Rüyada Çiçek Koparmak

Rüyada çiçek kopardığını görmek, özel hayatınızda kalp kırgınlıklarına ve boşuna birini üzmeye yorumlanır. Sevdikleriniz ile aranızda yanlış anlaşılma ya da kalp kırgınlıkları olabilir. Özellikle ilişkisi olan kişiler sevdikleri insanı kırmamaya gayret etmeliler. Söyleyeceğiniz bazı sözler karşı tarafı incitebilir. İstemeden de olsa ağzınızdan kötü sözler çıkabilir. Rüyada çiçek yolmak, aşk hayatında kırgınlıklar ve ayrılıklar yaşamak demektir. Evli olan kişiler de eşleri ile aralarında çıkan sorunların üstüne gidebilirler. Ani öfke ile söylenen şeyler yüzünden ilişkiniz zarar görebilir.

Rüyada kurumuş çiçek koparmak, bitmesi gereken ilişkilerin yakında sonlanması ve her şeyin sizin hayrınıza olmasına yorumlanır. Size zararı dokunan ve ilişkinizi kesmek istediğiniz insanlar ile artık yollarınız ayrılabilir. Boşanmak isteyen kişiler için de tez zamanda iki tarafın da kendi yollarına gideceğini belirtir.

Rüyada Saksıdan Çiçek Koparmak

Bir süredir beklediğiniz ve kavuşmak istediğiniz kişi ile yakında kavuşmaya yorumlanır. Uzun süredir devam eden özlemler biter. Aile içerisinde de bir süredir görmediğiniz işiler varsa yakında bir evin içerisinde olabilirsiniz.

Rüyada Yeşil Çiçek Koparmak

Kısmetlerin açık olmasına ve karşınıza çıkan kişinin size hayırlı olacağına yorumlanır. Kalbi boş olan kişiler için yeniden aşık olmayı simgeler. Size enerji veren ve destekleyen biri hayatınıza girebilir, yeni bir ilişkiye başlanabilir.

Rüyada Sarı Çiçek Koparmak

Sağlık problemleri olan kişiler için bu sağlık sorunlarının iyileşmesine, gelecek günlerde kendilerini daha zinde hissetmeye yorumlanır. Aynı zamanda psikolojik olarak da sizi strese sokan herhangi bir durum ortadan kalkabilir.

Rüyada Mor Çiçek Koparmak

Bir yerden gelirin kesilmesi anlamına gelir. Belki iş bırakma y ad aiş değişikliği yapılabilir. İş hayatına kısa süreli olarak ara da verilebilir. Ya da sürekli gelen bir ödemede sıkıntı çıkabilir. Maddi yönden yapılan bir hata sonradan pişman edebilir.

Rüyada Topraktan Çiçek Sökmek

Aile içerisinde pek çok sıkıntının son bulmasına ve rahat bir nefes almaya yorumlanır. Aile içi dargınlıklar tez zamanda son bulur. Rüyada bitkiyi kökünden koparmak, özel hayatınızda yapılacak olan köklü değişiklikleri simgeler. Artık tahammül etmek zorunda olmadığınız bir şeyden kurtulabilirsiniz.

Rüyada Çiçek Koparmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sizin hayatınızdan bir şeyler esirgeyen ya da çalan kişilerden geri almaya, hakkınız olanı sahiplenmeye yorumlanır. İlişkilerde de artık sabrınızı zorlayan herhangi bir konuda dur diyebilecek cesarete sahip olabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. TeLa dedi ki:

  Rüyamda aramın bozuk olduğu birine yerden beyaz güzel çiçekler koparıp vermek istedim ama gitti veremedim.. Çiçekler elimdeyken elimdekinin aynısından ağaç kadar kocaman olanını gördüm.Toprakdan göğe kadar yükseliyordu.. hiçbir şey anlamadım

 2. Da dedi ki:

  Rüyamda bahçeye dikilmiş iki tane yeşil dal değişik bir çeşit? Kopardım kendimce bunları evime götürüp saksıma dikmek için koparıyordum dallardan biri küçük susamli birşeydi diğeri ise yine aynı tür ama saçlarını bağlamış bir kız çocuğunu andıran çok güzel iri bir daldı bu dalları daha sonra anneme veriyordum benim için diksin diye annem de o çok güzel iri dalı iyice koparıp küçültüp öyle dikilmesi gerektiğini savunuyordu ben de ona çok kızıyordum kopardığı için .. tüm bunlar ablamla bir yerden bir yere yolculuk yaparken yaşıyordum ve arabaya binmeden önce bu dalları koparıyordum. Şuanda da hamileyim?

 3. Kevser dedi ki:

  Rüyamda çim ve ağaçlarla bezeli bir yerde sümbül benzeyen adını bilmediğim, ilk defa gördüğüm ama çok hoş beyaz çiçekler gördüm bir demet topladım biraz da bıraktım, koparmadıklarımı sevdim sonra elimdeki demeti. Ne kadar güzeller diye kuzenime anlatıyordum sonra namaza uyandım.

 4. Mustafa dedi ki:

  Ben rüyamda okuldaydım. Sınıf Arkadaşlarımı gördüm. İkisiyle konuştuk felan sonra birisi saksıda çiçek getirmişti ama şu büyük saksılarda değil. Küçük küçük saksılar oluyor ya ondan böyle ince saplı, uzun bir cicekti hafif açmıştı çiçekleri beyaz renkliydi. Bu ne felan derken çiçekleri kopartıyordum. Sonra zil çalıyordu oturduğum sıraya gidip öğretmeni beklerken, elimde ki çiçekleri sıkıyordum. Çiçeklerin sapları hasar görüyordu. Acaba anlamı nedir ? ( Okul ile aram kötü dersleri zayıf olan birisiyim. En büyük hayalim futbolcu olmak yaşım 16 bana artık geç olduğunu söylüyorlar ama ben pes etmeyeceğim.)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı hedeflere yakında ulaşmaya yorumlanır.

 5. Şeyma dedi ki:

  Rüyamda bir devlet binasında birçok çiçek vardı ben hepsinden birer dal koparıyordum bitanesinide kökten çekip çıkarıyorum kopardığım çiçeklerin hepsini ekmek için çantama koyuyorum bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya makam mevki eidnmeye yorumlanır.

 6. Selma dedi ki:

  Mrb rüyamda sarı lale ve sarı çiçekler gördüm sarı çiçekleri girdim anlamın doğum yaptığını ve animasyon maymunu gordumu ve korktum. Bunlar hep aynı rüya yorumlar mısınız tskr

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden hediye almaya yorumlanır.

 7. BN dedi ki:

  Rüyada Kökleri olmayan çok güzel çiçekleri balta ile yerinden çıkarttım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına yorumlanır.

 8. Aslı dedi ki:

  Merhaba rüyamda evimizin önünde bir cok saksıda çiçekler vardi ama cok susamışlardı solmak uzerelerdi sonra onların hepsini suladım

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize yüklü para girmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status