Rüyada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada diş dökülmesi görmek, sağlık ve sıhhatin bir ömür boyu sürmesine, mutlu bir hayata yorumlanır. Hayatınızdaki eksik olan şeyleri sırası ile giderebilir ve konfor içerisinde yaşayabilirsiniz. Çekilen sıkıntılar sona erer ve kolay yoldan para kazanmaya başlayabilirsiniz. Geliriniz hızla artabilir ve çok emek harcamadan mal mülk sahibi olunabilir, zenginliğe erişilebilir. Beklentilerinizin de üzerinde şanslar karşınıza çıkabilir. Rüyada dişin yerinden çıkması, aynı zamanda dert ve cefadan kurtulmak ve mutluluğu yakalamak demektir. Mesela iş arayan kişiler iş bulabilirler. Ya da bekar olanlar zengin biri ile evlenebilirler. Hayatınızın dönüm noktasını yaşayacağınız bir olay yaşanabilir.

Rüyada kendi dişlerinin döküldüğünü görmek, maddi sorunların artık son bulması ve kısmetlerin çoğalmasına yorumlanır. Hayallerinizi kurduğunuz şeyler kısa vadede daha az emek ve çaba ile sizin olabilir. Çok büyük sevinçler yaşayabilir, maddi refaha erişebilirsiniz. Rüyada başkasının dişlerinin döküldüğünü görmek, birinden gelecek habere üzüleceğinize yorumlanır. Özellikle bir kişi size verdiği sözleri tutmayabilir. Eğer tanıdığınız biriyse, onunla aranızda soğuk rüzgarlar esebilir. Tanımadığınız biriyse, yeni tanışacağınız biri güveninizi sarsabilir.

Rüyada dişlerin tamamının döküldüğünü görmek, kalabalık bir ailede yaşayabilir. Bekar olanlar ileride çoluk çocuk sahibi olarak kalabalık bir ailede yaşayabilirler. Rüyada bütün dişlerin dökülmesi, sağlıklı bir ömür sürmeye ve uzun yaşamaya da yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Borçlarınızın sona ermesi ve elinize geçen paranın bereketinin artmasına yorumlanır. Artık paranızı değerlendirebilir ve rahat edebilir, aile içerisinde geçim sıkıntısından kurtulabilirsiniz. Eğer ailede borcu olan birileri varsa, onlar da borçlarından kurtulabilirler ve hanede refah dolu günleriniz olabilir.

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düştüğünü görmek, hayırlı kısmetlere ve bolluk berekete yorumlanır. Bekar olan biri zengin ve eli bol bir insan ile dünya evine girebilir ve ömür boyu geçim sıkıntısı çekmez. Evli biri rüyasında görürse, kendisinin ya da eşinizin kazancı artabilir, evinizde rızkınız çoğalır. Sağlık sorunu olan birinden de güzel haberler gelebilir. Rüyada ağzından diş çekmek, tek başına kendi ayakları üzerinde durmaya yorumlanır.

Rüyada Dişlerin Dökülmesi ve Kırılması

Haneden gelecek bazı haberler sizi üzebilir. Başı derde giren bir yakınınız olabilir ya da yardım etmeniz gerekebilir. Özellikle kendi ailenizden birine destek olmanız gerekebilir. Rüyada dişlerin kırılarak dökülmesi, aksiliklerin yaşanması ve masrafların çoğalması, bir süre geçim sıkıntısı çekmeye yorumlanır. Aile arasında da huzurunuzu kaçıracak bazı olaylar olabilir.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada üst dişlerin dökülmesi, muradına ermeye, hayatınızın geri kalanında daha güzel imkanlara sahip olmaya yorumlanır. Şansınız açılabilir ve bir anda hayatınızda çok güzel sürpriz gelişmeler olabilir. Hatta maddi yönden sizi şaşırtacak kadar fazla kazanç elde edebilirsiniz.

Rüyada Alt Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada alt dişlerin dökülmesi, düşmanlarınızdan gelecek zarara ve maddi kayıplara yorumlanır. Hiç elinizde olmayan aksilikler ile karşılaşabilir ve çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Belki biri sizinle çok uğraşabilir ve moralinizi bozacak davranışlar sergileyebilir, ayağınızı kaydırmak isteyebilir.

