Rüyada Cinsiyet Değiştirmiş Birini Görmek

Rüyada cinsiyet değiştirmiş birini görmek, bir türlü cesaret edemediğiniz konularda sizi cesaretlendiren birine yorumlanır. Örneğin sınavlarınızda başarılı olamama korkunuz varsa çalışıp başarılı olabilirsiniz. Sizin çalışıp daha çok mücadele etmenize destek olan kişiler olabilir. İş hayatında da bazı görevlerden kaçıyor iseniz aslında yapabileceğinizi görebilirsiniz. Zamanında korktuğunuz görevler sorumluluklar artık size daha kolay gelmeye başlar. Rüyada birinin cinsiyetini farklı görmek, birinden iyilik görmek ve bir şeyler öğrenmeye yorumlanır. Çevrenizde bilgi birikimi olan bir insandan tavsiyeler alınabilir, ikilemde kaldığınız bir konuda size yol gösterebilir.

Rüyada tanıdığın birinin cinsiyet değiştirdiğini görmek, beklemediğiniz bir insandan iyilik görmeye yorumlanır. Eğer iş hayatında sıkıntılı bir süreçte iseniz ummadığınız bir iş arkadaşınız size yardımcı olabilir. Yaşana maddi sıkıntılar da birinden gelen destekle çözülür.

Rüyada Kadının Erkek Olduğunu Görmek

Uğraş verilen işlerde karşılık almaya başlanacağına yorumlanır. Bir türlü para kazanamayan kişiler yeni bir gelir kapısı aralayabilirler. Ekonomik olarak kendi ayaklarınız üzerinde durabilirsiniz. Hiç kimseye parasal olarak muhtaç kalınmaz.

Rüyada Erkeğin Kadın Olduğunu Görmek

Yalnız olan biri için yeni bir dost kazanmaya yorumlanır. Mutsuz iseniz hayatınıza girecek biri renk katar. Daha çok gülmenizi ve mutlu olmanızı sağlar. İş veya eğitim hayatında da yalnızlık çekenler yeni bir arkadaş grubuna girebilirler.

Rüyada Cinsiyet Değiştirmiş Birini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, ilerleyen günlerde beklenmedik bir yerden alınacak olan haber ile büyük bir mutluluk yaşanmasına yorumlanır. Önünüzdeki engeller aşılır ve kimsenin sizden beklemediği başarılarınız olur, yetenekleriniz takdir görür. Sizi iş hayatında örnek alan insanlar olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Fatıma dedi ki:

    Rüyada ikindi vaktine çok az bir vakit kaldığını gördüm aceleyle camiye gittim üst katta abdest alma yeri yoktu hemen alt kata yöneleyim derken erkekken kendi cinsiyetini kadın yapan birini gördüm sinirlendim hemen alt kata indim abdest almaya başlarken mülk süresi okunuyordu bende abdestim henüz bitmemişsen bir kadının eli poşet doluydu yerde bir poşeti kalmıştı benden yardım istedi bende abdestim bitsin sonra dedim oda çok acele edince bende poşete uzanıp ona vereceksen kadın beni bıçaklamaya çakıştı bende onu merdivenlerden yuvarlayıp üstüne düştüm kadın beni hala bıçaklamaya çalışıyordu bende namazım geçiyor diyeçok öfkelendim kadının elindeki bıçağı onun boğazına yönlendirdim namazım senin yüzünden geçiyor dedim sinirlendim kadın yaralı ve kanlı boğazıyla hala beni bıçaklamaya çalışıyordu boynuma hafif çizik attım bende camideki kuran dinleyen kadınlara polis çağırmalarını söyledim orda uyandım

DMCA.com Protection Status