Rüyada Cam Kırılması

Rüyada camın kırıldığını görmek, bir hayli riskli bir sürece girmek anlamına gelir. Şu günlerde alacağınız bazı kararlar sizi oldukça tedirgin edebilir ve strese sokabilir. Bunun da sebebi geleceğinizi etkilemesi olacaktır. Mesela eğitim hayatında yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız, neyin doğru ya da yanlış olduğunu çok iyi analiz etmeniz gerekecek. Aynı zamanda yatırım yapacak olanlar da iyi araştırmalı, analiz etmelidir. Çünkü uğraştığınız bazı işler oldukça hassas olabilir ve sonuçları da sizin için çok önemli olabilir. Rüyada cam kırmak, önemli bir dönüm noktası yaşamak ve hayatınızın önemli bir sürecine girmek anlamına gelir. Bazı kararsızlıklar söz konusu olabilir. Mesela gelecekle ilgili bazı kaygılarınız yüzünden yeni seçimler yapmanız gerekebilir ya da özel hayatınızda çok mutsuzsanız ayrılık konusu gündeme gelebilir. Çok dikkatli davranmanız gerekecek.

Rüyada başkasının cam kırdığını görmek, geleceğiniz için yapacağınız bir seçimde başka birinin çok etkili olması anlamına gelir. Bu kişi ile birlikte ortak kararlar alabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle ortak hayalleriniz olabilir ya da ilişkiniz varsa sevdiğiniz insanla birlikte ortak kararlar alıp ortak bir adım atabilirsiniz. Yeni Bir Başlangıç yapabilirsiniz.

Rüyada Cam Kırılma Sesi Duymak

İş hayatından gelecek olan haberler hem sizi çok mutlu edecek, hem de aileniz sizin adınıza oldukça mutlu olacak. Maaşınızın artması, gelirinizin de yüksek olması da ailenizi ve size mutlu edebilir. Önemli bir engel önünüzden kalkabilir. Eğer maddi yönden de kısıtlamalar söz konusuysa artık daha rahat edebilirsiniz.

Rüyada Cam Kırığı Görmek

Duyacağınız bazı sözlerden sonra kalbinizin kırılmasına ve moralinin bozulmasına yorumlanır. Keyfinizi kaçıracak şeyler işitebilirsiniz. Belki de size karşı yapılan bir haksızlık kulağınıza gelebilir ya da öğreneceğiniz başka şeyler yüzünden kırgınlık söz konusu olabilir.

Rüyada Cam Kırığının Ayağa Batması

Bazı seyahat planlarınızın ertelenmesi anlamına gelir. Örneğin başka bir yere taşınmak gibi planlarınızıç da varsa bu planlarınızda aksilik çıkabilir. Önemli bir yolculuk ertelenebilir ya da başka sebeplerle yolculuk planlarınızda değişiklik olabilir.

Rüyada Kapı Camının Kırılması Görmek

Evinize gelecek olan misafirlerin sizi üzmesi anlamına gelir. Belki de hiç istemediğiniz insanlar evinize misafir olarak gelebilirler veya uzun süre birinin evinizde kalması canınızı sıkabilir. Hane içerisinde hoşlanmadığınız kişiler varsa da onlar misafirlik yapabilirler.

Rüyada Pencere Camının Kırılması

Ailenizdeki bir sorun yüzünden keyfinizin kaçmasına yorumlanır. Belki de planlı projeleriniz yarım kalabilir. Çıkan başka iş ve görevler yüzünden kendi işleriniz ve sorumluluklarınızı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Başka bir şeyle uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada Cam Bardak Kırılması

Eğer kendinizi bir konuda çok şanssız hissediyorsanız, bir anda şansınız açılabilir ve işler yoluna girebilir. Özel hayatınızda bazı mutsuzluklarınız varsa bir anda mutluluk söz konusu olabilir ya da iş hayatında beklentileriniz varsa beklentilerinizin karşılığını bulabilirsiniz.

