Rüyada Cami Avlusunda Uyumak

Rüyada cami avlusunda uyuduğunu görmek, sizin iyiliğinizi isteyen insanları mutlu etmek ve beklentileri boşa çıkarmamaya, dini görevlerini yerine getirmeye yorumlanır. Bir süre önce hacılık yapmak isteyenler ve bunun için başvuruda bulunanlar bu görevlerini yerine getirebilirler. İbadetlerini bir süredir yapamayanlar ibadetlerini ve dini görevlerini yerine getirirler ve gönülleri rahat eder. Vicdani yönden de içinizde büyük bir rahatlama olabilir. Eğer zor günler geçiriliyorsa yakında selamete erişilir, gönül kırgınlıkları ve iç sıkıntılar son bulur. Bir süredir yapmak istediğiniz bir yardım varsa bu yardımı yapabilir, kötü durumda olan yakınlarınıza iyilikte bulunabilirsiniz.

Rüyada cami avlusunda yatmak, hiç kimseye muhtaç kalmamak ve kendi başına kendi ayaklarının üzerinde durmak anlamına gelir. Eğer iflas edildiyse durumunuz tez zamanda düzelir, zorluklar aşılır. Zamanında iyiliğinizin dokunduğu insanlar varsa şimdi onlar size iyilikte bulunabilirler.

Rüyada Cami Avlusunda Bırakılmak

Karşılık beklemeden yapılan iyiliklerin yerini bulacağına ve bol sevap kazanmaya, iyi işler ile adınızın anılmasına yorumlanır. Birinin evlenip barklanmasında da kol kanat gerebilir, görevinizi yerine getirebilirsiniz. Mağdur olan birine yardım edilebilir. Zor durumda olduğu halde gizleyen bir yakınınız varsa da öğrenip o kişiyi içine düştüğü zor durumda kurtarabilirsiniz. Huzur ve güven duygusu artar.

Rüyada Cami Avlusunda Uyumak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aileniz ve sevdiklerinizin hayrına güzel işler yapmak ve manevi huzuru bulmak anlamına gelir. Ailenize ve yakınlarınıza karşı görevlerinizi yerine getirebilir, başkalarına yardımcı olabilirsiniz. Başı dertte olan birine iyiliğiniz dokunabilir. Bu kişi yakın bir akraba da olabilir, ona maddi manevi destekte bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sevim dedi ki:

  Rüyada bir beyaz köpek gördüm çok saldırgandı bana ulaşmak için camı parçaladı korktuk yanımıza geldiğinde oturdu kafasını eğdi sadece sevmemi istedi benden özellikle benden bana muhtaç gibiydi. Sonra insana dönüşmüş nasıl olduysa bir erkek oluyor ve beni çok seviyor ve benden utanıyor böyle gördüm merak ediyorum

 2. Faruk dedi ki:

  Rüyamda caminin üstünde uzanıyordum birde düşme tehlikesi içindeydim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya haksızlıktan kurtulmaya yorumlanır.

 3. İsa can dedi ki:

  Rüyamda cuma gunu namaza gidiyordum bi cami buldum eski bi cami orda abdest almak icin beklerken bankta uykuya dalmışım namazdan sonra ayağa dahi kalkamıyorum bizim şeyhimiz beni gordu ve beni yanına aldı oturduk bi yerde benim belime masaj yapıp belimin ortasını sıktı ilk defasinda cok ağrıdığını hissettim ikinci defa sıkıştığında rahatladim ve elime bir ip bağladığı ve benle hic konusmadi o şekilde uykudan uyandim bu ruyam ne anlama geliyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarınız ile görüşmek ve hayırlı haberler almaya yorumlanır.

 4. Aslı dedi ki:

  Rüyada abimle camide geziyoruz. Caminin içi çok değişik ve güzel dizayn edilmiş. Caminin bazı yerlerinde büyük maket yelkenli gemiler var. Caminin üst katlarına çıktığımda yabancı üç dört kişi caminin sanırsam tekrardan inşası için konuşuyorlardı. Dillerini anlamadığım için önemsemedim. Sonra aralarından biri onları dinlediğimi sandığı için bana hesap sorar gibi bizi mi dinliyorsun dedi. Bende hayır diyerek yanlarından ayrıldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ev hayatında huzura ve ailenizle birlik beraberlik olup sorunları çözmeye yorumlanır.

DMCA.com Protection Status