Rüyada Dağdan Su Aktığını Görmek

Rüyada dağdan su aktığını görmek, elinizi attığınız her işin bereketini görmeye ve mesleki hayatınızda zirveye erişmeye yorumlanır. Çalışan biri bu rüyayı görürse çalışmaları ödüllendirilir, terfi alır. Kendi işini yapan kişiler de ticari hayatta rakiplerinden bir adım öne geçerler. Önünde girecekleri bir sınavı olanların sınavları iyi geçer, sınavlarından hak ettikleri notu alırlar. Yakın zamanda yapılan önemli bir başvuru varsa bu başvuru iyi sonuçlanır, kısa sürede geri dönüş olur. Yarışmaya katılacaklar derece elde ederler. Rüyada dağlardan su aktığını görmek, borcu olan biri bu rüyayı görürse borcunu kapatacağı kadar paranın eline geçeceğine yorumlanır. Bir yerden beklenen toplu para varsa yakında gelir, eliniz rahatlar. Maddi olanaklar artabilir, mal mülk satın almayı planlayan kişiler gelecek günlerde bir yatırım yapabilirler.

Rüyada dağdan şelale akması, zenginliğe erişmeye yorumlanır. Eskisinden çok daha iyi maddi olanaklar elinize geçebilir, kazancınız her geçen gün artabilir. Kendi işini yapanlar işlerinde hayır görür, işleri artar. Yeni müşteriler kazanabilir, rahat bir hayat sürebilirsiniz. Uzun zamandır yurt dışına çıkmak ve yurt dışında çalışmak isteyen kişilerin bu hayalleri gerçek olabilir. Daha çok maaş ile daha güzel bir iş için çalışmaya gidebilirler.

Rüyada Dağlardan Sel Gelmesi

Bolluk bereketin daimi olmamasına ve dert tasadan kurtulmaya yorumlanır. Bekar olanlar için zengin biri ile evlenip yuvasında huzur ve konfora sahip olacağına yorumlanır. Evli biri için eşinin veya kendisinin kazancının artacağına yorumlanır. Evinize giren paranın miktarında yüksek bir artış olabilir. Çektiğiniz yüklü krediler varsa da ödeyebilirsiniz.

Rüyada Dağdan Su Aktığını Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, sağlık ve sıhhate erişmeye, sağlıklı seçimler yapmaya yorumlanır. İçinizden geçen güzel hayaller gerçekleşir ve sevdiklerinizi de rahat ettirebilirsiniz. Ailenizin durumu kötü ise iyileşir. İş yaşamında makam mevkiniz değişebilir. Yönetici olmak isteyen kişiler için de hayırlı bir rüyadır.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status