Rüyada Cam Kırıkları Toplamak

Tüm sorunların üstesinden gelmek ve herşeyin yoluna girmesi anlamına gelir. Aile ve iş hayatında denge kurabilirsiniz. Bazı ufak tefek aksilikler ortadan kalkar. Rüyada cam kırıkları temizlemek, aynı zamanda kalbini kırdığınız biri varsa onun gönlünü almak anlamına da gelir. Hata yaptığınızı düşündüğünüz birileri varsa onlarla aranız düzelir.

Rüyada Camın Kırılması Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada camın kırılması şans ve talihin açılmasına, artık bir şeylerin yoluna girmesine yorumlanır. Yakın zamanda alacağınız haberler sizi mutlu eder. Gönül kırgınlıkları ortadan kalkar. Eğer küs olduğunuz birileri varsa da onlarla barışabilirsiniz. Çalışan kişiler de dışarıda yeni bir fırsat elde edebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. MİLA dedi ki:

  Bn rüyamda tanıdık ve tanımadık insanlarla tartışıyordum beyaz sehpanın üstüne çıkmıştım sonra avizelere sopayla vurmaya başladık kırıldı ve bnm üstüme döküldü elbiseme ve bacaklarıma yapıştı acı hissettim sonra yere inip kendimi sirkeleyince yere döküldüler minik minik camlar

 2. Fatma dedi ki:

  Yorumlarsanız sevinirim. Gerçek hayatta Damat da bi tanıdığımı yarıyolda bırakıp bu gelini istemişti.

 3. Fatma dedi ki:

  Rüyada bir gelinin elinde cam sehpa vardı bu kişi gidip geldi en son sehpayı yere bıraktı ve sepnın üst kısmındaki cam kırıldı.

  1. Fatma dedi ki:

   Yorumlarsanız sevinirim. Damat da bi tanıdığımı yarıyılda bırakıp bunu istemişti.

 4. Yildiz dedi ki:

  Ruyamda bir adam evimizin camina bicak atarak kirmaya calisiyor cam8n onunde annem oturuyor. Ben evde is yapiyorum adai camdan goruyorum adam bana bakarak picagi savuruyor. Ayni adam daha sonra elinde kavanozla icinde atesli olarak cama firlatiyor bende geri firlatiyorum eli yaniyor sana gosteririm der tsvri var

 5. ceren dedi ki:

  rüyamda odamdayım ve odamın kapısı kilitli galiba açmaya çalışıyordum ama açamıyordum. kapıyı açamayınca camını kırdım ama camı kırarken acı da hissetmedim elimden kan da gelmedi. camı kırdıktan sonra kapının kilidini açmak için elimi kapı koluna doğru uzattım ve uyandım. uyandıktan sonra da kapıyı açtım gibi hisettim ama açtım mı açmadım mı hatırlamıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan işleri tamamlamaya, fırsata yorumlanır.

 6. Özer dedi ki:

  Benim rüyamda içerisinde olduğum işyerinin camını bir arkadaşım bana şakasına taş atarken kırdı. ben arka kapıdan çıktım ve ön tarafa geldiğimde çok büyük bir kalabalık vardı kavga ediliyorlardı camı niye kırdılar diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında yeni bir imkana yorumlanır.

 7. Türkan dedi ki:

  yuxuda görürəm ki kohne evde biz evvel yataqxanada qalmisiq biz yataqxana deyirik siz ona yurt deyirsiniz deyəsən. açıq pencərədən baxiram . ondan qabaq da bir oglana tanidiqim oglana pul verirem ki oyun oynayaq oda gedir gelmir. ama pulu alir məndən. fikrimdə tutmuşam ki ondan o pulu alam. oda gəlmək bilmir o oglani izleyerken aciq pencereden şüşə sınır öz özünə. və mən içəri girirəm sonra yuxudan ayiliram

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi refaha ve zenginliğe yorumlanır.

 8. Dilek dedi ki:

  Ben rüyamda benim evimde kalan eltimle bebegi uyurken. Üzerine evimdeki camlarin odanin cami üstüne patladığıni gördüm anlamı ne acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hane içinde sevince, kısmete yorumlanır.

