Rüyada Büyük Mutfak Görmek

Rüyada büyük mutfak görmek, çalışma hayatında yaşanacak olan sürpriz bir gelişmeye yorumlanır. Bir yerden kapanan kapı başka bir yerden açılır. Eğer işlerinizde sıkıntılar varsa biter. İşsiz olanlar ise gelecek olan iş haberine çok mutlu olabilirler. Yakın çevreniz size iş bulmanızda yardımcı olabilir. Rüyada çok büyük bir mutfak görmek, önemli iş imkanları edinmek ve ekonomik özgürlüğe kavuşmaya yorumlanır. Ekonomik olarak eliniz rahatlar. İş bekleyen kişilere iş gelir. Yeni iş fırsatları ile maddi durumunuz düzelir.

Rüyada geniş mutfak görmek, kazancın artacağına ve artık evinize daha çok para girmesine yorumlanır. Eğer evliyseniz hem eşinizin hem de sizin gelirinizde hızlı bir artış olur. Gelirinizde sürpriz bir artış da yaşanabilir.

Rüyada Büyük Güzel Mutfak Görmek

Evinizde refah ve mutluluk içerisinde yaşamaya yorumlanır. Hem sizin hem de ailenizin neşesi yerine gelir. Şimdiye kadar sahip olmak istediğiniz olanaklar ve maddi imkanlar gelmeye başlar. Geleceğe dair maddi kaygılar geride kalır.

Rüyada Büyük Mutfak Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, zenginlik ve refah içerisinde bir hayat sürmeye yorumlanır. Maddi külfet biter ve size borcu olan kişiler öder. İş bekleyenlere iş imkanı gelir. Eskisinden daha iyi maddi olanaklara sahip olunur ve ailenizin durumu düzelir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Yasemin dedi ki:

  Merhaba rüyamda iş yerimin mutfağını görüyorum büyük sanayi tipi ocaklar var, bir tanesini birisi tamir ediyor küçük bı patlama oluyor bı toz bulutu oluşuyor geçiyor, sonra tamirat devam ediyormuş patronum acele ile mutfağa giriyor ocakların gazi acıkmış hizli bı şekilde kapatmaya çalışıyor o esnada mutfağın diğer tarafında bı patlama oluyor. Patronum o tarafa gidiyor sonrasında uyandım yorumlarmisiniz

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni imkanlara, hayırlı kazanca yorumlanır.

 2. anonim dedi ki:

  ek olarak , elimde tel süzgeç var, mutfagın yanında, duvardaki çengele asılı olan diger süzgeçin yanınsaki duvar çengeline elimdeki süzgeçi de takıyorum. isabetli yorumlarınız için teşekkür ederim

 3. anonim dedi ki:

  rüyamda bir evin mutfagındayım, herşey yeni, fakat mutfagın b,r kısmında da tuvalet taşı var, çişim gelmiş, çiş yapmak istiyorum ama herkes görür diye düşünüyorum, o sırada mutfaga yegenim geliyor, elimdeki cam sürahideki suyu tuvalete boşaltıyorum, o sırada abimde geliyor, abim kumarda herşeyini kaybetmiş birisiymiş, yeni eviniz çok güzel ve büyük diyorum, abim evet diyor, evin bir tarafında duvar yok ve ileride BİM market görünüyor, abim markete dogru gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size yüklü borcu olan birilerinin borcunu ödemeisne ve hakkı olanı almaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status