Rüyada Dağınık Ev Görmek

Rüyada evin dağınık olduğunu görmek, ailesiyle birlikte aynı evde yaşayanlar için aile fertleri ile anlaşmazlık yaşamak ve zıt düşmek anlamına gelir. Sizin çok istediğiniz bir şeyi onlar kabul etmeyebilir. Fikir ayrılıkları yaşanabilir ya da bazı eleştirilere maruz kalmanız sebebiyle ruhsal yönden mutsuz olabilirsiniz. Ev içerisinde kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Evli ya da başka bir evde yaşayan kişiler de ailelerinden gelecek olan haberler yüzünden mutsuz olabilirler ve ailenizin sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. Rüyada kendi evini dağınık görmek, aynı zamanda çok karmaşık düşünceler içerisinde olmak anlamına gelir. Bir takım kararsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz. Hayatınıza ne şekilde yön vereceğiniz konusunda kafa karışıklığınız olabilir. Ailenizin sizden beklentileri farklıdır ve sizin istekleriniz farklıysa karar süreci sizin için bir hayli güçtür.

Rüyada başkasının evini dağınık görmek, bir insanın sizi yönlendirmeye çalışması anlamına gelir. Bu kişi sizi etkilemeye çalışıyor olabilir ve yanlış kararlar almanıza sebep verebilir. Eğer fikirlerinizi değiştirmeye çalışan ve size psikolojik olarak baskı yapan birileri varsa, bu kişilere karşı temkinli olun. Öncelik kendi istekleriniz olsun. Kendi çıkarı için sizi yönlendirmeye çalışan kişilere karşı daha dikkatli olun.

Rüyada Dağınık Oda Görmek

Bunalıma girmek ve zor günler atlatmak anlamına gelir. Bazı insanları yanlış anlayabilirsiniz. Özel hayatınızda bir takım yanlış anlaşılmalar ve ayrılıklar yüzünden zor zamanlar geçirmeniz olasıdır. Bazı şeyleri gurur yapabilirsiniz ve kabullenmeniz de zor olabilir. Kalp kırgınlıkları kolay geçmez.

Rüyada Dağınık Eve Misafir Gelmesi

Eve gelen bir misafirin evin huzurunu kaçırması anlamına gelir. Belki de size söyleyeceği şeyler, haneden getireceği haberler canınızı sıkabilir. Bu kişinin bazı lafları yüzünden o gittikten sonra da aile içerisinde sorunlar baş gösterebilir.ü

Rüyada Dağınık Eve Gitmek

Zor günler atlatan bir dostunuza yardımcı olmak ve ona kol kanat germek anlamına gelir. Bu kişi tanıdığınız kişi ise o kişinin bir derdi olabilir ve dertleşerek sizden fikir edinebilir. Bazı sıkıntıları atlatmasında sizin çok büyük bir iyiliğiniz dokunabilir ve hayır duası alabilirsiniz.

Rüyada Dağınık Evi Temizlemek

Artık hayatınızda belirsiz olan ve kafanızı karıştıran şeylerin netleşmesi anlamına gelir. Bazı şeyler netlik kazanır ve bu sayede geleceğe daha umutla ve emin bir şekilde bakabilirsiniz. Yeni kararlar almanız da olasıdır. Sizin aklınızı karıştıran bir konu varsa da sonunda arada kalmazsınız ve bir seçim yaparsınız. Rüyada dağınık evini toplamak, aynı zamanda aile içerisinden küs olduğunuz kişiler varsa onlarla barışmak ve yine sohbet muhabbet içerisinde olmak anlamına gelir.

Rüyada Dağınık Ev Görmek Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, rüyada dağınık ev görmek ikilem içerisinde kalmak ve aile içerisinde karmaşa anlamına gelir. Ailenizde bazen insanları anlamakta güçlük çekebilirsiniz. Sizin işinizi daha da zorlaştırabilirler. Fikir ayrılıkları yaşanabilir ve bu da kafanızın daha çok karışmasına yol açabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Dilce dedi ki:

  Rüyam da annemin evimdeyim ve her yerde eşyalar var çok dağınıktı evi

 2. Aylin dedi ki:

  Ruyamda diger arkadasim sevgilisiyle oturuyormus benfd sevgilimle karsi odada oturuyormusum onlarin odasi birazdaha topluymus ama benim girdigim oda nin cogu yerinde kiyafetlerle daginikmis biz sevgilimle misafirmisiz o eve

 3. Gülbahar dedi ki:

  Rüyamda eski esim ve cocuklarimla orurdugum evi cok daginik görüyorum. Bu rüyayi cok görüyorum ve cok karmasik hepsi. Bir keresinde kizim evi toparlamis görüyorum. Ayni sekilde simdi oturdugum evi görüyorum, hep daginik.

