlanır. Bir konuda aslında ne kadar haklı olduğunuz herkes görür. İş veya özel yaşantınızda aldığınız kararları eleştiren ve size inanmayan kişiler size sonunda hak verirler. Pek çok kişiden iyi olanaklar elde edilir ve doğru yolda olduğunuzu birileri kabullenir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status