 9. Nil dedi ki:

  Bir eski harabe nem kaplı bir oradayım. Mutfak galiba. Yanımda bir aile dostumuz ve de 11 yaşında oğlu var. Çocukla pencereyi açmak istiyorum,ama eski olduğu için düşecek gibi oluyor. çerçeveyi tutuyorum,ama cam kırılıyor ve çocuğun üzerine dökülüyor, çerçeve de elimde kalıyor. Su bidonları varmış ağzı açık, altında.Annesi bağırıyor kırık orası zaten. Suyun içine de cam kırıkları doldu, yenisini almamız lazım falan . öyle uyandım.

  1. Nil dedi ki:

   Ama hiç birimize bir şey olmuyor. Çizik bile olsa hasar almıyoruz. Umarım yorumlarsınız. Teşekkürler 😇🍀

  2. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir gelire ve şansın açılmasına yorumlanır.

 10. Hakan dedi ki:

  Cam bi masanın üstüne oturdum oturduğum yerden kırıldı içine girdim ama hiç biyerime çizik bile değmedi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan işleri tamamlamaya, gizli saklı bir şey kalmamasına yorumlanır.

 11. Derya Korkmaz dedi ki:

  Merhaba umarım cevap verirsiniz beni çok etkileyen bir rüya gördüm. Annem camekan bir otelin içerisinde odada dışarısı komple su dolu yalnız hava değil su var okyanus gibi bir yerdeyiz sonra cam otel yıkılmaya başlıyor annem otel odasında uyuyor bende dışardan onu izliyorum yardım etmek istiyorum yanıma kuzenim var ona hadi içeri girip annemi kurtaralım diyorum ama o sırada birden koluna büyük bir cam düşüyor sonra sırasıyla bacaklarına düşüyor ve oda su ile doluyor ve o hala uyuyor uykuda ölüyor üzerine düşen cam büyük parçaları ve içer giren su ile 🙁 Bu ne demek oluyor acaba birkaç gündür Coronavirus den korkuyorum zaten 🙁

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sıkıntılı bir süreci atlatmak ve evinizde huzurun artmasına yorumlanır.

 12. Merve Kartal dedi ki:

  Rüyamda birden yüzüme doğru bir cam kırıldı ve sıçrayarak uyandım tekrar uyudum ve bu sefer daha büyük bir cam yüzüme doğru kırıldı ve sıçrayarak uyandım ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kalbinizi kıran birinin pişman olmasına yorumlanır.

 13. Selin dedi ki:

  Rüyamda büyük bir pencereyi düşürdüm ve camı kırıldı. Üzüldüm. Ne anlama gelir ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz biri ile barışmak hasret gidermeye yorumlanır.

 14. Zeynep dedi ki:

  Rüyyam da durduğum evin camları tuzla buz oldu

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya gizli sakli kalmamasina yorumlanir.

 15. Cüneyt dedi ki:

  Merhaba admin ben disardayim ev bizim ev değildi ama rüyada bizim evdi ikinci kattaki cam beyaz mıydı yoksa dışarda ayaz mı vardı onu tam hatırlamıyorum görmediğim biri taş vurdu cam hem çatladı hemde kırıldı yurumlarsaniz sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz kişiler ile aranızdaki sorunların çözülmesine yorumlanır.

 16. Merve dedi ki:

  Rüyamda pasta dolabının cami yere düşüp catladigini görüyorum nedir bu ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize yeni bir eşya almaya yorumlanır.

 17. Şeker dedi ki:

  Rüyamda camı kapatmaya çalışırken kafama düşüyor ve kırılıyor evin her yerine cam parçaları sıçrıyor ne anlama gelir yorumlarmısınız tşk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya küs olduğunuz birinin barışmak isteyeceğine yorumlanır.

