Rüyada Çantayı Unutmak

Rüyada çantasını unuttuğunu görmek, elinizden çıkan bir miktar para varsa daha fazlasının elinize geçeceğine yorumlanır. Kişi maddi kayıplarını telafi eder ve daha çok kazanmaya başlar. Çok çalışıp çabalayan kişiler sonunda hak ettikleri kazanca ulaşırlar. Özellikle de ticari hayatta önemli gelişmeler olabilir. Yapılan yatırımların karşılığı alınır ve hiç kimsede paranız kalmaz. Eğer iş yerinden bir süredir ödemenizi alamıyorsanız yakında bu para elinize geçer, hakkınız kimsenin cebinde kalmaz. Rüyada çantayı bir yerde unutmak, yeni bir iş imkanı ve gelir kapısı elde etmeye yorumlanır. Çalışmayan kişiler için de işe girip para kazanmaya başlayacaklarına yorumlanır. İşlerinizde şansınız açılır, çekilen sıkıntılar biter.

Rüyada kol çantasını unutmak, yaşanılan aksiliklerin son bulacağına ve imkanlarının artacağına yorumlanır. Uzun zamandır çok istediğiniz bir şeye sahip olabilirsiniz. Kişi ev araba atın almak istiyorsa bunun için de önemli bir birikim kararı alabilir.

Rüyada Çanta Unutup Bulamamak

Elinizden bir miktar para çıkabilir ve bu para geri gelmeyebilir. Başka birinin ihtiyacı için para yardımında bulunabilirsiniz. Ya da para kaybetmeniz söz konusu olabilir. Kişi son zamanda gereksiz harcamalar da yapabilir.

Rüyada Çanta Unutup Bulmak

Bir zamanlar elinizden çıkan paranın geri gelmesine yorumlanır. Umudunuzu kesmiş olduğunuz bir ödeme olabilir ancak yakında müjdeli haber gelir. Kişi maddi kayıplarını telefi eder. İş yerinden ödemesini alamayanlar ilerleyen günlerde alabilirler.

Rüyada Dolmuşta Çanta Unutmak

Uzak bir yere yolculuk yapmak ve harcamaların artmasına yorumlanır. Bu yolculuk ile birlikte çok harcama yapmanız gerekebilir. Bu bit tatil seyahati de olabilir. Kişi ilerleyen günlerde çıkacağı seyahat için kendine bütçe ayırabilir.

Rüyada Trende Çanta Unutmak

Yurt dışında yaşayanlar için memleketlerine geri döneceklerine yorumlanır. Yaşanan bir takım problemler yüzünden bir süreliğine yaşadığınız yerden uzaklaşmanız gerekebilir. Rüyada metroda çanta unutmak, önceliklerin değişmesine yorumlanır. Kendi istekleriniz için önemli bir adım atabilirsiniz.

Rüyada Çantayı Unutmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, maddi zararın telafi edilmesine, elinizden çıkan paranın dönüp dolaşarak sizi bulacağına yorumlanır. Bir süre önce girilen yüklü bir borç varsa bu borç ödenebilir ya da ihtiyaç duyulan toplu bir para elinize geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Hülya dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim bir arkadaşımın evinde birlikte yatıyoruz.Birden ayrıldığı karısı geliyor,ben kavga çıkmasın diye kaçmaya çalışıyorum.Arkadaşım kaçma onunla ayrıldik birşey yapamaz diyor.Fakat ben yinede saklanıp kaçıyorum.Çantamı unuttuğumu farkedip dönüyorum,arkadaşımıngizlice alıp getirmesini beklerken,ayrı olduğu karısı kapıyı açıyor.Bende çantamı unutmuşum lutfen verirmisin diyorum.Öfkeli olup bağıracağını düşünürken,guler yüzlü bir şekilde vermem gel içeri diyor.Ben lütfen cantamı ver gidemem yoksa otobüse binemem diyorum.Tm diyor ve veriyor kıpkırmızıydi cüzdanım.Arkadasımi gorüyorum giderken,karin gulümsüyordu şaşırdım korktum diyorum,o da ilaç kullanıyor bakma sen ona iyi değil diyor.Otobüs durağına gidip çüzdanımı actim gerisini hatırlamıyorum.

