Rüyada Cadı İle Konuşmak

Rüyada cadı ile konuştuğunu görmek, ağzınızdan laf almaya çalışan bir kadına yorumlanır. Bu sebeple ilerleyen günlerde kime ne dediğinize ve anlattığınıza dikkat etmenizde fayda var. Başkalarına sırlarınızı paylaşırken de dikkat edin. Çünkü size güven verip de sırlarınızı öğrenen biri daha sonrasında sizi mağdur edebilir. Sizden öğrendiği sırları ifşa edebilir, iki yüzlülük yapabilir. Sizi kıskanan ve dedikodunuzu yapan bir kadın tarafından da mağdur edilebilirsiniz. Rüyada cadıyla yüz yüze konuşmak, sizin huzurunuzu kıskanan bir insanın dolduruşuna gelmeye yorumlanır. Bir süredir sizin ve ailenizin huzurunuzu bozacak laflar söyleyen ve yalan yanlış şeyler ile moralinizi bozan kişiler varsa araya mesafe koymanız gerekebilir. Yoksa ortada hiçbir şey yokken kuruntu yapabilir ve huzurunuz kaçabilir.

Rüyada cadı ile kavga etmek, size karşı söylenen bir laf yüzünden tartışmak anlamına gelir. Yüzünüze karşı söylenen bir laf size çok ağır gelebilir ve bu kişiye karşı kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Çevrenize karşı da sizi rezil etmek isteyen kişiler varsa emellerine ulaşamazlar.

Rüyada Cadı İle Konuşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kötü niyetli bir insana yorumlanır. Kendi çıkarları sebebi ile sizden laf almaya çalışan birileri olabilir. Size dostça yaklaşan ancak art niyetli olan kişilerin asıl niyetleri daha sonra fark edilir. Biri kendi çıkarı için size iyi davranabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status