Rüyada Çeşmeden Süt İçmek

Rüyada çeşmeden süt içtiğini görmek, kazandığınız her bir kuruşun helal olacağına ve bereketini göreceğinize yorumlanır. Kişi iyi niyetinden ödün vermez ve iyi niyetli insanlar karşısına çıkar. İş hayatında da dürüst ve güvenilir kişilerle tanışabilirsiniz, fesat kimseler sizden uzak durur. Yaşanan üzüntüler azalır, gönüller rahat eder. Gönül kırgınlıkları son bulur, alın teri ile kazanılan paranı aile içerisinde de mutluluk verir. Ailenize daha iyi imkanlar sunabilir, çocuklarınız için büyük fedakarlıklar yapabilirsiniz. Rüyada musluktan süt içmek, evli olanlar için hayırlı evlatlar yetiştirmek ve iyi bir anne baba olmaya yorumlanır. Kişi ailesini mutlu eder. Bekar olanlar için de anne baba duası almaya ve işlerinin rast gitmesine yorumlanır. Kişi doğru yoldan şaşmadığı müddetçe güzel gelişmeler olur.

Rüyada çeşmeden süt doldurmak, hasta olanlar için şifasını bulmaya ve sağlıklı bir ömür sürmeye yorumlanır. Bazı hastalıklar tez zamanda atlatılır, sevdikleriniz ile bir arada olabilirsiniz. Eğer bir yakınınızın sağlık sorunları vara iyi gelişmeler olur.

Rüyada Çeşmeden Süt Akması

Kendini sürekli geliştirmek ve ileriye dönük projeler içerisinde olmaya yorumlanır. Geleceğe dair parlak hedefleriniz olabilir ve size inanıp güvenen insanlar yalnız bırakmazlar. Ummadığınız insanlardan iyilik görebilirsiniz, kısa sürede işleriniz kolaylaşır. Zamanında zahmet ile elde edilen gelir artık daha az zahmetle kazanılır.

Rüyada Çeşmeden Süt İçmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, mutluluğu bulmaya ve aile ortamında huzur içerisinde yaşamaya, helal yoldan kazancın daimi olacağına yorumlanır. Kişi maddi sorunlar yüzünden yaşadığı üzüntülere son verir. Daha iyi şartları olur, geçim derdi biter ve ailenizin size inancı eksik olmaz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Ayşe dedi ki:

  Rüyamda musluktan fosur fosur ve bembeyaz süt aktığını gördüm ağzıma aldım tatlı olduğunu görünce dukup su içtim bir yandanda yengemler sütü kaplara dolduruyorlar di inek sütü olduğunu ve bir depo patladığını o yüzden böyle aktığını söyledi ne anlama gelir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bereketli kazanca, iş haberleri almaya yorumlanır.

 2. Elif dedi ki:

  Annem rüyasında çeşmenin yanında babaannemin ölmüş komşusu Fatma nineyi görmüş. Annem, kızım yaz okulundan ders alacak son senesi ona dua et demiş. Fatma ninede ben ona her darda kaldığında dua ediyorum demiş yorumu nedir

  1. admin dedi ki:

   Evinizde rızkın bereketin artmasına, işsiz biri varsa iş bulmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status