Rüyada Çirkin Birini Görmek

Rüyada çirkin birini görmek, yüzünüzün yumuşaklığını kullanmaya kalkan birine yorumlanır ve bu kişi ile aranızda büyük sorunlar çıkabilir. Hakkında iyi düşüncelere sahip olduğunuz birinin maskesi düşer. Aslında çok kötü kalpli ve fesat bir insan olduğunu görebilirsiniz. Özellikle de aşk ve arkadaş ortamında kısa süredir hayatınızda olan biri sizi büyük bir hayal kırıklığına uğratır. Bu kişiden büyük bir darbe alınabilir. Rüyada birini çirkin görmek, aynı zamanda herkese güvenmemeniz yönünde bir uyarı anlamı da vardır. Siz ne kadar güvenseniz de iyi niyetinizi kullanmaya kalkacak biri olabilir Rüyada çirkin yüzlü birini görmek, birinden çok kötü söz ve hakaret işitmek demektir. Duyacağınız sözlere çok üzülebilirsiniz. Hak etmediğiniz laflar gelebilir.

Rüyada çirkin birini güzel görmek, hiç ummadığınız birinden gelecek olan iyiliğe yorumlanır. Mesela ön yargılı olduğunuz bir insan size yapacağı iyilikle sizi mahcup edebilir. Rüyada güzel birini çirkin görmek, çok sevdiğiniz biri ile yakında çok soğumaya yorumlanır. Bu kişiden adeta nefret etme noktasına gelebilirsiniz.

Rüyada Çirkin Adam Görmek

Mesleki hayatta beklenmedik engeller ile karşılaşmak ve bir erkeğin sizi zorlamasına yorumlanır. Bu kişi sizden daha fazla beklenti içerisine girebilir. Rüyada çirkin bir erkek görmek, aynı zamanda bir erkekten beklentilerin boşa gitmesine ve verdiği sözleri tutmamasına yorumlanır.

Rüyada Çirkin Kadın Görmek

Yaşanan bazı sıkıntıların asıl sebebinin bir kadına güvenmek olduğuna yorumlanır. Ancak bu kadın ortalığı karıştırabilir. İş ortamında da işlerinizi baltalayabilir. Rüyada çirkin suratlı kadın görmek, aynı zamanda bir kadınla rekabet içerisinde olmak demektir. Rüyada çirkin yüzlü yaşlı kadın görmek, fitne fesatlık içerisinde olan bir kadına yorumlanır ve bu kadın sizi dolduruşa getirip sevdikleriniz ile aranızı açmaya kalkabilir.

Rüyada Çirkin Burunlu Birini Görmek

Sizi eleştiren biri yüzünden mağdur olmaya yorumlanır. Her işinize burnunu sokmaya çalışan biri olabilir. Bu kişi yüzünden yapacağınız işlerde plan ve projelerinizden de vazgeçebilirsiniz. Sizin hevesinizi kaçırabilir.

Rüyada Vücudunu Çirkin Görmek

Çalışmalarınız ile ön plana çıkacağınıza v rekabetten zafer ile ayrılmaya yorumlanır. Mesleki hayatta büyük başarılarınız olabilir. Özel hayatınızda da yapılan seçimler sizi pişman etmez. İnsanlar sizden başarılarınız ile bahsederler.

Rüyada Hamile Birini Çirkin Görmek

Bu kişi gerçek hayatta da hamile ise hayırlı haberler almaya ve bu kişinin hayırlı bir evlat dünyaya getirmesine yorumlanır. Eğer gerçek hayata hamile değilse, evlilik ve çocuk sahibi olma planları olabilir. Eşi de çocuk isteyebilir.

Rüyada Çirkin Birini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, düşmanlarınızın maskelerinin düşmesine, yüzünüze gülerek arkanızdan konuşan insanlara yorumlanır. Gerçek niyeti kötü olan kişiler ile yollarınızı ayırarak en hayırlısı olur. Çok kıskanç olan kişilere karşı dikkatli olun.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

15 Yorum

 1. Mehmet
  • admin
  • Sibel
 2. Sevda
  • admin
 3. Leyla
  • admin
   • Sibel
    • admin
 4. Özgür
  • admin
 5. Nagihan
  • admin
  • zeynep
   • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status