Rüyada Çikolata Çalmak

Rüyada çikolata çaldığını görmek, para pul sebebi ile aranızın açıldığı insanlar varsa hakkınız olanı geri verirler. Sizi maddi zarara uğratan kimseler de sonunda ödemelerini yaparlar. Eğer verilen borç yüzünden de aile huzurunuz kaçtıysa ve bu kişi geri ödemiyorsa tez zamanda ödemesini yapar. Sevdikleriniz ile aranızdaki büyük kırgınlıklar yakında biter. Hakkınızı er ya da geç geri alabilirsiniz. Elinizden zorla alınan bir şeyi de geri alabilirsiniz. Mahkemelik bir durum olursa sizin hayrınıza olur ve tazminat bekleyenler alırlar. Rüyada şeker çikolata çalmak, sevdikleriniz ile birbirinizden gizlediğiniz bir şeyler varsa artık gizlemek zorunda kalmamaya yorumlanır. Eğer sizden gizlenen bir şey varsa da ortaya çıkar, artık içiniz rahat eder.

Rüyada çikolata çalıp yemek, mal mülk kıymeti bilip savunmaya yorumlanır. Bir zamanlar sizi mağdur eden kimselerden mal mülk ya da para gizlemeniz gerekebilir. Kendi plan projelerinizi güvenmediğiniz insanlardan gizleyebilirsiniz. Sizin kazancınızda gözü olan biri varsa da o kişiye karşı dikkatli olmanız gerekir.

Rüyada Marketten Çikolata Çalmak

Yeni bir iş ve gelir kapısı aralamak anlamına gelir. İşsiz olan biri işe girer ve gelirinizde istikrar sağlanır. İş  olursa giden kimseler düzenli bir işe girebilirler. Kazancından memnun olmayan biri bu rüyayı görürse çabaları sonuç verir ve hakkı olan gelire ulaşır.

Rüyada Çikolata Çalmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sıkıntılı günler geçiren kimselerin dertleşerek mutlu olmalarına yorumlanır. Sizi mutsuz eden insanlar ile aranızdaki çekişme biter, hakkınız neyse onu alırsınız. Sizi üzen ve mutsuz eden insanlar ile aranıza mesafe koymanız gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Cengiz dedi ki:

  Rüyamda bir okul kandinde cukulata bisküvi caliyordum ama okul kantinde kapısı eski zaman gece 00.00 01 gibi çaldığım saat kapısı ve bulaşık süngeri ile siliyordum el izleri imi bu rüya ne anlamına geliyor

 2. Mizgin dedi ki:

  Rüyada bı sokakta kaza olduğunu gördüm ve o hastanın başında onlarca doktor ve polis duruyordu bı baktım bı hemşire beni gizlenip onlara bakarken gördü ve beni çağırdı ve bana dedi eğer doktordan gel yardım et ve bı anda benim ellerime eldiven giydirip üzerime önlük mönluk bişey giydirdiler ve o hastayı ameliyat etmeye basladiksonra işte her tarafta ambulans sesleri geliyordu hasta adamın her tarafı kan içindeydi ve bütün etleri falan ezilmiş kırılmıştı sıra bı baktım halam arkadan kolumu tutup beni çekerek o doktorların arasından aldı ve dedi sen ne yapıyorsun niye bilmedgin halde doktor oluyorsun sonra kendime geldim ve halamla oradan kaçıp uzaklaştık ve ordaki polisler bizi kovaladilar ve yakalayamadı kar acaba bu rüyanın anlami nedir

 3. Nil dedi ki:

  Rüyamda markete gidip çikolatalar çaldım . Sonra da ismimi ve adresimi yazıp kaçtım. Benim çaldığımı bilsinler diye.

 4. Tuğba dedi ki:

  Rüyamda başkasına birçok tablet çikolata gelmişti ben de bir tane çaldım kimsenin göremeyeceği bir yere sakladım ama yemedim sizce ne olabilir

 5. Zeynep dedi ki:

  Rüyamda akrabamın evinden küp şeker birde dolabından çikolata çalmak.

 6. Handan dedi ki:

  Rüyamda rüyamda tanıdığım ama gerçek hayatta tanımadığım insanların evine gizlice girip dolaplarından çikolata çalıyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yerden evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır.

