Rüyada Çorbaya Limon Sıkmak

Rüyada çorbaya limon sıktığını görmek, çalışan biri için bu rüya yeni bir gelir kapısı aralamasına ve daha çok para kazanıp ailesini rahatça geçindirmesine yorumlanır. İşleriniz açılır ve yeni anlaşmalar yapabilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Ticari hayatta yoğun bir döneme girilir, kişinin durağan giden işleri artar. Hayırlı bir rüyadır ve sofranızın bereketinin artacağına, bol para kazanmaya yorumlanır. Eğer veli biri bu rüyayı görürse kendi ya da eşinin gelirinde artış olur. Evinize giren para çoğalır ve sofranızda rızkınız artar.

Rüyada çorbanın içine limon sıkıp içmek, kilosundan şikayetçi olan kişiler için zayıflamaya ve sağlıklarına kavuşacaklarına yorumlanır. Dış görünüşü ile ilgili mutsuz olanlar ideal kilolarına erişebilirler, kendiniz ayna karşısında daha mutlu ve çekici görebilirsiniz.

Rüyada Yemeğe Limon Sıkmak

Evinizde bol rızka ve sık sık misafir ağırlamaya, sevdikleriniz ile aynı sofrada buluşmaya yorumlanır. Ailesinden uzak kalanlar ziyarete gidip bir süre ailesi ile kalabilirler. Sevdiklerinizin sofrasına misafir olabilirsiniz.

Rüyada Çorbaya Limon Sıkmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yeni bir işe girecek olanların işlerinden kalıcı düzenli gelir elde etmelerine yorumlanır. Eğer çalışmıyorsanız yeni bir iş teklifi gelebilir. Kendi yeteneklerinizi de işe çevirebilir, bunlardan gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Bakın

Rüyada Kablonun Yanması

Rüyada Kablonun Yanması: Psikolojik ve Sembolik Analiz Rüyada kablonun yanması, genellikle iletişim sorunları, bağlantı kopuklukları …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status