Rüyada Çiğ Balık Görmek

Rüyada çiğ balık görmek, çocuk sahibi olmak isteyenler için bebek müjdesi şeklinde yorumlanır. Evli olup da eşi ile birlikte çocuk hayalleri kuranlar tez vakitte bu hayallerine erişebilirler. Evinizde çocuk neşesi hakim olur. Eğer bekarsanız ve evlenmek istiyorsanız evleneceğiniz insan karşınıza çıkar ve ailelerin rızası alınır. Hayatınıza giren kişi sizi ailesi ile tanıştırmak isteyebilir ve ilişkiye bir ad konsun isteyebilir. Sevdiğiniz insandan evliliğe dair sinyaller alabilirsiniz. Rüyada pişmemiş balık görmek, aynı zamanda yeni bir işe girmek demektir. Yeni bir yatırım yapılabilir ve iş kurulabilir. Ya da başka bir işe girip kazancınızı başka yerden kazanmaya başlayabilirsiniz. Rızkınızın adresi değişebilir.

Rüyada çiğ balık eti görmek, bol para kazanmaya ve hatta kolay yoldan para kazanmaya yorumlanır. İşleriniz kolaylaşabilir ve daha az zahmet ile kazanç sağlanabilir. Eğitim hayatı devam edenlerin ise şansları açık olur, burs kazanabilirler veya yeni bir eğitim fırsatı ellerine geçebilir. Hayatınızdaki zorlu süreç geride kalır ve artık daha rahat edilecek bir sürece girilir.

Rüyada Çiğ Balık Yemek

Bekar olan biri için nikah masasına oturmaya ve yıldırım aşkına yorumlanır. Taze heyecanlar duyulabilir ve hayatınızda büyük mutluluklar yaşanabilir. Kişinin kısmeti ve bahtı açılır. Hayatınızda eksikliği hissettiğiniz bir şeyin yerini doldurabilirsiniz. Rüyada çiğ balık yediğini görmek, maddi gücü de simgeler ve mal mülk sahibi olunabilir. Yeni bir ev araba ya da arsa alınabilir.

Rüyada Çiğ Balık Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aradığınız mutluluğu tez vakitte bulmaya yorumlanır. Sizi mutlu eden ve her daim el üstünde tutacak hayırlı bir eş adayı karşınıza çıkabilir. Evli olanların yuvası çocuk ile şenlenir. Sizi mutlu eden olaylar yaşanır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Gültekin Arıker dedi ki:

  Selamlar. Rüyamda yarısı olmayan hareketli bir balık eti arkadaşım tarafından enseme atılıyor. Silmeye çalışıyorum ensemde sanki kurtçuklar var gibi kıpır kıpır bişeyler oynuyor. Ne anlamı olabilir teşekkürler..

 2. anonim dedi ki:

  rüyamda, babam bana sırtı dönük, birisi ile konuşuyordu, konuştugu şahıs balıkların solungaçlarını temizleyip, balıkları ortadan kafasına kadar ikiye ayırarak, kurutmak üzere ilşere diziyordu, eskiden bizde balık kuruturduk, ne güzel oluyordu diyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya size küs birinin barışmak istemesine ve hayırlı kısmete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status