 18. eda dedi ki:

  Ben uüyordum bi göruntu uiyeadım baktım pencerea dort beş gençiler halıci dükanı taşlanıyorlardı pengereleri hepsini kırılmış kiçücük cam parçaciklar erlerde dokulmuş bir komşu polise çağralım deince 18 -19 yaşlarında gençleri kaçmışları namazı sate uiyeandım. rcea ederim onlemlise cevapı beklyorum şimdlik tşklr

  1. admin dedi ki:

   Yapılan haksızlıklar veya söylenen sözlerden sonra pişman olan birine yorumlanır.

 19. Uğur yıldırım dedi ki:

  Rüyamda babaannemin evine haciz gelmişti çok küçük bir borç yüzünden ve evde kimse yoktu ,çok zoruma gitti kapının camını kırdım ,babannem niye cami kırdın evi geri alırdık biz dedi ,sen evi al cami ben yaptırım dedim ,evi geri almışlardı bende cami yaptırdım, Cam Turuncu bir camdı hocam

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kıran üzen birinin özür dilemesine, borçları olanın ödemesine yorumlanır.

 20. Selda coşkun dedi ki:

  Rüyamda. Kaynanam benim evimdeydi ve benim kase mi elinden düşürdü parcalandı bende üzüldüm kaynanam toplamaya çalıştı eşim annesine bakıp bırak toplama yaptın yapacagını dedi rüyam sanki gercek gibiydi tabiri yaparmısınız

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında huzura ve berekete yorumlanır.

  2. Admin dedi ki:

   Rüyamda evimde yatak odasının kapısının önünde çok büyük kare cam var bende onu tutmak için çömelmişim tlf konuştuğum için tutamıyorum ve kırılıyor içeride de ölmüş bir akrabam gelmiş misafirliğe kızlarıyla birlikte onlar oturuyor ve ölmüş akrabama yazma hediye ediyorum ne anlama geliyor acaba

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kimseyle gizli saklı kalmamasına ve evinizde huzura yorumlanır.

 21. Rukiyeee dedi ki:

  Ruyamda annem ve komsumuzun nisanli kizi ellerinde birer barak var ve onlari yere atip kiriyorlar. Bardaklar paramparca oluyor, annemin yuzu gulec birbiri ardina yere bardak atip kiriyorlardi. Yorumlar misiniz lutfen

 22. Rky dedi ki:

  Merhaba Hocam, ruyanin tamamini hatirlamasam da yazmak istedim. Guya amcamlardayim yengem orda buyuk sehpa cami veya masa camiydi emin degilim,sanirim yengem silerken kirildi ama bu cam buyuk dikdortgen camlardan olur ya hani oyleydi. Ve 2 tane kirildi ben de mahcup oluyordum sanki ben kirmisim gibi ama kirilip dagilmiyordu ve yengem bir sey olmaz diyordu. Yine emin degilim ama sanirim kirilma sesi duyuyordum ve cam dagilmiyordu sadece bi cizik gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi kırıp üzen her kim varsa üzülmesine, ayrılıkların bitmesine yorumlanır.

 23. Murat dedi ki:

  Rüyada arabamın camının catlagını gordum ve butün camları aynı marka taktırayım diye kırdım acaba ne demek

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere yapılacak seyahatten vazgeçmeye yorumlanır.

 24. Ahsen dedi ki:

  Bende rüyamda ortaokulu okuduğum okuldaydım (şu an üniversite öğrencisiyim) bahçede çocuklar top oynuyordu sonra bir camı kırdılar ama tam olarak pencere değildi sonrasında çocuklardan biri düşen büyük bir parça camı alıp yanımızda kırdı cam parçaları sol koluma battı kanadı ama derin bir şekilde batmadı onları çıkardım hemen sonra da yine sol elim yanlışlıkla bazı duygular hissettiğim kişinin eline değdi yanlışlıkla

 25. Ahsen dedi ki:

  Bende rüyamda ortaokulu okuduğum okuluma gitmiştim (şu an üniversite öğtencisiyim) bahçede küçük çocuklar top oynuyorlardı sonra bir pencere camını kırdılar sonra da düşen büyük bir parçayı gelip bizim yanımızda yere attılar sonra o cam parçaları benim sol koluma battı ve hafif hafif kan aktı camları çıkardım tek tek (derine inme işti) son olarak birinin eline dokundum yanlışlıkla ve bu kişi şu an bir şeyler hissetmeye başladığım kişi

  1. admin dedi ki:

   Eğitim hayatında daha başarılı olmaya ve bir fırsat yakalamaya yorumlanır.

