Rüyada Buğulu Cama Yazı Yazmak

Rüyada buğulu cama yazı yazdığını görmek, kendinize vermiş olduğunuz sözleri tutacağınıza ve zamanında hayal ettiğiniz şeylere sahip olmaya yorumlanır. Bir süre önce başarmak istediğiniz şeyler için verdiğiniz mücadele olumlu sonuçlanır. İş veya eğitim hayatında ulaşılmak istenen hedefler varsa bu hedeflere ulaşarak istikrarınızı kanıtlayabilirsiniz. Sizi inanan ve güvenen, her daim destek olan kişiler de mutlu olur. Özellikle anne ve babanızı mutlu edece başarılara ulaşabilirsiniz. Daha fazla tecrübe elde edilir ve verilen sözler de havada kalmaz.

Rüyada buğulu cama isim yazmak, size kırgın olan biri varsa onun gönlünü yeniden kazanmaya yorumlanır. Ayrılan kişiler sevdikleri ile yeniden barışabilirler. Aralarındaki romantizm artar ve birbirinize verdiğiniz sözler varsa bu sözleri tutabilirsiniz. Evlilik yolunda ilerliyorsanız siz de payınıza düşeni layığı ile yerine getirebilirsiniz.

Rüyada Buğulu Cama Resim Çizmek

Dileklerin gerçek olmasına ve zamanında hayal olan şeylerin gerçekleşmesine yorumlanır Bekar olan biri mutlu olacağı bir evlilik yapabilir. Sevdiği kişi ile evlilikleri önündeki engeller aşılır, nikah masasına otururlar. Evli olanlar da eşleriyle birlikte istek ve hayallerine erişirler. Eğer eşinizin size verdiği sözler ve vaatler varsa tutar, sürprizleri olabilir.

Rüyada Buğulu Cama Yazı Yazmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi manevi isteklerine erişmek, bir zamanlar başarmalıyım dediğiniz şeyleri başarmak anlamına gelir. Arzu edilen şeylere ulaşmak için çekilen dert ve cefalar karşılığını bulur. Hak edilen makam mevkiye ulaşılır. Sınavı olanlar için de sınavlarından başarılı sonuç alacaklarına yorumlanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hülya dedi ki:

  Merhaba rüyamda insanları ele geçiren varlıklarla savaşıyorken en son evin balkon camlarına (12.katta oturuyorum) dışardan “biz eşlik etmeye geldik içeri alırsan girelim” yazısı yazıyordu ve yağmur yağıyordu dışarda.. en kötüsü gerçek hayattaki hava gündüz güneşli iken uyanıp camdan dışarı baktığımda 02:30 aynı yağmur gerçekte de yağıyordu 🙄 çok korktum 😕 ne anlama gelebilir.

 2. Sıla dedi ki:

  Merhaba rüyamda gerçek hayatta üzüldüğüm ve pişman olduğum bi konudan dolayı tekrar üzüldüğümü görüyorum. Keşkeler içinde kendimi odaya kapatıyorum ve uyuyorum. Uyandığımda gökyüzüne bakıyorum ve değişik şeyler görüyorum. Sonra anlıyorumki bunlar bulut. Ve bulutlar farklı farklı harfler şeklinde. Neredeyse alfabedeki bütün harfler var. Sonra bunların aralarında bir sürü uçak görüyorum. Farklı yerlere uçan. Karşıda bi hava alanı var. Orada durmuş bi uçak ve inen yolcular. Kendimi biranda onların arasında buluyorum. İki japon kadın. Bi konuyu eleştiriyorlar. Ben havaalanının kafeteryasında beklemeye başlıyorum. Elimde ni fincan çay ile oturup masaya bekliyorum. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status