Rüyada Çocukları Okuldan Almak

Rüyada çocukları okuldan aldığını görmek, onların eğitim hayatı için yapılan fedakarlıklar sonrasında çok güzel yerlere geleceklerine, onların eğitimlerine dair endişelerin zamanla ortadan kalkacağına yorumlanır. Eğer parasal anlamda engeller varsa yakın zamanda ortadan kalkar. Onların eğitimi için verdiğiniz emeklerin hepsi karşılık bulur ve ev hayatında huzur artar. Rüyada kendi çocuğunu okuldan almak, çocuğunuz ile gurur duymak ve onun çok iyi bir eğitim hayatı olacağına, ilerleyen dönemdeki sınavlarında başarılı olacağına yorumlanır. Eğitimine dair her türlü çaba karşılık verir, artık geleceği için güzel seçimler yapar. Eğer çocuğunuz okul hayatında sorunlar yaşıyor da yakında bu sorunlar biter, eğitim hayatı iyiye gitmeye başlar.

Rüyada başkasının çocuğunu okuldan almak, başka birinin çocuğuna yardımda bulunmak, onun eğitimine dair bir takım yardımlar etmek demektir. Eğer aile içerisinde maddi yönden sıkıntı çeken biri varsa onun çocuğuna destek olmanız gerekebilir.

Rüyada Okula Giden Çocuğun Olduğunu Görmek

Bekar olan kişiler için mutlu bir evlilik yaparak çoluk çocuğa tez zamanda karışacağına yorumlanır. Evlendikten hemen sonra çocuklarınız olabilir ve hayatınıza kalabalık bir ailede devam edebilirsiniz. Evli olanlar için de çocuklarıyla gurur duyacaklarına, eğitim hayatında çok başarılı çocuklar yetiştireceğinize yorumlanır. Onların başarıları başkalarına da örnek olabilir.

Rüyada Çocukları Okuldan Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve aile içerisinde huzura, eşiniz ile birlikte çocuklarınız için verdiğiniz emekler karşılığında onlara güzel bir istikbal sağlamaya yorumlanır. Onların eğitimine dair plan ve projelerinizde değişiklik de olabilir. Daha güzel bir okula geçebilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Verena dedi ki:

  Selam.Bu gece rüyada 2ci gün Azerbaycan dilinden (Ben azerbaycanlıyım) hazırlığım vardı.Bir azgeçtikden sonra yatakda uzandım. Sonra giysilerimi alıb taksiye bindim (ailem de arabadaydı) ve Breynrinqe katıldım.Teyzemse eski müdiriyle kavga etdi.Ona söydü.Rüyadan ayıldım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiklerinizden iyilik görmeye yorumlanır.

 2. Verena dedi ki:

  Rüyada fizik öğretmenim bana yukarı sınıf fizik geçdi ve bana basit geldi.Ben dağları oradan çıkıb kolaylıkla aşdım.Gah suya düşüyor,gah yukarı çıkıyordum.Evlərinde gece ders öğreniyordum.Şimdiden teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin artmasına, yeni iş haberine yorumlanır.

 3. deniz dedi ki:

  Rüyamda deniz kenarında bir evim varmış. Bir de kızım varmış onu okuldan almak için yokuş bir yol çıkıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden iş haberi gelmesine yorumlanır.

 4. Tülay dedi ki:

  Şimdiden teşekkürler. Tabirleriniz harika. Rüyamda bir çocuğum varmış. Ama onu başkası doğurmuş. Ben çocuğu 2-3 yaşında geri alıyorum. Ailece çocuğu çok seviyoruz. Aynı rüyayı 3 kez falan gördüm.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizde berekete ve mutlu bir yuva kurmaya yorumlanır.

 5. Emine çırak dedi ki:

  Rüyamda kaybolan kedimi gördüm evden çıkıp ona mama vericekken sinirli genç bir aslan gelip yemeğini yedi oda başını bacağıma dayadı korkup hızla hadi gel eve girelim dedim oda yavaş yavaş geliyordu arkamdan uyandı.

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir dost edinmek ve başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status