 26. Şermin dedi ki:

  Rüyamda yurt dışına evliliği düşündüğüm adamla gidiyorum, bir evdeyiz ve aşağı doğru bakınca çok ürpertici bir nehir akıyor ve rengi çok berrak koyu mavi hızı çoktu daha sonra yağış başlıyor sel olacak ve evin yan ve arka taraflarından yağmur suları ineceğini görünce, arkadaşım arka cam pencereyi kırıp dışarı çıkmamızı sağlıyor, kaçıyoruz, biraz daha yüksek oluyor arka tarafa çıkıyoruz çok aşağısı sel fakat yukarıda insanlarlın gayet normal bir şekilde yolda yürürken görünce şaşırdık

  1. admin dedi ki:

   Çok hayırlı insanlar ile tanışmak ve bol kazanca, rahat geçime yorumlanır.

   1. Nehir dedi ki:

    Rüyamda eski lüxs daha çok siyahlarla kaplı bi evdeydim sonra evden kaçmaya çalışıyordum benle beraber bi kaç kişi daha vardı sonra ev sahibi yada onun gibi bi adam bizim buradan çıkamayacamızı falan söylüyor ( şu anda salon olduğunu tahmin ettiğimiz yerdeyiz ayrıca kapının yanında da busuru büyük tozlanmış camlar var ) sonra adamın elinde kâğıt fotoğraf gibi bişey var önümüzdede bi defter sonra aniden yanımda annem beliriyor annenin üstünde simli bi elbise var sonra deftere baktığımda defterde silik silik bi fotaraf beliriyor adam bakmıyor ben baktığımda annem, ben,tanıdığım ve tanımadıgım büsürü kişi vardı fotarafta sonra bu kapının yanındaki (sağ taraftaki pencere) bi anda patladı pencerenin önü hep cam kırıklarıyla doldu daha sonra pencerenin içinden bi kız çıktı adam sonra ona ( bu arada kızın elinde az önce defterde gördüğüm fotaraf var ) şaşkınlıkla biletler sormuştu (bundan sonrasını pek hatırlamıyorum ama adam galiba biletlerin farkına varıyordu) daha sonrada içerde bi fırtına çıkıyor diğer insanlar kayboluyor ben balkona çıkıyorum koşuyorum sonra adam da şöyle diyordu etiğin duayı unutmayın eğer kaçarsanız sizi yer sonra bi adamda ( başka bi adam ) aşagıya atlıyor ben alaya bakarken yeşil akışkan kıvamı olan bi şey gelip oda yanımda aşağı bakıyor (adam gözükmüyor) daha sonrada beni yiyordu galiba.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya kalbinizi kıran ve sizi üzen insanların pişman olmalarına, ideallerine ulaşmaya yorumlanır.

 27. Kaan dedi ki:

  Rüyamın içinde uyanıyorum evde tanımadığım ama düşman olduğunu bildiğim kimseler var ev arkadaşlarımı biyere kapatmışlar bende kapıyı açmaya çalışıyorum aralarından biri kapıyı tutuyor açamayınca ben de kapının camını kırıyorum. kırık parçalardan birini elime alıp üstüne yürüyüp camı batırıyorum ve diğer arkadaşları geliyor sırtımı kendi arkadaşlarıma verip elimdeki camı onlara doğru savuruyorum sonrası yok.

  1. admin dedi ki:

   Dostu düşmanı ayırt etmeye ve bazı insanlardan uzaklaşmaya yorumlanır.

 28. Ayşegül dedi ki:

  rüyamda annemlerin evindeyim. balkona çıktığımda önce bir pencerenin heryerini çatlamış olarak gördüm. ve anneme babam camı kapatırken hızlı kapatmış cam çatlamış dedim. sonra tekrar balkona çıktım kapalı can balkon tüm camları çatlamış. ve hepsi olduğu yerde duruyor. Sonrada binanın dışındaki sulu boruları aşağı düşüyor. camlar çatlak ama düşmüyor.

