Rüyada Bozuk Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, çalışan kişilerin bir anda işlerinin açılacağına ve kazançlarının çoğalacağına yorumlanır. Kendi işinden memnun olmayanlar iş değişikliği yapabilirler. Ya da ek gelir elde ederek kazancınızı artırabilirsiniz. Bir yerde çalışan kişiler üstlerinde takdir görürler. Maaşınıza zam yapılabilir ve sonunda hedeflediğiniz kazanca ulaşıp isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Rüyada demir para görmek, tüm ihtiyaçlarını gidermek ve eskisinden daha iyi maddi olanaklara sahip olmak demektir. Artık daha kolay yoldan kazanç sağlanabilir. Rüyada madeni para görmek, mal mülk satımından elinize geçecek olan toplu parayı simgeler. Mahkeme ve davası olanlar da kendi karlarına sonuç alırlar.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Para Görmek

Rüyada para bozmak, birine borç para vermek ve maddi destekte bulunmaya yorumlanır. Bu kişi size çok yakın olan biri olabilir. Gelecek günlerde işsiz olan birinin işe girmesine de vesile olabilirsiniz. Sevdikleriniz para sorunlarını sayenizde çözerler.

Rüyada Bozuk Para Saymak

Birikimlerinizin günden güne artması ile birlikte zenginliğe erişmeye yorumlanır. Kişinin geliri hızla artabilir ve beklenmedik arkamlar kazanmaya aşlayabilirsiniz. Gelecek günlerde yapılacak anlaşmalar da çok para kazandırabilir.

Rüyada Bozuk Para Almak

Paranızı pulunuzu kıskanan bir insan olduğuna yorumlanır. Bu insan sizin satın aldığınız ve para harcadığınız şeyleri kıskanıyor olabilir. Bu yüzden arkanızdan dedikodu çıkarabilir. Rüyada bozuk para toplamak, mal mülk sahibi olup elindeki parayı değerlendirmek demektir.  

Rüyada Bozuk Para Vermek

Bekar olan kişiler için bahtı açık bir insan olduğunuza ve varlıklı bir insan ile evlenmeye yorumlanır. Evlilik hayatında para sıkıntısı çekilmez. Evli olanlar da bolluk ve bereket dolu günlere erişirler. Rüyada bozuk para harcamak, borç bırakmamaya ve birikim yapma kararı almaya yorumlanır.

Rüyada Bozuk Para Bulmak

İşsiz olan kişiler için yeni bir işe girmek ve borç bırakmamaya yorumlanır. Zamanında borçlandığınız insanlar varsa kapatabilirsiniz. Bir süredir elinize geçmeyen para varsa yakında elinize geçer. Rüyada bozuk para düşürmek, maddi zarara uğramaya yorumlanır. Çıkan bazı masraflar bütçenizi sarsabilir.

Rüyada Bozuk Para Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi bir yatırım yapmak ve maddi olanaklarını doğru şekilde değerlendirmek anlamına gelir. İş hayatında yaşanan kararsızlık biter, kariyerinize doğru yön verebilirsiniz. Paranızda gözü olan kişiler varsa fesat niyetleri ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

6 Yorum

  1. Mehtap
    • admin
  2. Arzum
    • admin
  3. Serap
    • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status