Rüyada Hastalıktan Dolayı Dişlerin Dökülmesi

Dert ve kederin geride kalmasına ve daha güzel günlere erişmeye, aile içerisinde mutluluğunuzun artmasına yorumlanır. Ailenizde geçimsizlik sorunu sona erebilir ve daha iyi anlaşmaya başlayabilirsiniz. Belki ailenizde maddi problemleri aşmak da hem sizi hem de diğer aile fertlerini üzüntü ve stresten kurtarabilir. Bundan sonra geçim sıkıntısı çekmeyecek kazançlar sağlayabilirsiniz.

Rüyada Dişlerin Teker Teker Dökülmesi

Rüyada dişlerin teker teker döküldüğünü görmek, dost sandığınız bazı insanların aslında size karşı kıskançlık yapmasına, arkadaşlarınızın hayatınızdan teker teker çıkmasına ve yalnızlığa yorumlanır. Size zararı dokunan kişilerden uzaklaşabilir, bir rüya kendi kabuğunuza çekilmek isteyebilirsiniz. Özellikle hayatınızdaki bazı insanlar sizi yıldırabilir. Sizinle uğraşarak iş ve gücünüzün bozulmasına yol açabilirler. Ama geç de olsa düşmanlarınızın farkına sırasıyla varacaksınız.

Rüyada Ön Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada ön dişlerin dökülmesi, hane içerisinde maddi sorunların baş göstermesine ve mal mülk paylaşmakta uzun süre yaşanacak problemlere yorumlanır. Sizin hakkınıza el koymak isteyen kişiler de olabilir ve hatta davalık olmanız söz konusudur. Maddi kayıplar yaşanmaması için çok fazla mücadele etmeniz gerekebilir. Rüyada ön diş sökmek, uzun ve sıhhatli bir ömrün habercisidir.

Rüyada Arka Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada arka dişlerin dökülmesi, eş dost ya da akrabadan kötü haberler almak anlamına gelir. Belki hakkınızda yapılan dedikodular sizin kulağınıza gelebilir. Ya da sizin günahınızı alan kişiler olabilir. Özellikle bir başkası tarafından iftiraya maruz kalabilirsiniz ya da arkadaşlarınız ve yakın çevreniz ile aranızı bozmak isteyenler olabilir. Sizi küçük duruma düşürebilirler.

Rüyada Azı Dişlerinin Döküldüğünü Görmek

Rüyada azı dişlerinin dökülmesi, tek başınıza bütün zorlukların üstesinden gelmenize ve kimseye minnet etmemeye yorumlanır. Hiç kimseye muhtaç olmadan kısa vadede bir başarı sergileyebilir ve kendinizi ispat edebilirsiniz. Sizin hakkınızda ön yargısı olan kişiler de utanabilirler. Aileniz ise sizinle gurur duyabilirler.

Rüyada Yirmilik Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada yirmilik dişlerin dökülmesi, geçmişte yaşanan tecrübelerden ders çıkaracağınıza ve başarının kaçınılmaz olacağına yorumlanır. Yeni başlayacağınız bir iş ya da başka bir yenilik hayatınızda önemli bir adım olabilir. Yeni girişimlerden çok önemli başarılar sergileyebilir, hayatınızda büyük mutluluklarınız olabilir. Belki geçmişteki hayalleriniz için de yeniden hırsınız artabilir ve bu hayallerinize geç de olsa ulaşabilirsiniz. Yeni başlangıçlar size şans getirebilir.

Rüyada Çürük Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada çürük dişlerin dökülmesi, sizi çekemeyen fitneci insanlar sizden uzak duracaklar. Kendileri ile uğraşmaktan sizin ile uğraşmaya fırsat bulamayacaklar. Düşmanlarınıza karşı galip gelebilir, rakiplerinizi geride bırakabilirsiniz. Özellikle dost gibi size yanaşan düşmanlarınız hayatınızdan çıkabilirler. Dost sandığınız düşmanlarınızdan teker teker kurtulabilirsiniz.