 7. Asya dedi ki:

  Rüyamda markete gidiyorum çalışanları tanıyorum yanımda da çok eski bir arkadaşım o arkadaşım huyu çok pisti şuan görüşmüyoruz para almayı unutmuşuz yanımızda hiç bir şey yok fırsatı bulup birsürü çikolata ve kek dolduruyorum çantama dışarı çıkıyoruz sonra ben pişman oluyorum keşke almasaydı diyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak yere gitmeye, iyi haberlere yorumlanır.

 8. Naren dedi ki:

  Rüyamda bir market var çok ünlü sonra orada bir sürü çikolata var ben bir oşete bir sürü çikolata dolduruyorum sonra biraz da zaman geçiyor hepimiz oturuyoruz falan niyetim çalmak yönündeydi ama etrafımda o kadar insan vardı o yüzden kararımı değiştiriyordum sonra parasını ödemek istiyordum

  1. admin dedi ki:

   Biriyle konuşarak o kişiden çok hayırlı haberler alınmasına, berekete yorumlanır.

 9. Naime dedi ki:

  Rüyamda mutfak gibi bir yerde çikolata kutusu vardı iki çeşit çikolata vardı Biri didonun minileri diğeri de etinin uzun Antep fıstıklı çikolatasının minik haliydi. Gizli gizli 6 tane alayım yeter düşüncesindeydim sonra sürekli almak İstediğim çikolatadan Yani Antep fıstıklı olandan 3 tane alamıyordum hep diğeri fazla oluyordu en sonunda içeriye biri girdi çikolatalardan yiyebilirsiniz dedi ve ben Elimde olan didolu yani istediğim çikolatayı yemedim.

  1. admin dedi ki:

   Birinin size verdiği sözü tutmasına, hoş sohbete yorumlanır.

 10. kerem dedi ki:

  rüyamda babam bana markete git sarella al diyor para veriyor. ben öf pöf çekiyorum ama sonra gidiyorum markete iki kutu sarelle alıyorum. sizce bu rüya nedir?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize fazla para geçmesine yorumlanır.

 11. Çağatay dedi ki:

  Rüyamda çikolata çaldım yanımdaki kişilerle sonra kamera olduğunu görüp çaldığım yere geri bıraktım bunun anlamı nedir ???

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya birinden iltifat işitmeye yorumlanır.

 12. Semiha dedi ki:

  Rüyamda restoranda salonda sıra beklerken, 3 çikolata çalıp yedim koridorda beklerken servis tepsilerin içindeydi. Çikolatanın biri likörüydü 🙂 ne anlama gelir acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize fazladan para geçmesine yorumlanır.

 13. Mira dedi ki:

  Ben ruyamda anneannemin evinden kucuk kucuk cikolata birde seker poşete dolduruyorum doldururken hem yerlere de saçılıyor yanımda da küçük kuzenim var kimseye söyleme diyorum kapının önünde yiyorum cebimden alıp alıp anneaneme flan göstermemeye çalışıyorum??

  1. admin dedi ki:

   Bu ruya hayali kurulan bir seyi satin almaya yorumlanir.

 14. Leyla dedi ki:

  Ben marketten kilolarca çikolata çalıyprum en pahalılarından , en güzellerinden . Sonra çıkıp gidiyorum.Anneme artık yıllarla çikolata almamıza ihtiyaç yok diyorum.Çok mutlu oluyorum.Ne demek? (En yakın arkadaşımla kavga etmişiz, birisine platonik aşığım )

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yüklü kazanca ve sizi mutlu edecek birine yorumlanır.

 15. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda çikolata dükkanı ana dışarda bulunan paketli veya tek tek bulunan çikolata herkes gelip alıyor. Bende iki üç tane aldım sonra paket halinde çaldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, kimseye borçlu kalmamaya yorumlanır.

 16. Solmaz ozdes dedi ki:

  Ruyamda annemin evinde misafirler gelmis cikolata getirmisler ablamlan ben bolustuk cikolatalari anlaminedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde sevince berekete yorumlanır.

 17. Yüsra dedi ki:

  Rüyamda nenemn marketi var ordan 4 cikplata calıyordum?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ailenizin maddi olanaklarının artmasına yorumlanır.

 18. Seyma dedi ki:

  Rüyamda gram altın ve çikolata aldım bi okulda oluşumu ve o okulun bahçesinde kadının dayak yedini ve adamı da başkalarının dövdüğü gördüm yanlarına giddimde gram altın ve çikolata vardı onlar kaçtı ve ben gram altın aldım çikolata ile

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir mutluluk yaşamaya ve başkalarının kıskanmasına yorumlanr.

DMCA.com Protection Status