  1. Songül dedi ki:

   Selam, Rüyamda 2.kez benzer bir rüya görüyorum. Rüyamda büyük çiftlik gibi bir yerde gezerek çantamı unuttuğumu anladım gidip almak istedim. Tam yerini hatırlamadığım için düşünürken, ablam ve abimi görüyorum, abim eşşeğebinmiş ablamda minik arazi arabasına binmişti onlarla unu konuşurken uyanıyorum

 2. Halide dedi ki:

  Rüyamda çantamı bi telefon kulübesinde unuttum geri döndüğümde her şeyim duruyordu. Param bile sadece kimliğin ve ehliyetim yoktu.çok aradım ve üzüldüm.

 3. Halide dedi ki:

  Rüyamda telefon kulübesinde çantamı unuttum geri geikdiğimde her şeyim duruyodu. Param bile sadece kimliğin ve ehliyetim yoktu.

 4. Cihan Atak dedi ki:

  Annemle hastanedeyim film çekilmeye gelmişiz başka bir hastanede bu işlemleri yapın buraya sonra gelin dediler ben de anneme Sen burada bekle ben onları halleder gelirim dedim gideceğim yer Aslında yakın bir yer ama ben uzun yoldan gidiyorum
  Buradan değil kestirme yoldan gidecektim diyorum Geri dönüyorum ama bunu unutup tekrar gidiyorum yol böyle uzuyor sonra benim çocuklarımın yaşadığı yerde �ki Yol çıkıyor karşıma bayır aşağı ikisinden de sular akıyor birinden çok öpüyoruz an gidemem zemin çok kaygan suyun az aktığı yerden gideyim diyorum yola devam ediyorum çarşıda tuvalete gidiyorum orada çantamı unutuyorum çıkıyorum yolda aklıma geliyor tekrar geri dönüyorum çantamı almak için yola koyuluyorum gidiyorum çantayı unutup tekrar geri dönüyorum aynı yolu bir daha geliyorum unuttum diyorum Tekrar geri dönüyorum çantayı almaya gitti mi unutuyorum tekrar geri dönüyorum bir türlü çantamı almaya gidemiyorum Hep devam etmem gerekirken unutup geri dönüyorum devamlı oluyor ve sinir oluyorum kendime Sinirimden ağlıyorum yolda bir oğlan çocuğu görüyorum abla gene mi unuttun diyor Geri dönüyorum almam gereken yerden dönmeyi unutuyorum tekrar geri dönüyorum işin içinden çıkamıyorum bu arada geciktiğim için annem de merak eder diyorum telefonda edemiyorum her şey çantanın içinde yeter artık bu Nasıl bir şey unutuyorum diye kendimi kızıyor ve çıldıracak gibi oluyorum artık Sinirimden ağlıyorum Tabii çantamı unutmaktan bir türlü alamadım

 5. atakan dedi ki:

  selamlar. Hayrolsun. ruyamda bir tren garı gibi bir yerde tren duruyor, trenin içinde kapı kenarına iki çanta bırakıp dışarı çıkıp bekledikten bir süre sonra trene giriyorum bakıyorum çantalar yok bir panikle çantaları arıyorum. bulamadan uyandım yorumu nedir sizce?

 6. Latife dedi ki:

  Rüyamda ailemle birlikte başka şehirdeyiz.piknikyerinde onların yanından ayrılıp eve dönerken çantami unuttuğumu farkediyorum.birilerinden ve polisten yardım istiyorum telefon açmak için bana inanmayıp gülüyorlar,bense sokokta kaldığım için çok ağlıyorum.sonra bir kadın yardım ediyor eşimi arıyorum.eşimde sen hatalisin hala beni neden arıyorsun diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen kişilerle bir araya gelmeye, sık seyahat etmeye yorumlanır.

 7. Tomris dedi ki:

  Ruyada bir kafede cantami unutdum, geri dondum ama bulamadim. Ruyami yorumlarmisiniz.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüklü kazanca yorumlanır.