Rüyada Sağlam Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada sağlam dişlerin dökülmesi, bir insan sizi hayal kırıklığına uğratabilir ve çok sevdiğiniz bir insan ile yollarınızı ayırabilirsiniz. Belki hayatınızda yaşayacağınız ayrılıklar olabilir veya özlem çekebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı özlemleriniz çoğalabilir, onlardan daha ayrı kalmanız gerekebilir. Başka bir yerde iş bulmak ya da evlenmek gibi sebepler ile de ailenizden ve sevdiklerinizden ayrı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Rüyada Kavgada Dişlerin Dökülmesi

Rüyada kavga ederken dişlerin döküldüğünü görmek, borçların kapanmasına ve maddi külfetten kurtulmaya yorumlanır. Bir süredir devam eden hayat mücadeleniz durulabilir ve daha sakin bir hayatınız olabilir. Belki iş hayatında da istediğiniz başarıya ulaşarak rahata erişebilirsiniz. Sorumluluklarınız azalabilir ve geçim derdi de geçmişte kalabilir.

Rüyada Dökülen Dişlerini Toplamak

Rüyada dökülen dişlerini topladığını görmek, aileniz sizinle gurur duyabilirler ve sevdiklerinizden övgü dolu güzel sözler işitebilirsiniz. Sizi tebrik etmek için arayabilirler. Hayatınızda yaşanacak güzel bir olay sevdiklerinizi de mutlu edebilir. Bir süredir çaba gösterdiğiniz bir plan ya da projeden de beklenilenden çok daha olumlu sonuçlar alınabilir.

Rüyada Yemek Yerken Dişlerin Dökülmesi

Rüyada bir şeyler yerken dişlerin döküldüğünü görmek, rızkın artmasına ve berekete yorumlanır. Sofranızın bolluk ve bereketi artabilir, evinize giren paranın miktarında büyük artış olabilir. Kısmetleriniz çoğalır ve sevineceğiniz haberler alabilirsiniz. Yakında maddi yönden güçlü olabilir ve kendi başınıza ekonomik özgürlüğünüzü elinize alabilir, para kazananlar ise zenginliğe erişebilirler.

Rüyada Dişlerin Dökülmesi ve Kanaması

Rüyada dişin dökülüp kanadığını görmek, kendinizi fazla perişan edip çok fazla kuruntu yaptığınıza yorumlanır. Belki de fazla kendinizi yoruyorsunuz, ancak sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. Yoksa sağlık sorunlarınız olabilir, kendinizi psikolojik anlamda da bitkin hissedebilirsiniz. Ancak rüyada kan görüldüğü zaman genellikle o rüyanın bozulduğuna yorumlanır.

Rüyada Yaşlı Birinin Dişlerinin Dökülmesi

Hayırlı evlatlar yetiştirmek ve iyi bir ebeveyn olmak, çocuklarınızı da bolluk ve bereket içerisinde yetiştirmeye, uzun ve sevdiklerinizle beraber bir ömre yorumlanır. Aile hayatında mutlu olacağınız gelişmeler olabilir ve rızkınız çoğalabilir. Haneden de elinize mal mülk satışından yüklü bir para geçebilir.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Ağzından Takma Diş Çıkarmak

Rüyada Dişlerin Dökülmesi Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre dişlerin dökülmesi, uzun ve sıhhatli bir ömrü sevdiklerinizle mutlu ve mesut bir şekilde geçireceğinize yorumlanır. Geçim derdiniz geçmişte kalabilir ve paranızın bereketi artar, maddi imkanlar çoğalabilir. Çile ve dertten kurtularak sevinç duyacağınız haberler alabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

 1. Süha Emin dedi ki:

  Rüyamda alt dişlerimde sol arka tarafta 4-5 tanesini bütün olarak ağzımdan düştüğünü gördüm sonra onu yerden elime aldım yıkadım ettim. Yorumunuzu bekliyorum

 2. Ahmet dedi ki:

  Merhaba : Ben rüyamda dişimin önce salandığını dilim ile hissedip sonra dilim ile dişimi yerinden çıkartıyordum ve sonra dişimi çıkardıktan sonra öteki dişleriminde sallandığını dilim ile hissediyordum ve onlarıda dilim ile iterek çıkarmıştım arka dişimden 1 tane ön kısımda 2 diş çıkarmıştım ELİM İLE HİÇ ÇIKARMADIM ANLAMI NEDİR ?

