Rüyada Cep Telefonu Görmek

Rüyada cep telefonu görmek, sabır ile beklenen yerden bir haber gelebilir. Sizin yapmış olduğunuz bir başvuru varsa bu başvuru çok olumlu bir şekilde gerçek olur. Yakında iş teklifi alabilir ya da başka başvurularınızdan olumlu haberler gelebilir. Sınav sonucu bekleyenler güzel sonuçlar alırlar. Ya da size bir söz veren biri varsa haber verip sözünüzü tutabilir. Gelen bu haberle birlikte umutlarınız artar. Rüyada akıllı telefon görmek, sevindirici şeyler duymak ve mutlu haberlerin size herkesten önce ulaşacağına yorumlanır. Yakınlarınız mutluluklarını sizinle paylaşabilirler. Örneğin bu bir bebek müjdesi olabilir.

Rüyada başkasının elinde cep telefonu görmek, hayatınızda meydana gelecek olan çok güzel bir gelişmeyi sevdiklerinizle paylaşacağınıza, uzun bir telefon konuşması olacağına yorumlanır. Yapılacak telefon görüşmesi keyfinizi arttırır. Aynı zamanda bir olaya bakış açınız değişebilir.

Rüyada Cep Telefonu İle Konuşmak

Beklediğiniz birinden telefon alacağınıza ve görüşeceğinize yorumlanır. Örneğin ayrılan kişiler eski sevgilileri ile görüşebilirler. Bir süredir özlediğiniz kişiden telefonla haber gelebilir. Sizinle görüşmek ve affettirmek isteyen biri ile telefonla arayabilir.

Rüyada Kırık Cep Telefonu Görmek

Sizin emeğinizden geçinen ve hakkınız olan şeylere göz koyan birine yorumlanır. Bu kişiye karşı sevdikleriniz sizi uyarabilirler. Ayrılmak isteyenler ayrılık sürecinde çok zorlanabilirler. Rüyada cep telefonunun kırıldığını görmek, telefonla gelen bir habere çok sinirlenmek demektir. Yine aynı hata yapılabilir. Daha çok kendinize benzer hataya düştüğünüz için kızabilirsiniz. Rüyada cep telefonunun parçalanması, biriyle dostluğunuzu bitirmeye, güveninizi tamamen kaybetmesine yorumlanır. Bu kişi gözünüzde düşebilir.

Rüyada Beyaz Cep Telefonu Görmek

Hayırlı bir haber almak ve çok mutlu olmak demektir. Evinizde herkesin sevineceği bir haber gelebilir. Ancak bu sizi yakından ilgilendirir. Kısmetiniz artar ve işleriniz yoluna girer. Beklenen önemli bir telefon varsa yakında gelir.

Rüyada Siyah Cep Telefonu Görmek

Telefon ile alacağınız bir habere çok üzülmek ya da çok sinirlenmek anlamına gelir. Bu haber işleriniz ile ilgili de olabilir. Bir yere yapılan bir başvuru varsa negatif sonuçlanabilir. Başarısızlık haberi alınabilir. Anlaşmalar da fes edebilir.

Rüyada Cep Telefonu Kaybetmek

İş değişikliği yapmak veya hedeflerinizi değiştirmek demektir. Bir süredir emek verip çabaladığınız işlerden beklenen performans ve sonucu alamayabilirsiniz. Bu sebeple de başla bir şeye yönelmeniz sizin için daha hayırlı olabilir. Zarara uğrayıp da ısrarcı olmamanız önemlidir. Rüyada cep telefonu çaldırmak, güvendiğiniz birine anlattığınız şeyleri başkasına anlatmasına yorumlanır. Bu kişi sizinle ilgili dedikodu yapabilir. Rüyada yerde cep telefonu bulmak, ummadığınız birinden iyilik görmek demektir. Size önemli bir haber iletebilir.

Rüyada Cep Telefonu Almak

Yeni insanlar ile tanışmak ve dostlar edinmek anlamına gelir. Rüyada cep telefonu satın almak, arkadaş ortamından güzel haberler almak, sosyal çevrenin günden güne artmasına yorumlanır. Yalnızlık çekenlerin yalnızlıkları biter. Rüyada cep telefonunu değiştirmek, iş değişikliği yapmak, yeni hobiler edinmek demektir. Zamanınızı başka işlerle meşgul edebilirsiniz. Rüyada cep telefonu hediye gelmesi, hediye almak demektir. Sevdiklerinizin size bir sürprizi olabilir.

Rüyada Telefonu Şarja Takmak

Bir süredir tüm enerjinizi harcadığınız işlerde sonucu almak demektir. Yeni bir iş anlaşması yapacak olanlar da bir süredir verdikleri emeğin karşılığını alırlar. Sonunda anlaşma olur, işlerinizi büyütebilir, yeni müşteriler edinebilirsiniz.

Rüyada Cep Telefonu Karıştırmak

Güven sorunları duyan kişiler yakında bu negatif duygulardan kurtulurlar. Acaba beni aldatıyor bu diye sürekli sizi içten içe yiyip kemiren düşünceler son bulur. Sevdiğiniz insanın size ne kadar sadık ve aşık olduğuna kişi ikna olur.

Rüyada Cep Telefonunu Suya Düşürmek

Çok para kazanarak çok daha iyi şartlarda olmak demektir. Maddi anlamda eliniz güçlenir, ayrıca lüks harcamalar da yapabilirsiniz. İşlerinizin değeri artar, kişi ekonomik hedeflerine ulaşır. Bekar olanlar ise zengin biri ile evlenebilirler.

Rüyada Cep Telefonu Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sevdikleriniz ile haberleşmek ve onlarla mutluluklarınızı paylaşmaya, dertlerin biteceğine yorumlanır. Hasta biri varsa iyi haberler gelir. Bir süredir yüzünü göremeyip telefondan haberleştiğiniz insanlar ile buluşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda amcamın telefonunu bahçedeki köpek kulubesinin içindeki köpeğin ağzında görmek. Alıp amcama götürdüm

 2. asya dedi ki:

  merhaba ruyamda kutu icinden iphone 7 cikariyorum ve telefon Turkiyede kayitli degil bende kiz arkadasima diyorumki ne kadar guzel 3 ay kullana bilirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş teklifi veya toplu para elinize geçmesine yorumlanır.

 3. Pelin dedi ki:

  Rüyamda telefona bakarken sevgilimin fotoğraflarını gördüm eski mesleği ile uğraşıyordu ve yanında kızı vardı traktör vardı üstünde gri mavi karışımı tşört kırmızı tarzı koyukahverenkte çizgiler olan geniş bir pantolan vardı üstünde

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz kişi ile ortak hayallere kavuşmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status