 8. nursel dedi ki:

  rüyamda pazara gidiyorum sebze alırken çantamı unutuyorum.rahmetli annemde evdedir diyo ama pazarın heryerini arıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya borçtan kurtulmaya, iş imkanlarına yorumlanır.

 9. Sego dedi ki:

  Ruyamda kuzenlerimle taksiye binip eve donuyoruz ben markete girip biseyler aliyorum kasada cantami unuttugumu fark ediyorum evdedir belki almkslardir bizimkiler diye gidiyorum ama evde sadece benim eski sevgilim ve karsisinda 2 tane arkadaşı vardı. Allah hayıra çıkarsın

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere seyahate ve rahat kazanca yorumlanır.

 10. Perihan dedi ki:

  Rüyamda oğlumla bir minibüste oturuyorum içi oldukça kalabalık birileri inip birileri biniyor sonra şöföre müsait bir yerde durun dedim ve indik oğlumla indikten sonra çantamı unuttuğumu fark ettim minibüs peşinden koşmaya başladım baya koştuktan sonra baktım çanta boynumda sonra içine baktım herşey tamam fazladan bir bezin için de para vardı çok sevindim ve yoluma devam ettim inşallah hayırlı olsun.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni imkanlara, iş olanaklarına yorumlanır.

 11. Berra Ünlü dedi ki:

  rüyamda bi yere oturuyorum arkadaşlarımla kalkarken çantayı unutuyorum ve oraya geri dönmeye çalıştığımda yol üzerinde çok zor engeller çıkıyor karşıma orayı bir daha bulamıyorum bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir iş imkanına yorumlanır.

 12. Elif dedi ki:

  Rüyamda eski staj yaptığım iş yerinde çantamı ve telefonumu unutuyorum evdeyken unuttuğumu hatırlıyorum ve çok üzülüyorum bu rüya ne anlama geliyor?

  1. admin dedi ki:

   Bir süredir beklediğiniz bir haber gelmesi, başvuru onayına yorumlanır.

 13. handan dedi ki:

  ruyamda bir-iki cantam var, kiz arkadaslarim bana yardim icin tasiyorlar, ben nasilsa onlar da geliyor diye onden gidiyorum.. ama birden cantam yok diyip geri donuyorum ama kimse yok.. uyandim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir yere taşınmaya yorumlanır.

 14. Nurgül dedi ki:

  Selamünaleyküm rüyamda dershanede olduğumu gördüm sınıfta sınav olunacak ve ben ve yanımdaki kız hariç herkes kopya çekmeye hazırlanıyor. Sonra hoca geliyor ama ne oluyorsa birden ders bitiyor sonra herkes çıkınca ben sınıfta şekerlik kablari vs. eşyaları topluyorum sonra hizmetli abla geliyor diyorum ki abla bunlar burada kalmış al diyorum yardım ediyorum. Sonra aşağıya iniyorum merdivenle sonra indiğim yer çok kalabalık endişe ile yukarı çıkmaya çalışıyorum ama yürüyen merdiven olduğu için çıkamıyorum. Sonra aklıma maskesiz olduğum geliyor hemen maskeyi alıp takıyorum ve kalabalık içinden çıkıyorum. Sonra yolda yürürken, sırt çantamı bir yerde unutuyorum ve bir abi bana çantani unuttun dedi ve çantamı gidip aldım sonr birden maskesiz çocuklar görüyorum ve onlara bişey söylüyorum. Sonra ilerlediğimde kapalı olduğumu gördüm namaz kiyafetimin üzerimde başımın kapalı olduğunu gördüm ve yoldan geçen bir teyze bu halimi görünce bana gülümsedi. Sonra uyandım. Yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya emeklerin karşılığını almak ve eğitim hayatında başarıya yorumlanır.