 3. FATİH MEHMET ÇAM dedi ki:

  Rüyamda ön üst dişlerinden 5-6,tanesini elimle tutup asiliyorum ve rahatça hiç acı çekmeden çıkarıyorum .alltta eski dişlerim var..fakat çıkardığım dişlerimin altında çevirip bakıyorum teker teker ve elmas tan yapılmış parlıyor cam gibi …fakat iç kısmı ..dış kısmı normal diş..arkası hepside elmas gibi parlak..hayra yordum..

 4. Gamze omak dedi ki:

  Ben rüyamda oluyordum ama ruhum annm Abla ve iki komşumla konuşuyordu ağlıyordum anne tövbe edin diye aynı şeyi komşularımıza da diyordum ve anneme beni hastaneye gotur dirilt daha tövbe etmedim diyordum sonra agliyarak Allah’ım tövbe ediyorum diyordum ama öldükten sonra herşeye geç kalıyordum anlamı nedir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yapılan bazı haksızlıkların yakında son bulmasına yorumlanır.

 5. Sevim dedi ki:

  Ruyamda rahmetli anneannemin evindeyiz ailecek, evdeyken disimin kanayarak koptugunu görüyorum elimle cikartiyorum ama baya kan geliyo disten, daha sonra disimi annemin bir akrabasina gostermek istiyorum dis hekimi oldugunu dusunerek ama gercekte oyle degil. Daha sonra onu bulamayınca banyoya gittigimde kendimden dusen disin rahmetli anneannemin disi oldugunu goruyorum, anneme disi hediye etmek istiyorum annesinden bir parca olsun diye. Mutfaga gidiyorum annemin yanina disi vermek icin. Son olarak mutfak tezgahinda anneannemin cenesini goruyorum. Yorumlarsaniz cok sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlediğiniz kişilerle görüşmek, kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 6. Yaren dedi ki:

  Rüyamda üst sol köpek dişimin sallandigini hissediyorum dilimi degdirdigimde çıt çıkıyor elime alıp şaşkın şaşkın bakıyorum ben bu dişimi zamaninda çıkarmıştım sağlam diş niye düştü acaba yerine yenisi çıkar mi diye o sırada oluşan boslukla oynuyorum falan az bir şey kanıyor ve elime alıp baktığımda dişime gayet sağlıklı ve temiz bir dişti hiç çürük yoktu şimdiden tesekkurler

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aileden birinin size iyi haberler vermesine yorumlanır.

 7. Nese dedi ki:

  Ruyamda butun dislerimin avucuma dokuldugunu gordum ve ardindan agzimda daha temiz beyaz dislerin eski dislerimin yerini aldigini…bu riya beni çok etkiledi Insallah hayır ve güzel şeyler olur .endisedeyim beni aydinlatirsaniz sevinirim.saygilar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen ve ağlatan bir varsa pişman olup af dilemesine yorumlanır.

 8. Resul dedi ki:

  Alt ön sağ dişim yoktu soldaki vardı birşey yedikten sonra alt sol öne kadar bütün dişlerim bir kalıp halinde ağzımda boşa çıktı elime aldım ürktüm yere bıraktım ne anlama geliyor acaba

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya özlem duyulan birine kavuşmaya yorumlanır.

 9. Müjde dedi ki:

  Rüyamda sağ avucuma sallandı ve tüm dişlerim bazısı kökten bazısı kırılarak döküldü kan ve ağrı yoktu zaten kabus gibiydi ve uyandım gece

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdikleriniz ile aranızın düzelmesi, küs kalmamaya yorumlanır.