  1. admin dedi ki:

   Ev içinde sıkıntıların bitmesine ve aile fertleri ile rahat geçime yorumlanır.

  2. Ali Arslan dedi ki:

   Rüyamda eşimle birlikte bir evdeyiz duvardan duvara büyük ısı cam var birden bire o camın kırıldığını görüyorum daha doğrusu cam kesme aletiyle daha önceden dikdörtgen bir şekilde çizildiğini ve o çizildiği yerden büyük cam parçaların kopup düşüp düşüp parçalanıp kırıldığını görüyorum akşam hava kararmış oldu için , gece soğuk olur üşüyüp hasta oluruz diye endişeleniyorum.

   1. admin dedi ki:

    İş hayatında şansın talihin açılmasına ve evinize bol para girmesine yorumlanır.

 29. Serkan dedi ki:

  rüyamda benimle aynı işi yapan bir arkadaşım benim dükkanımdaki iş tezgahının üzerindeki camı kaldırıyor çeviriyor ve camın alt köşesinden bir parça kırılıyor

  1. admin dedi ki:

   İş hayatında bir miktar maddi kayıp olabilir.

   1. Seyma dedi ki:

    Merhaba rüyamda balkonda yerde oturuyorum yan balkoda 3 tane kadın kendi aralarında bana bakarak konuşuyorlar fesat geliyo kafamı çeviriyorum.Tam o arada bir kuş hızla yanımdan geçip camı kırıp içeri giriyo ardından yürüyerek balkon kapıdından yanıma geliyor beyaz iri bir güvercin göbeği huvarlak hamile gibi.Tam o srada biraz daha küçük başka bir güvercin elime koluma yapışıp tutunmaya çalışıyor tırnakları biraz büyük ama batmıyo tedirgin oluyorum sadece sonra bir kuş daha ben ne olduğunu anlamadan uğraşırken yandaki kadınlar bağırmaya başlıyor at onlar saldırgan çabuk at falan diye o panikle kuşu elimi kolumu sallayarak zorla atıyorum.kuş aslında sakdırmaktan çok koluma tutunmaya çalışıyor gibiydi.sonra uyandım.

    1. admin dedi ki:

     Kırgın olduğunuz kişilerle barışmaya ve temiz haber almaya, endişenin bitmesine yorumlanır.

 30. Dilara dedi ki:

  Merhabalar ruyamda pencere cami oldugu gibi dusup kiriliyo bende pencerenin catlaklarinin oldugu yerleri kapatiyorum ama biraz aciklik kaliyo neye tabir olur

  1. admin dedi ki:

   Ev içi sorunları kimseye duyurmadan çözebilirsiniz, borçlarınız varsa biter.

 31. Sezen dedi ki:

  Rüyamda camdan voleybol oynayanlara bakarken top cama geliyor cam kırılıyor. Ben topu onlara atıyorum onlar topu alıp kaçıyorlar kırılan camın parasını ödemiyorlar özür bile dilemiyorlar

  1. admin dedi ki:

   İçinizdeki sıkıntılardan kurtulmak ve maddi durumun iyileşmesine yorumlanır.

 32. Esra dedi ki:

  Rüyamda cam kırılıyordu kim kırıyordu bilmiyorum hatırlamıyorum annem koşup topluyordu nazar çıktı diyordu zaten gözü vardı İyi oldu nazar çıktı diyordu

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların bitmesine ve bir anda şansın talihin açılmasına yorumlanır.

 33. Orhan dedi ki:

  Rüyamda mutfak camını birileri zorluyordu açmak için açmayınca kucak büyüklüğü kadar bur taş ile kırmaya çalıştı perde kapalı olduğu için kimin kırdığını göremedim çift tarafli olan camın sadece iç tarafındaki çamlar kırılıp eve dökülmüştü sonr polis siren sesi geldi ve kıran kişi kayboldu perdeyi açtığımda bacanağım ve baldıźım araba ile geldiler şaşırarak ne olduğunu falan sordular ve rüyam bitti orada. Yorumlariniz için şimdiden teşekkürler

  1. admin dedi ki:

   Emeklerin karşılığını almaya ve üzerinizdeki yükün hafiflemesine yorumlanır.

