Rüyada Çiçek Koparmak

Rüyada çiçek kopardığını görmek, özel hayatınızda kalp kırgınlıklarına ve boşuna birini üzmeye yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda yanlış anlaşılma ya da kalp kırgınlıkları olabilir. Özellikle ilişkisi olan kişiler sevdikleri insanı kırmamaya gayret etmeliler. Söyleyeceğiniz bazı sözler karşı tarafı incitebilir. İstemeden de olsa ağzınızdan kötü sözler çıkabilir. Rüyada çiçek yolmak, aşk hayatında kırgınlıklar ve ayrılıklar yaşamak demektir. Evli olan kişiler de eşleri ile aralarında çıkan sorunların üstüne gidebilirler. Ani öfke ile söylenen şeyler yüzünden ilişkiniz zarar görebilir.

Rüyada kurumuş çiçek koparmak, bitmesi gereken ilişkilerin yakında sonlanması ve her şeyin sizin hayrınıza olmasına yorumlanır. Size zararı dokunan ve ilişkinizi kesmek istediğiniz insanlar ile artık yollarınız ayrılabilir. Boşanmak isteyen kişiler için de tez zamanda iki tarafın da kendi yollarına gideceğini belirtir.

Rüyada Saksıdan Çiçek Koparmak

Bir süredir beklediğiniz ve kavuşmak istediğiniz kişi ile yakında kavuşmaya yorumlanır. Uzun süredir devam eden özlemler biter. Aile içerisinde de bir süredir görmediğiniz işiler varsa yakında bir evin içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Çiçek Koparmak

Kısmetlerin açık olmasına ve karşınıza çıkan kişinin size hayırlı olacağına yorumlanır. Kalbi boş olan kişiler için yeniden aşık olmayı simgeler. Size enerji veren ve destekleyen biri hayatınıza girebilir, yeni bir ilişkiye başlanabilir.

Rüyada Sarı Çiçek Koparmak

Sağlık problemleri olan kişiler için bu sağlık sorunlarının iyileşmesine, gelecek günlerde kendilerini daha zinde hissetmeye yorumlanır. Aynı zamanda psikolojik olarak da sizi strese sokan herhangi bir durum ortadan kalkabilir.

Rüyada Mor Çiçek Koparmak

Bir yerden gelirin kesilmesi anlamına gelir. Belki iş bırakma y ad aiş değişikliği yapılabilir. İş hayatına kısa süreli olarak ara da verilebilir. Ya da sürekli gelen bir ödemede sıkıntı çıkabilir. Maddi yönden yapılan bir hata sonradan pişman edebilir.

Rüyada Topraktan Çiçek Sökmek

Aile içerisinde pek çok sıkıntının son bulmasına ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Aile içi dargınlıklar tez zamanda son bulur. Rüyada bitkiyi kökünden koparmak, özel hayatınızda yapılacak olan köklü değişiklikleri simgeler. Artık tahammül etmek zorunda olmadığınız bir şeyden kurtulabilirsiniz.

Rüyada Çiçek Koparmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizin hayatınızdan bir şeyler esirgeyen ya da çalan kişilerden geri almaya, hakkınız olanı sahiplenmeye yorumlanır. İlişkilerde de artık sabrınızı zorlayan herhangi bir konuda dur diyebilecek cesarete sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

10 Yorum

 1. Mustafa
  • admin
 2. Şeyma
  • admin
 3. Selma
  • admin
 4. BN
  • admin
 5. Aslı
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status