 10. Önder dedi ki:

  Rüyamda üst sol dişlerimden 4 tanesi döküldü. Ağzım kan doldu. Ben hıçkıra hıçkıra ağlıyorum. Ağzımdan kanlar gitsin diye suyla ağzımı çampıldarken dişlerim yine dökülüyo. Dişlerim düşmesin diye çapdıldatmayı bıraktım.sonra Ağzım kan dolu ağlıyordum sonra uyandım. Rüyamdan çok etkilendim ne demek?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eski dostlarla bir araya gelmek ve özlemin bitmesi demektir.

 11. Nazlı dedi ki:

  Rüyamda sağ üst tarafimdaki dişlerim dökülüyor ön 2 dişim hariç ve sol taraf ta hariç diğerleri yerinden çıkıyorlar ve ben çok panik oluyorum fakat öndeki 2disim duruyo diye de kendimi teselli ediyorum

  1. admin dedi ki:

   Yeni bir iş bulmak ve fırsatlar yakalamaya yorumlanır.

 12. Mustafa dedi ki:

  Selamlar rüyamda dişlerimin bazılarının önce kırıldığını ve onları tükürdüğünü ardından avucumun içine ağrılı şekilde dişlerimin sanki durmayacakmış gibi döküldüğünü gördüm hissettiğim daha çok üstse olan dişlerimde damak Ağrı’sı gibiydi

  1. admin dedi ki:

   Sevdikleriniz ile özlemin bitmesine stresten kurtulmaya yorumlanır.

 13. fatih dedi ki:

  Rüyamda dişlerim kanayarak dökülüyordu

  1. admin dedi ki:

   Özlemlerin bitmesine yorumlanır.

 14. fatih dedi ki:

  Rüyamda üst ön dişlerimin biraz ağrılı ve kanlı bir şekilde dökültüğünü gördüm.

 15. fatih dedi ki:

  Rüyamda üst ön dişlerimin biraz ağrılı ve kanlı bir şekilde düştüğünü gördüm

  1. admin dedi ki:

   Dostlarınız ile aranızda kırgınlık kalmaz.

 16. Hayrunnisa dedi ki:

  Merhaba internetten ne kadar araştırsam da bir türlü bu rüyamın yorumunu bulamadım haftalardır rüyamda dişlerimi birbirine takarak kırmaya çalıştığımı görüyorum hatta bir rüyamda dişimi öyle yaparken kırdım ama öteki rüyalarımda sadece kırmaya çalışıyorum dişlerimin çok kasıldığını hissediyorum rüyada bu olayı sadece rüyamda görüyorum sabah uyanınca dişimde ağrı sızı falan olmuyor anlatabildim mi bilmiyorum ama bu nedir acaba?

  1. admin dedi ki:

   Kalbini kırdığınız kimseler varsa aranızdaki buzlar erir ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkar.

 17. Olcay dedi ki:

  Rüyamda ön dişimin düştüğünü farkediyorum aynaya bakıyorum ona çok üzülüyorum bakıyorum diğer üst dişlerimizde hepsi teker teker dökülmeye başlıyor. Avucumda hepsini topluyorum bir avuç diş sonra buna üzülüp ağlamaya başlıyorum hüngür hüngür

  1. admin dedi ki:

   Kırgın olduğunuz kimselerle barışmak ve borçların bitmesine yorumlanır.

 18. volkan dedi ki:

  Rüyamda, ön üst dişlerimin arasında kaldığını sandığım yemek parçasını elimle çıkartırken (meğer o kalıntı değil dişimin köküymüş) dişimi de çıkarttım, sonra ağzımı kapattığımda diğer dişleriminde döküldüğünü hissettim neredeyse tamamı ancak dökülen dişlerimi avucumun içine alıp almadığımı hatırlamıyorum. yorumunuzu rica ederim saygılarımla.

  1. admin dedi ki:

   Sıkıntıların itmesine ve yeni dostlar edinmeye yorumlanır.

   1. Musa dedi ki:

    Hala oğlu ile yabancı bir evdeyiz ve alt çene dişlerim birden kırılarak avucuma dökülmeye başladı

    1. admin dedi ki:

     Kırgın olduğunuz kimseler gönlünüzü alır.

