Rüyada Devlet Başkanı İle Kavga Etmek

Rüyada devlet başkanı ile kavga ettiğini görmek, otoriter bir isimden gelecek olan yardıma ve bu sayede bazı işlerinizde sorun kalmayacağına yorumlanır. Örneğin devlet dairesinde işi olanların işleri beklediklerinden de kısa sürede çözülür. Ya da mahkemesi olan ve dava sonucu bekleyen kişiler için hak ve adalet yerini bulur. Sonunda hakkınız olanı alır ve herkese bunu ispat edebilirsiniz. Rüyada kavga etmek, adaletin sizden yana olacağına yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıklar biter, mücadeleniz olumlu sonuç verir. Son günlerde sizden çok fazla beklenti içerisine giren kişiler varsa da bu kişilere verilen sözler tutulur ve hiç kimseye karşı bir mağduriyet olmaz. Sözünün eri bir insan olduğunuzu gösterebilir, güven tazeleyebilirsiniz.

Rüyada devlet başkanı ile tartışmak, görüş ayrılığı yaşamış olduğunuz insanlar varsa bu insanlar ile uzlaşmaya ve tek noktada buluşmaya yorumlanır. Makam mevkiniz yükselebilir ve terfi alabilirsiniz. Bir süredir tayin edilmeyi bekleyen kişiler de başka bir yere görevleri gereği atanabilirler. Daha iyi bir yerde ve ailenize daha yakın olabilirsiniz. Mesleğinizde olumlu gelişmeler yaşanır, anlaşmazlıklar biter.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Kavga Etmek

Yüksek mertebe insanlar ile tanışmak ve bu kişiler ile iş birliği yapmak, sosyal statünün değişeceğine yorumlanır. Önemli işlerde adınız anılmaya başlanabilir, daha ciddi ve önemli görevler verilebilir. Bir süredir üsleri ve patronu ile uzlaşmaya varamayanlar sonunda uzlaşırlar, otoriter kişilerden plan ve projelerinize dair onay gelir.

Rüyada Devlet Başkanı İle Kavga Etmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında yükselmek ve emeklerinin karşılığını teker teker almak, sağlık bağlantılar kurmak anlamına gelir. Kariyer hayatınızda çok büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. Vatana millete hayırlı olacak plan projeler için de çalışılabilir. İş arayanlar yakında güzel bir iş bulabilirler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Başbakanı Görmek ve Konuşmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Genco dedi ki:

  Rüyamda cumhur Başkanımız erdoğanı abd başkanı bidenle tartıştığını gördüm ne anlama geliyo acaba

 2. Baran dedi ki:

  Ben rüyamda Cumhurbaşkanımızı görüyordum ilk başta konuşup sonra ülkenin ekonomisi ve yaşam zorlukları hakkında konuştuk o biraz beni idare etmeye çalışınca sert çıktım ülkenin gidişatını herşeyi söyledim karşımda birşey diyemedi ve öyle baktı bana

  1. Baran dedi ki:

   Ve biraz üzüldü bende bişey diyemedim

 3. Abdullah dedi ki:

  Bende Erdoğan bey ile telefonda görüştüm ve onunla fikir ayrılığımız vardı. Ve cimere yazmış olduğum sitemlerden dolayı birazda o bana sitem etti. Ama aramızda bir muhabbet ve sevgi çerçevesinde bir konuşma gerçekleşti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş hayatında önemli bir haber gelmesine, sevince yorumlanır.

  2. Umut dedi ki:

   Erdoğan rüyamda yanlış karar veriyor ben aşırı sinirleniyorum bağırıyorum çağırıyorum hatta ilk başta tehdit ediyorum ama ondan sonra birlikte uzlasiyoruz.

 4. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda devlet başkanı olmuşum. Çok başarılıymışım ükemi düzlüge çıkarıyormuşum, fakat diger devlet başkanları ile telefonda konuşurken sürekli küfrederek konuşuyorum, başarılı fakat küfürbazmışım, daha sonra evimde etajerde sepet içinde bembeyaz küçük kümeler halinde karınca yumurtaları gördüm, bunlar çok para ediyor satsam mı? diye düşünüyorum, sonra etajerin kapagını kapattım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli görevler sorumluluklar üstlenmek, zor kararlar almaya yorumlanır.

 5. Merve dedi ki:

  Rüyamda Recep Tayyip Erdoğan ve Devlet Bahçeliyi bir markette alışveris yaparken gördüm. Tayyip Bey’e laf sokuyordum. Sonra kendisiyle bir tartışma içine girmedik ama markettekiler beni marketten attılar, aldıklarımı kasadan geçirmediler.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya belge işlerinizde sıkıntı çıkmamasına, hayırlı bir anlaşma yapmaya yorumlanır.

 6. İzzet dedi ki:

  Cumhurbaşkanı konuşma yaparken bende uzaktan izliyorum. (Meclisteyiz) adamın biri aşağıda bağırıyor. En sonunda adam cumhurbaşkanını çekiştiriyordu. Bende korumalar nerde diye bağıyordum. Sonra korumalar geldi. Adamı çekerlerken başkan bırakın filan diyordu. Bende hiç kıpırdamıyordum. Sadece izliyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir sorumluluk almak, başvurunuz varsa kabulüne yorumlanır.

 7. Nihat dedi ki:

  Rüyamda kendimi Cumhurbaşkanının damadı olarak gördüm. Elini kaldırmış birisine tokat atacaktı ben araya girip elini tuttum sonra banada kızmaya başladı. ondan sonrasını hatırlamıyorum teşekkürler.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki alanda önemli bir başarıya yorumlanır.

   1. Ismail ciftci dedi ki:

    Rusya devlet baskani putin ile bir kadın kavga ettiler.el kol hareketleri.liderler erdogan da vardı. Bir kaç devlet adamı daha vardi.ben uzaktan izliyordum.lakin.putin kadına vuracak diye tedirgin oldum.sonucunda savaş bile cikar.

    1. admin dedi ki:

     Devlet dairesinde işleriniz varsa hayırlı sonuçlanmasına yorumlanır.

 8. Ali Rıza dedi ki:

  Rüyada cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan ve eşi konuşuyordum. Korumalar da vardı. Ben sigara içiyordum. Bana güler yüzlü davrandı.

  1. admin dedi ki:

   Mesleki hayatta başarıya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status