Rüyada Devlet Başkanı İle Kavga Etmek

Rüyada devlet başkanı ile kavga ettiğini görmek, otoriter bir isimden gelecek olan yardıma ve bu sayede bazı işlerinizde sorun kalmayacağına yorumlanır. Örneğin devlet dairesinde işi olanların işleri beklediklerinden de kısa sürede çözülür. Ya da mahkemesi olan ve dava sonucu bekleyen kişiler için hak ve adalet yerini bulur. Sonunda hakkınız olanı alır ve herkese bunu ispat edebilirsiniz. Rüyada kavga etmek, adaletin sizden yana olacağına yorumlanır. Size karşı yapılan haksızlıklar biter, mücadeleniz olumlu sonuç verir. Son günlerde sizden çok fazla beklenti içerisine giren kişiler varsa da bu kişilere verilen sözler tutulur ve hiç kimseye karşı bir mağduriyet olmaz. Sözünün eri bir insan olduğunuzu gösterebilir, güven tazeleyebilirsiniz.

Rüyada devlet başkanı ile tartışmak, görüş ayrılığı yaşamış olduğunuz insanlar varsa bu insanlar ile uzlaşmaya ve tek noktada buluşmaya yorumlanır. Makam mevkiniz yükselebilir ve terfi alabilirsiniz. Bir süredir tayin edilmeyi bekleyen kişiler de başka bir yere görevleri gereği atanabilirler. Daha iyi bir yerde ve ailenize daha yakın olabilirsiniz. Mesleğinizde olumlu gelişmeler yaşanır, anlaşmazlıklar biter.

Rüyada Cumhurbaşkanı İle Kavga Etmek

Yüksek mertebe insanlar ile tanışmak ve bu kişiler ile iş birliği yapmak, sosyal statünün değişeceğine yorumlanır. Önemli işlerde adınız anılmaya başlanabilir, daha ciddi ve önemli görevler verilebilir. Bir süredir üsleri ve patronu ile uzlaşmaya varamayanlar sonunda uzlaşırlar, otoriter kişilerden plan ve projelerinize dair onay gelir.

Rüyada Devlet Başkanı İle Kavga Etmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iş hayatında yükselmek ve emeklerinin karşılığını teker teker almak, sağlık bağlantılar kurmak anlamına gelir. Kariyer hayatınızda çok büyük bir fırsat yakalayabilirsiniz. Vatana millete hayırlı olacak plan projeler için de çalışılabilir. İş arayanlar yakında güzel bir iş bulabilirler.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Başbakanı Görmek ve Konuşmak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

16 Yorum

 1. Baran
  • Baran
 2. Abdullah
  • admin
 3. anonim
  • admin
 4. Merve
  • admin
 5. İzzet
  • admin
 6. Nihat
  • admin
   • Ismail ciftci
    • admin
 7. Ali Rıza
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status