 19. Mine dedi ki:

  Benim ruyamda ben ilk basta yuksek bi yerden dusmekten cok korkuyordum sonra asagi inip kalabalik bi ortama girdim ilk once alt on dusim sallandi ve sonra yerinden acisiz bi halde cikti elime aldigimda bi tarafi çürüktü. Daha sonra cenem kasilarak ve agrili bi sekilde alt dislerim elime geldi ve cok azda kan vardi

  1. admin dedi ki:

   Sizi destekleyen kişiler sayesinde zor şeyler başarabilirsiniz.

 20. Nazif dedi ki:

  Rüyamda alt çene dislerimden önce ön alt dişim ardından her 3 u sağ 1 i sol olmakla beraber 5 dişim düşüyordu dişlerimi toplamaya çalışıyor dum tam kökünden cikmamakla beraber dişlerim düştü Rabbim hayra çevirsin yorumunuzu bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bazı arkadaşlarınız ile aranız düzelir, kötü niyetli kimseler ise uzaklaşır.

 21. Hülya dedi ki:

  Rüyamda eşimle tartışıyorduk ve ben ona vuruyordum onun da sadece tek bir dişi eline düşüyordu. Yorumlarsanız sevinirim hayırlı akşamlar

  1. admin dedi ki:

   Ailenize zararı dokunan biri artık uzaklaşır.

 22. hatice dedi ki:

  ruyamda babami kotu bi halde gormustum sonra babamin alt dislerini yerinden cikardigini gordum hem tek tek ham bikacini birden çekip cikariyirdu disleri birbirine bagli gibi bianda cikiyirdu yerinden aci cekmiyordu ama disleri sanki bi hastaliktan dolayi kokunden cikiyordu. hayirli gunler dilerim

  1. admin dedi ki:

   Ev hayatında maddi anlaşmazlık kalmaz, herkes hakkı olanı alır.

 23. Zafer dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda sanıyorum otobüsteydik. Ben en arka koltuk kısmının önünde ayaktaydım. En arkada bir teyzemin olduğunu ön tarafında ise annemin oturduğunu hatırlıyorum. Ayakta iken ön üst sol taraftaki bir dişim sallandı, dilimle yoklarken düştü. Sonrasında üst dişlerimde gevşeme hissettim ve dilimle kontrol edeceğim sırada ön üst dişlerimin döküldüğünü gördüm. Dişlerim döküldüğü için konuşmakta zorlanıyordum ve konuşmaya çalışırken bir yandan da elimle ağzımı kapatıyordum. Dilimle kontrol ettiğimde dökülen üst dişlerimin kökünü dilimle hissetmiştim. Nasıl yemek yiyeceğim diye düşünüp üzülüyordum. Uzun bir rüya değildi diye hatırlıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Söylenen sözler sizi üzebilir, hak edilmeyen şeyler işitilebilir.

  2. Sam dedi ki:

   Rüyamda üst sağ dişlerim dökülüyordu ağrısız yere tükürüyordum

   1. admin dedi ki:

    Dostlarınız ile kırgınlıkların bitmesine yorumlanır.

 24. Cem dedi ki:

  Rüyamda eşimin tüm dislerinin döküldüğünu gördüm arkası dönük gelme sakin diyordu ďisleri cam sanki ağzından avcuna aliyordu

  1. admin dedi ki:

   Maddi sorunlar ve borçlardan kurtulmaya yorumlanır.

 25. Cevher dedi ki:

  Rüyamı gördüm, açık bir mesaj olduğu belliydi, 2 gün sonra (bugün tarihiyle dün) başıma gelecek olan olayın habercisi, ama ne hikmetse bir iki gün erteledim sonra bakarım dedim… dün benim hayatım değişti, çok sarsıldım, iki gündür ölü gibiyim ve birden aklıma o rüya geldi, ben yazıyım siz yorumlayın… Bir kadın vardı rüyamda, avucunda dişler vardı, ama öyle bir kişilik deyil, 3 tane diş toplusu vardı hepsi de farklı insanlara ait…Avucunda tutmuş gülümseyerek bana doğru uzatıyordu. Sonra o kadının kendi dişlerini gördüm, tam 3 dişi kalmıştı üst tarafda… O gün uykudan uyandım… Bu gün uykuda değilken uyandım.