  2. Ayse dedi ki:

   Günaydın. Riyamda salonumun cami patlamıştı. Tsk ederim simdoden

   1. admin dedi ki:

    Evinizde huzura ve aile fertleri ile aranızda sorunlar varsa bitmesine yorumlanır.

 34. Melike dedi ki:

  Rüyamda aklı çok yerinde olmayan birisi anneme sataşmaya çalışıyordu kovmak için balkondan bir şey atıyordum attığım şey de sıçrayarak sokaktaki arabanın sunroofunu çatlatıyordu kırılmıyordu cam bende saklanıyordum benim kırıdığım anlaşılmasın diye kardeşim balkondan sarkıyordu neler oluyor söyle bence diye bende kızıyordum gir içeriye Benim kırdığımı anlayacaklar diye

  1. admin dedi ki:

   Kalbinizi kıran olaylar yaşanabilir, akrabalarınız ile aranız açılabilir.

   1. Yıldız dedi ki:

    Rüyamda eli silahli biri tarafından kovalamiyoruz ve eve kaciyoruz..adam ateş ediyor cam deliniyordu çağlıyor ama parcalanmiyor…silah sesini ve camın çatlama sesini duyduğumu hatırlamıyorum..

    1. admin dedi ki:

     Sizi üzen ve kıran kimseler çok pişman olabilirler.

 35. Demet dedi ki:

  Akrabalarımın olduğu ama kim ne kadar yakınım kimler var, teyzemden başka emin olmadığım büyük annemin evindeyiz. Gökyüzü bir anda değişiyor, pembemsi bir renk ile toz bulutu gibi bir hale bürüyor. Ben cam kenarlarından kaçın diye bağıyorum , bir odanın bütün camları bir anda patlıyor hızlıca kapıları kapatmaya çalışıyoruz. Diğer odanın da camı patlıyor ve ben kimi korumaya çalışıyorum o anda da bilmiyorum kollarımı kapatıyorum ve tüm camlar sol koluma birbir saplanıyor. Ardından diğer odaya çekiyorym o korumaya çalıştığım kişiyi de, içeride üstüste iki üç tane yorgan olan bir yatak var. İçine giriyorum, olurda cam patlarsa burada korunuruz diyorum. Kolumda camların acısını hissediyorum , ardından içeridekilere birşey olmuş mu diye odaya gidiyorum üzerine birşey gelmesin diye herkes üstünü örtmüş. Kim kim bilmiyorum. Bir tek teyzemi tanıyorum, ona gidip cam kırıklarını gösteriyorum kolumdaki o da o kadar korkmuş ki üzerindeki örtüyü kaldırmıyor.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinde sıkıntısı olan birine yardım etmek, aynı zamanda sevdikleriniz ile bir arada olmaya, kalp kırgınlıklarının bitmesine yorumlanır.

 36. Yağmur dedi ki:

  Rüyamda bir alışveriş merkezine giriyorum.Raflarin arasında gezerken aniden içerisinde şarap şişesi ve kırmızı güller olan cam bir hediye paketi düşüp parçalanıyor. Ben yapmadım gerçekten diye birden bağırıyorum. Daha sonra kamera kayıtlarına bakılıp benim yapmadığım ve birinin kasıtlı olarak yere attığı anlaşılıyor rahatliyorum.

  1. admin dedi ki:

   Endişeden kurtulmak ve hoşlandığınız biri varsa duygularınıza karşılık bulmaya yorumlanır.

 37. Kezban dedi ki:

  Kızımla evımden dışarıyı izliyoruz büyük büyük balonlarla veye uçaktı tam hatırlamıyorum gösteri yapıyorlar biranda bıtanesı çok sert bı şekilde penceremın camına carpıyo ve kırıyo pencerem çok büyük bu arada ama parçaları dagılmıyo kızım çok korkuyo bende kavga ediyorum herkesle.

