Rüyada Dik Dağa Tırmanmak

Rüyada dik dağa tırmandığını görmek, eskiden hedeflenen şeylere yakında ulaşmak ve ailenizi gururlandırmak anlamına gelir. Eğitim hayat devam eden biri bu rüyayı görürse önündeki zorlu sınavları başarı ile geçer, eğitim hayatında başarılı olur. Kariyerinize yönelik alacağınız bir karar sizi ileride çok başarılı biri haline getirebilir. Çalışan biri bu rüyayı görürse iş hayatında terfi alır, alın teri ile bol para kazanır. Ailenizin sizin için harcamış olduğu emeklerin karşılığında anne babanız sizin adınıza gurur duyarlar. Sizin başarılı olmanızı isteyen kişiler yardımda bulunabilirler. Rüyada dik bir dağa çıkmak, aynı zamanda eskiden çekilen dert ve çilenin artık yaşanmamasına ve şansınızın açılacağına yorumlanır. Önünüze konan engeller aşılır, hedeflerinize ulaşmak için atacağınız her adımda zafere bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Rüyada yüksek dağa tırmanmak, mesleki hayatında zafere ve güce yorumlanır. Mesleğinizde uzmanlık kazanabilir, takdir görebilirsiniz. Toplum önünde saygınlığınız artar ve insanların güvenini kazanabilirsiniz. Eğer endişeleriniz varsa yakında hepsi geride kalır. Rüyada dik dağa elleriyle tırmanmak, hayallerinizi gerçekleştirmek için verdiğiniz emeklerin meyvelerini toplamaya başlarsınız. Yapılan yatırımlar artar, gelirinizde de hızlı bir artış olabilir.

Rüyada Dağın Tepesine Tırmanmak

Hiç kimseye ihtiyaç duymadan bir şeyler başarmak ve tek başına gücünü ve azmini kanıtlamak anlamına gelir. Başkalarına muhtaç kalmadan aileniz ile birlikte geçiminizi daha rahat sürdürebilir, onları gururlandıracak şeyler yapabilirsiniz. Azminiz sonunda güzel olaylar olur.

Rüyada Dik Dağa Tırmanmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çok saygın kişiler arasında yer almak ve mesleki hayatında zirveye ulaşmak, uzman olmak anlamına gelir. Önünüze çıkan zorluklara rağmen başarılarınız artar ve büyük işlerin altında isminiz geçebilir. Doğru zamanda doğru yerde olup kendinizden başarı ile söz ettirebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. mesudee dedi ki:

  Küçük çocuğuma hamileyken.Rüyam da çok dik bir dağa tırmanarak dağın zirvesine çıktım.Daha sonra yaşlı bir amca bana çocuğunun adını Allah ın isimlerinden birini koy dedi. Rüyamın tabirini söylerseniz memnun olurum

 2. mesudee dedi ki:

  Küçük çocuğuma hamileyken.Rüyam da çok dik bir dağa hamile bir şekilde çıktığımı gördüm. Zirveye ulaştığımda yaşlı bir amcanın bana çocuğunun adını Allah ın isimlerinden birini koy dedi

 3. şeyda dedi ki:

  merhaba, rüyamda çok yüksek ve ve oldukça dik dağa tırmanıyorum iş arkadaşlarımda bazıları da yanımda hatta tırmanırken ellerimi kullanıyorum ve oldukça zorlanıyorum tırmanırken bana o dağı ağrı dağı olduğu söyleniyor dağın son düzlüğüne geldiğimde vazgeçmek istiyorum ama arkadaşlarımda biri bana elini uzatarak en uç noktaya ulaşıp bulutlara değiyorum sonra birden dağın volkanik olduğunu söyleyip oradan hızlıca ayrılmamız isteniyor ama aşağıya indiğimde bir deniz olduğunu görüyorum sonra bana balıklar geliyor ve onlara tutunarak denizden geçiyorum.

 4. Zeynep dedi ki:

  Rüyada bir arkadaşımla dik bir dağa tırmanıyoruz son bir engeli aşacakken ışıklar kapanıyor ben çıkanlardan ışık yakmaları için yardım istiyorum yakıyorlar. Arkadaşım çıkıyor bana elini uzatıyor biraz çıkıyorum çıktığımı zannedip bırakıyor benim ayağım kayıyor düşüyorum bin metre yükseklikten ama zorlamanın anlamı yok diye kendimi bırakıyor o kadar rahatlıyorum ki düşüşün yarısında yatağıma düştüğümü düşeceğimi anlıyorum mutluyum yatağa geldğimde dağdan arkamdan hızlıca inen siyah bir tarantula bana hızla geliyor tam yaklaşınca kaybolup gidiyor

 5. Nihat dedi ki:

  Merhaba ruyamda cok dik bir daga tirmandigimi goruyorum . Ben cok zorlanirken yanimdaki kadin yuksek topuklu ile duz daga hic zorlanmadan tirmaniyor. Yorumu nedir ?)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların aşılmasına yorumlanır.

 6. Emine gökçe dedi ki:

  Rüyamda dik bir dağa tırmanıyorum yanımda Bi kaç kişi var sanki kardeşlerim onlarda tam hatırlamıyorum kim olduklarını, dağın tırmandığımız yüzeyi sanki merdiven gibi oldukça dik arkama bakamam diye söyleniyor sanki bakarsam çıkamam gibi artık tam tepeye değilde merdivenin bittiği noktaya geliyoruz dağ oldukça yüksek. Oradan bizi helikopter alıyor ve sonra gideceğimiz yere bırakıyor

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya hedefleriniz eyakında ulaşmaya yorumlanır.

 7. Gönül Çınar dedi ki:

  Gönül Ç. Rüyamda karşımda bir dağ var o dağın arkasını merak ediyorum dağa tırmandım ama zorluk çekmedim taşlara basa basa çıktım fakat üstü kapalı altı toprak bir oda gibi dağın öbür tarafını göremedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zorlukların yakında bitmesine yorumlanır.

 8. Rukiyeee dedi ki:

  Sanirm sabaha karsi gordugum bi ruyaydi bu.. ruyamda dik kayalar var sanirim dağ ve ben oraya tirmaniyorum ve tirmanirken daha once birkac kez ordan gectigimi animsiyorum. Oldukca dik fakat cikarken hic zorluk yasamiyorum arkamdan birinin beni izledigini biliyorum ama kim oldugunu bilmiyorum ve aldiris etmeden tirmaniyorum. Yalniz şu var ben tirmanirken ayaklarimi ve ellerimi koyacagim yerler var sanki merdiven basamagi gibi.. bu sayede kolaylikla cikiyorum ve en tepeye ulasiyorum orda oda gibi bi yer var ve birkac kisi daha var hic birini tanimiyorum. Derken hemen asagisinda tertemiz akan bir su ve suyun icinde daha once hic gormedigim buyuk baliklar var ve bu baliklar suyun ustune cikiyorlar yani net bir sekilde onlari gorebiliyorum. Akvaryum degil ama akvaryum gibi bir nehir veya akarsu gibi bir sey.. yorumlar misiniz lutfen BEKARIM..

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya mesleğinizde kariyerinizde zoru başarmak ve alanında en iyi olmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status