 4. Tuba dedi ki:

  Ruyamda bizim ev cok dağınık tum odalarda kirli bulaşık var ve bize misafir gelmiş her biri bir oda da kalıyor ben anneme diyorum ki anne evde misafir bizde kalıyorlar her taraf kirli bulaşık hadi evi temizleyelim annem beni hic aldırmıyor bisey olmaz falan diyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya her şeyin düzene girmesine yorumlanır.

 5. Asli Günaydın dedi ki:

  Merhaba, Ruyamda evimde kuran okuyacağım ama misafirlerim gelince evim düzensiz mobilyalarım dahi yerleşmemiş, yemek yok ve misafirler biz sal9nu hazırladık diyorlar bende bir kaç kişiyle yemekleri hazırlıyorum hemen yetiştirmeye çalışıyorum, ev tanımadığım bir ev…teşekkür ederim. Asli Günaydın

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize hayırlı insanların geleceğine yorumlanır.

 6. Derya dedi ki:

  Selam, yolda Bir tanidiga tasiyorum kendisi bisikletle bana gelmis bende kiyamayip esim isten gelsin seni arabayla birakayim diyorum ve onu eve davet ediyorum. Ama eve girince utaniyorum ev dagnik. Bu tanidik kapali ama ruyamda hem kivircik Hemde sarisin olarak goruyorum. Gercek hayat ta ise beyaz sac.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dostlarınızdan sevineceğiniz haberler almaya yorumlanır.

 7. Elif dedi ki:

  Rüyanda kendi evim darma dağın odamdan bir çıkıyorum evde bir sürü erkek önceden bi muhabbetim olan insanlar bunlar neden burda ben napıcam evim darmadağın diyerek düşünürken evin ortasında teke yada oğlak gördüm bu insanlarla beraber ve iyice korkmaya başladım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile fertleri ile arada problemler varsa aşılmasına yorumlanır.

 8. Gülhan dedi ki:

  Rüyamda sevgilim telefonda beni sevmedğini söylüyor bende üzülüyorum.sonra telefon kapanıyo ulaşmaya çalışıyorum. O sırda evi dağınık görüyorum.bianda iki tane garip suratlı kedi ve köpek benim üzerime doğru geliyo.bende yerde su şişesi görüp alıyorum ve üzerlerine doğrı döküp uzaklaştırmaya çalışıyorum. Bunlar olurken rüyamda hava karanlıktı.

  1. admin dedi ki:

   Sevgilinizi kıskandığınız biri varsa boşuna kıskandığınızı öğrenebilirsiniz.

 9. Nilüfer dedi ki:

  Rüyamda amcam lara gidiyorum ama benimle birlikte bana geliyorlar gelmeyin diyemiyorum çünkü evimin dağınık olduğunu biliyorum ama geliyorlar ben onalr dan önce eve girip evimi toplamaya çalsiyorum ama gene dalgınlıkligi görüyorlar ve bana sen bubqkdar pis değildin ne oldu sana diyorlar onlara analtmaya çalıyorum nedne dağınık oldogunu ama bu arada onalra şu dolduruyorum bidonlara evlerine götürsünler diye

  1. admin dedi ki:

   Hanede bekar biri varsa evlenebilir ya da başka bir müjdeli olay kutlanabilir.

   1. Mehmet Aslan dedi ki:

    İki rüyamda da evi dağınık gördüm birinde ev dağınıktı ve bunu hırsız yapmıştı hatta evdeki bir miktar paramı çaldığını fark ettim ağladım ve o sırada uyandım. İkinci rüyamda da üst kat komşum evime gelip sadece bir kısmını dağıtmış ama sanki bir iş için bunu yapmış bir de mutfak dezgesinde tatlı meyveler ve kısır vardı önce kısırı yedim sonra bir meyve yedim akabinde komşum geldi birlikte evi toplamaya başladık
    Yorumunuz için şimdiden teşekkürler

    1. admin dedi ki:

     İş ve evlilik konusunda kafanız karışık ise her şey netleşir, evinizde bereket artar.

 10. Aslı dedi ki:

  Rüyamda eşimle uyuyoruz sonra uyanıyoruz ev bizim ev değil sanki karmakarışık dağınık boyası dökülmüş bir inşaat gibi. Nerden başlasak toıparlamaya diye düşünürken teyzeme eşi geliyor onlar da şaşırıyor bu evin hali ne diye teyzeme evi toparlanmaya çalışıyoruz. O sırada kuzenlerime hediye almışım onları veriyorum.sonra uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Hane içinden hayırlı haberler gelmesine ve bir davete katılmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status