  1. admin dedi ki:

   Ailevi sorunların bitmesine ve evinizde huzura yorumlanır.

 38. aziz dedi ki:

  Baba evimin icerisnde bana bir baskasi otomatik silahla saldiriyor .ben korku icinde diger odaya saklaniyorum. kapinin onune komidini cekiyor kendimi ole koruyorum daha sonra adam kapiyi acmaya calisiyor.basaramiyor. bir muddet sonra sesler kesliyor.bende sakladigim odadan cikip disari cikiyorum.sonra babamin komsularimiza beni sikayet ettigini goruyorum babamla tartisiyorum neden 155 i aramadin diyorum kiziyorum baya bi o sinirle evin camlarini kiriyorum. sonra mahallede buyuk bi kargasa cikiyor. hepsi pesime dusuyor.babamm dozerle kovaliyor beni ama yakalayamiyor.

  1. admin dedi ki:

   Karmaşaya ve kalbinizi kıran insanlara yorumlanır. Size karşı haksızlık yapan birileri olabilir.

 39. Selahattin Karakaya dedi ki:

  Benin neredeyse 2 katım büyüklüğünde Demir perforjeli camlı reklam panosu tarzında siyah renkte.ki malzemeyi alt komşumun dükkanının önünden komşumla beraber yerini değiştiriyorduk fakat tutamadım ve komşum altında kaldı kurtardım fakat birden koca yük benim üstüme devrildi bu sefer komşum beni kurtaracağına taşığıdığımız demir malzemenin üzerine iyice bastırıp canımı acıtmaya çalışıyordu sonra o bastığında malzemenin kırık cam seslerini duymaya başladım tamda yoldan araba geçiyor ayaklarıma çarpmasın diye çabalarken kendi imkanlarımla o yükün altından kurtulup uyandım -yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim…

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir sıkıntı atlatmak ve bundan ders çıkarmak, yapılan bir hatadan dolayı pişman olmaya yorumlanır.

 40. Mehmet dedi ki:

  Bir adamın binanın dışından indiğini gördüm. Adam pencere kenarlarına tutunarak in Ege çalışıyordu. Benim camını indi fakat orada kaldı. Yukarı çıkamıyor su. İnemiyordu da. Yardım etmek istedim. Bulunduğum yerden yardım edemeyeceğimi anladım. Bir alt kata inip pencereyi açarak adamı kurtaracağımı düşünüp alt kata indim. Camların dışı görülmüyordu. Ve pencere camları kırılmış bir şekilde yerlerdendir. Camların çift camlı ve iç kısımları kırılmıştı. Bir kısmı pencerede kalmış ve cami açmaması maniydi.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntılardan kurtulmak ve rahat bir hayata yorumlanır.

 41. Oz dedi ki:

  Ben rüyamda askerlerle iç karartıcı bir odadaydım. İki silahlı asker duvardaki camın önünde bekliyordu. Ben bir şeyi engellemeye çalışıyordum ama ne olduğunu hatırlamıyorum. Cama yaklaştım ve yaklaştığım anda camın solunda duran asker silahıyla cama vurdu. Sizden rica etsem bunu yorumlayabilir misiniz, lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Zor bir işi başarmak ve aile içi sorunların da geride kalmasına yorumlanır.

 42. Nursel dedi ki:

  Araba sürerken birden arka cam çatlıyordu cızır cızır sesler geliyordu. Patlayacak diye korkuyordum ama patlamıyordu zarar vermiyordu.

  1. admin dedi ki:

   Çıkılacak bir yolculuğu son anda ertelemeye yorumlanır.

   1. Fatoş dedi ki:

    Baya çok saydam cam kırıklıklarının üzerime doğru düştüğünü gördüm yaralanmadımama ama yardım istiyordum

    1. admin dedi ki:

     İşitilen bazı sözlere kalbiniz kırılabilir.

DMCA.com Protection Status