Rüyada Çaydanlığı Düşürmek

Rüyada çaydanlığı düşürdüğünü görmek, sabrınızı taşıran birine yorumlanır ve bu kişiye gerçekleri söylemek zorunda kalabilirsiniz. Gelecek günlerde bazı insanların gerçek yüzü ortaya çıkar ve yanılmadığınızı görürsünüz. Bir süredir sizi kışkırtan ve olur olmaz boş laflar söyleyen biri varsa bu kişiye karşı artık susmakta zorlanabilirsiniz. Rahatsız olduğunuzu söylemek zorunda kalabilirsiniz. Sizi rahatsız eden her kim varsa bu kişilerin bunu bilmesi gerekebilir. Rüyada çaydanlığı üzerine düşürmek, aynı zamanda biri hakkında yanılmamak anlamına gelir. Bir hakkında ön yargılarınız varsa bu ön yargılarınız gerçek çıkabilir. Bu kişi size bir konuda haksızlık yapabilir ya da yarı yolda bırakabilir.

Rüyada çaydanlığı devirmek, aile hayatında yüklü borcu olan kimseler varsa öğrenmeye yorumlanır. Birinin yaptığı borçlar yüzünden de zor zamanlar geçirilebilir. Başkasının borcunu ödemek zorunda kalabilirsiniz. Aileden de çok masraf yapan veya kötü alışkanlıkları olan birinin borçları üstünüze kalabilir.

Rüyada Çaydanlığı Dökmek

Aile hayatında huzur ve mutluluğunuzu kaçıran her kim varsa bu kişi ile aranızda tartışma geçebilir. Sürekli size ve aile düzeninize karışan kimseler varsa artık bir şeyleri alttan almakta zorlanabilirsiniz. Birine kefil olmamaya da gayret edin. Güvendiğiniz biri yüzünden borç altında kalabilirsiniz.

Rüyada Çaydanlığı Düşürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinize gelip giden biri ile aranızın açılmasına ve artık size gelmemesine yorumlanır. Özellikle de pek görüşmek istemediğiniz bir insan ise artık sizden ve ailenizden uzak durur. Yaşanan bir tartışma veya kavga sonrasında da bu kişi ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Size karşı bir hal hareketini sizi sinirlendirebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Tansu dedi ki:

    Rüyamda elimde çaydanlikla odadaydim caydanlik gogsume dokuldu fakat hic canim yanmadi orda uyandim. Yorumlariniz icin simdiden tesekkur ederim

    1. admin dedi ki:

      Bu rüya sizi üzen birinin telafi etmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status