Rüyada Buzluktan Et Çıkarmak

Rüyada buzluktan et çıkardığını görmek, zamanında aranızda para pul yüzünden anlaşmazlık çıkan biri ile barışmaya yorumlanır. Sizden aldığı borcu ödemeyen veya mağdur eden kimseler varsa hatalarını anlayarak telafi ederler. Aile içerisinde de mal mülk konusunda çıkan tartışmaların ardından herkes hakkı olanı alır ve sizin hakkınızda gözü olan kimselerden malınızı koruyabilirsiniz. Eğer mahkeme sonucu bekleniyorsa sizin hayrınıza sonuçlanır. Yeni boşanan biri eşinden beklediği nafaka ve tazminatı alabilir.

Rüyada buzdolabında çiğ et görmek, aynı zamanda evinizde rızkın bereketin artmasına ve misafir ağırlamaya yorumlanır. Yakın zamanda evinize kalabalık misafir gelebilir, eş dost akrabalarınız ile evinizde kutlama olabilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz yakınlarınız da sizi görmeye gelebilirler ve hal hatırınızı sorabilirler.

Rüyada Buzluktan Et Çıkarmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bir zamanlar verilen sözlerin tutulmasına ve borçların ödenmesine yorumlanır. Sizi mağdur eden kimseler daha fazla mağdur edemezler. Aradaki tatsızlık ortadan kalkar ve içiniz rahat eder. Eğer para meselesi yüzünden güveninizi kıran kimseler varsa yeniden güven tazelemek için çaba gösterebilirler. Boşanmak üzere olan biri bu rüyayı görürse yuvasını kurtarabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Zehra dedi ki:

  Rüyamda şehir dışında yaşayan teyzem kızları damatları iki küçük çok güzel erkek torunu var onlarla birlikte bize gelmişler evde dayımla eşide var ama ev eskiden anneannemin eviydi dayımın borçlarına gitmişti o ev ben o evde oturuyorum rüyamda ben onlar geldi diye hemen buzlukta ki kurban etlarinden çıkarıp kavurma yapmak için hazırlık yapıyrum Arada teyzemin torunlarına sarılıp sıkı sıkı durmadan öpüyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden 2 ayrı güzel haber almaya, rahat geçime yorumlanır.

 2. Hediye dedi ki:

  Ruyada buzluktan donmuş kirmizi et cikarip yiyordum yanimda biri vardi kim oldugunu hatirlamiyorum ailemden biriydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine verilen sözün geç tutulmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status