 26. Cevher dedi ki:

  Rüyamı gördüm, açık bir mesaj olduğu belliydi, 2 gün sonra (bugün tarihiyle dün) başıma gelecek olan olayın habercisi, ama ne hikmetse bir iki gün erteledim sonra bakarım dedim… dün benim hayatım değişti, çok sarsıldım, iki gündür ölü gibiyim ve birden aklıma o rüya geldi, ben yazıyım siz yorumlayın… Bir kadın vardı rüyamda, avucunda dişler vardı, ama öyle bir kişilik deyil, 3 tane diş toplusu vardı hepsi de farklı insanlara ait… Sonra o kadının kendi dişlerini gördüm, tam 3 dişi kalmıştı üst tarafda… O gün uykudan uyandım… Bu gün uykuda değilken uyandım.

  1. admin dedi ki:

   Bir kadından gelecek zarara ve sevdiklerinize darılıp güven sorunu yaşamaya yorumlanır.

 27. kadriye dedi ki:

  Rüyamda yabancı bi erkek ile sohbet ederken dişlerim sallanıyo konuşamıyorum ve yanından ayrılıp lavaboya gidiyorum sağ alt dişlerim bi on tanesi o kadar fazla ağzıma sıra şeklinde dökülüyo geri yerine takmak istiyorum ama olmuyo.

  1. admin dedi ki:

   Bir arkadaşınız kalbinizi kırabilir, yeni bir sosyal çevreye girilebilir.

 28. Zeynep dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda hiç bir sebep yokken dişim düştü yere, sonra diğer dişlerime baktım sallanıyordu. Sallayarak çıkardım ağrı yoktu hissetmedim kanama yoktu. Aynaya baktığımda sol üst arka dişlerim düşmüştü sadece gerisi yerindeydi. Dişlerim de beyazdı leke yoktu. Yorumlayabilir misiniz lütfen?

  1. admin dedi ki:

   Bazı arkadaşlarınız ile aranızda çıkan sorunlar sebebi ile gerçek yüzünü göreceğiniz insanlar olabilir, kalbiniz kırılabilir.

 29. ülkü dedi ki:

  Rüyamda arkadaşlarla otururken dişlerim sallanıyor. Avucumu ağzıma getirip dişlerimi alıyorum bir avuç çıkıyor ama küçük küçük dilimle ağzımı yokluyorum. Hala ağzımda sağlam diş var. Elime bakıyorum bir şey olmamış gibi gülümsüyorum. Anlamını merak ettim lütfen cevap verin?

  1. admin dedi ki:

   Bazı arkadaşlarınız ile aranızda sorunlar çıkabilir, sizi üzen insanlar hayatınızdan çıkabilir.

 30. Mehtap Elikbank dedi ki:

  Rüyada boşandığım kişinin ön üst altı adet dişinin yerinde diş yoktu, altı diş yeri boştu. Bunun anlamı nedir?

  1. admin dedi ki:

   Eski eşiniz ile aranızda hiçbir bağ kalmaması, engellerin ve sıkıntıların ortadan kalkmasına yorumlanır.

 31. Enes dedi ki:

  Rüyanın tam sonlarına doğru, dişimde bir ağrı hissettim. Ağzımı açarak aynaya baktım. İlk baktığımda ön 2 dişim yokmuş gibi bir görüntü vardı. Sonra ön sağ dişimi tutup oynattım. Neredeyse tüm dişlerimde ağrı vardı. Tek tek çıktı dişlerim, tükürerek attım ağzımdan. Sanki bir dişle beraber kanda tükürdüm. Annem ve dayım geldi yanıma. Hatırladığım kadarıyla dayım bir hastalık yüzünden düşüyor olabilir dedi. Annemde ağzımı açıp bakmak istiyordu. Anne ne yapacaksın dedim, yok döküldü bile dedim. Bakmakta ısrar etti 3 defa hayır dedim. Tamamen hepsi dökülmemiş. Altta bir kaç diş geriye kalmıştı hatırladığım kadarıyla.

  1. admin dedi ki:

   Aile içerisinde sohbet ve muhabbetin artmasına, sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status