 15. Firdevs dedi ki:

  Rüyamda oğlumun tanıdıkları ama benim tanıdığım birileriyle bir işletmede karşılaşıyoruz ordan ayrıldıkdan bir süre sonra kol çantamı ve alışveriş çantamı unuttuğumu fark edip aramak için geri dönüyorum ama benim çantamı bulamayıp kendi çantama benzer fakat rengi farklı olan parlak kahverengi bir çanta yı(eski diye atılmış, ama eski olmayan) yolda bulup içindeki ıvır zıvırı boşaltıp çantayı alıyorum, kendi çantamı aramama rağmen bulamadan uyanıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size verilen sözlerin tutulmasına ve maddi olarak rahatlamaya yorumlanır.

 16. Ergün sevinç dedi ki:

  Rüyamda sırt çantamı bir yerde unutmuşum çok kısa bir sürede çantam yanımda olmadığını fark ettim unuttuğum yer yakındı hemen çantamı almaya koştum çantamı içinde cuzdan ım vardı ve kimlik kartım vardı çantam çalınmış ve içi soyulduktan sonra cuzdanımı yol kenarına atılmış içinde para yoktu cuzdanımın kimliğimi buldum ama sırt çantamı bulamadım gördüm sırt çantamda deyyerli eşya yoktu rüyamın ne anlama rüyamı yorumlarsanız size çok çok teşekkür ederim iyi günler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya maddi olarak rahat etmeye ve yeni iş fırsatlarına yorumlanır.

 17. Bstul dedi ki:

  Ben cantami bir yerde unutuyorum. Aramiyorum ama hatta kalabalık bir ortama gidip yemek yiyorum fakat etrafimdakileri hiç tanımıyorum. Daha sonra dolmuşa biniyorum aksam oluyor ve eve geliyorum dolmuşla

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yere taşınmaya yorumlanır.

 18. Ali dedi ki:

  normal hayatımda bir iş sebebiyle İstanbul’a taşınma durumum var ve ben rüyada bir tren yolculuğundan sonra otobüse bindiğimi, otobüste valizimi unuttuğumu ve aramaya başladığımı gördüm. Bu rüyadan ne anlamam gerekiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yarım kalan bir hedefi tamamlamaya yorumlanır.

 19. Dilek dedi ki:

  Rüyamda okula gidiyordun okulun 2. günü gizlice telefon getiriyorum ama yasak sonra yakalanmamak için kapatmak istedim kapanmadı sonra sınıfa gittim hoca dağıttığı bir ödevi istiyo onuda sözlü notuna girecekmiş bende yok yapmadım .Sonra bir baktım çanta mı arabada unutmuş oh kurtuldum derken müdür yardımcısı e otobüs şöförü çanta mı getiriyorlar tam burda uyandım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir plan projenin ertelenmesine yorumlanır.

 20. Saliha dedi ki:

  Rüyamda halam gittigi yerde çantamı unutuyor ve umursamaz bir tavır içinde bende kızıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzakta birinin ziyarete gelmesine yorumlanır.

   1. Perihan dedi ki:

    Rüyamda oğlumla bir minibüste oturuyorum içi oldukça kalabalık birileri inip birileri biniyor sonra şöföre müsait bir yerde durun dedim ve indik oğlumla indikten sonra çantamı unuttuğumu fark ettim minibüs peşinden koşmaya başladım baya koştuktan sonra baktım çanta boynumda sonra içine baktım herşey tamam fazladan bir bezin için de para vardı çok sevindim ve yoluma devam ettim inşallah hayırlı olsun.

 21. Citak dedi ki:

  Sağlık ocağında çantamı unutuyorum.aklima geliyor çantamı unuttuğum..hemen geriye dönüyorum….çantam içi boşaltılmış şekilde cam ağacında aksilik buluyorum….iki kız çocuğu olan bir kadın çıkıyor karşıma..küçük kız çocuğu .parayı ablasının aldığını söylüyor..çantamda rulo olmuş elli lira duruyor.yorum sizlerin.simdiden çok çok teşekkür ediyorum.saolun varolun

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birine verdiğiniz sözü tutmaya ve iş haberi almaya yorumlanır.

 22. Meral kamalı dedi ki:

  Rüyamda kol cantami annemin evinde unutuyorum birde eşimle bana araba almadigi icin kavga ediyorum ve sporcu biri ile konusuyorum. Rüyamı yorumlar misiniz?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinin verdiği sözü tutacağına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status