Rüyada Çocuğun Balkon Demirine Çıkması

Rüyada çocuğun balkon demirine çıktığını görmek, evinizin içine karışan ve huzur bozan süreli müdahale eden kimseler varsa bu kişilerin artık aile huzurunuza karışmamasına yorumlanır. Eşi ile arasında sorunları olanlar bu sorunları eşleri ile çözerler. Eşiniz ile anlaşamadığınız ve eşinizin size karşı anlayışlı olmadığı bir konuda artık daha anlayışlı olabilir. Bazı istek ve arzularınızı kabul edebilir. Çalışmak isteyen kişiler güzel bir işe girebilirler ve evinize daha çok para girmeye başlar.

Rüyada çocuğunun balkon demirine tırmanması, aynı zamanda evinizde misafir ağırlamaya yorumlanır. Evinize yatılı misafir gelebilir ve sevdikleriniz ile hasret giderebilirsiniz. Hane içerisinde bir sıkıntı varsa çözülür ve akrabalarınız ile aranızdaki dargınlıklar biter. Sizi maddi yönden zarara uğratan kimseler varsa bu hatalarını telafi ederler.

Rüyada Çocuğun Balkon Demirine Çıkması Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni bir eve taşınmak ve daha güzel bir evde oturmaya yorumlanır. Evinden memnun olmayan biri bu rüyayı görürse başka bir eve taşınabilir. Kiracı iseniz, ev alma durumu gündeme gelebilir ve yeni bir ve taşınabilirsiniz. Maddi olarak sizi zorlayan borçlarınız varsa azalmaya başlayabilir, ev kredisi de çekilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status