Rüyada Diz Çökmek

Rüyada diz çöktüğünü görmek, bir türlü yıldızınızın barışmadığı biri ile görüşmek ve konuşmak zorunda kalmaya yorumlanır. Bu kişi hane içerisinden biri olabilir. Ya da evli olanlar için eşlerinin ailesinden biri olabilir. Sevmediğiniz halde bu kişi ile görüşmeniz gerekebilir. Aile huzurunuzun kaçmaması için bazı kişilere karşı tahammül etmeniz gerekir. Rüyada diz çöken birini görmek, sizi kıskanan ve çekemeyen birinin sonunda size karşı yumuşaması demektir Bu kişi size karşı bir zamanlar yapmış olduğu haksızlıklar sebebi ile şimdi pişmanlık çekebilir. Rüyada diz üst oturmak, sorumlulukların çok ağır gelmesi ve altından kalkamamak demektir.

Rüyada birinin önünde diz çökmek, küs olduğunuz biri ile barışmak ve bu kişi ile yeniden görüşmeye başlamak demektir. Barışmanıza vesile olan birileri olabilir ve yeniden görüşseniz de pek istekli olmayabilirsiniz. Sizi çok kıran biri de olabilir ve af dileyebilir.

Rüyada Diz Çökmek Ağlamak

Rüyada diz çöküp ağlamak, helal yoldan kazanç sağlamak ve harama el sürmemek demektir. Kazancınızın bereketi artar ve aile içerisinde mutluluk olur. Ailenize karşı sorumluluklarınızı rahatça yerine getirebilirsiniz.

Rüyada Diz Çöküp Yalvarmak

Sorunların üstesinden gelmek ve sevdikleriniz ile bir sofra etrafında buluşmaya yorumlanır. Sevdikleriniz ile birlik ve beraberlik içerisinde olursunuz. Aile içerisinde küs olanlar varsa barışırlar ve yeniden gelip gitmeye başlanır.

Rüyada Sevgiliye Diz Çökmek

Sevgilinizin size karşı bir kırgınlığı varsa bu kırgınlık yakında son bulur. Ona karşı daha anlayışlı olursanız, ilişkinizde her şey yoluna girer. Sizden daha fazla ilgi ve şefkat bekliyor olabilir. Belki de sizden bir sürpriz bekliyor olabilir.

Rüyada Sevgilinin Diz Çökmesi

Sevgiliniz ile aranızdaki sorunların ve önünüze çıkan engellerin teker teker aşılmasına, sevgilinizin size daha fazla ilgi göstermesine yorumlanır. Onun ilişkiye dair çaba ve gayreti artar. Aşkınız için çok emek verir. Rüyada eski sevgilinin diz çökmesi, sizi kaybettiği için çok pişman olmasına yorumlanır.

Rüyada Diz Çökmüş Kadın Görmek

Size mutlu haberler getirecek bir kadına yorumlanır. Bu kadın sayesinde bazı işleriniz de yoluna girebilir. Karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir. Çalışan kişiler iş ortamından bir kadın sayesinde iş hayatında yeni fırsatlar elde ederler.

Rüyada Diz Çökmüş Erkek Görmek

Bir erkeğin yardımı ile çalışma hayatında yükselmek, sizin değerinizi anlayan bir erkeğin hak ettiğiniz fırsatları sağlaması anlamına gelir. Bu kişi iş hayatından olabileceği gibi yakın çevreden de olabilir. Kariyerinize yönelik faydası dokunabilir.

Rüyada Diz Çökmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, içinde bulunduğunuz sıkıntılı bir durumdan kurtulmaya ve hakkı olanı almaya yorumlanır. Helal yoldan bol gelir elde edilebilir ve sevdikleriniz ile birlik beraberlik içerisinde işlerinizi düzene sokabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Add dedi ki:

  Rüyamda arkadaşımın sevgilisi yanıma gelip diz çökmüş giydiğim yırtık pantolonun dizaltına doğru öpüyordu biraz şaşırmıştım bu duruma tabi sevgilisi sonra gördü çokta bi tepki vermedi

 2. anonim dedi ki:

  Sayın yorumcu, rüyamda arkadaşın evinin banyo gibi bir yerinde ılık su ile bacaklarmı yıkadım, dışarı çıktıklarında pencereden çocuklar, sokaktaki kedileri seyrediyorlardı, kediye mama vereyim derken, kendimi mahalledeki apartmanların birinden duvarları tuta tuta aşagı inerken buldumi dış duvaran tutunarak zemine indim, mahalle kalabalıklaşmıitı, güler yüzlü tombul bir postacı geliyordu,

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya arkadaşınızdan bir konuda büyük bir destek görmeye yorumlanır.

 3. Esra dedi ki:

  Rüyamda .biri beni ariyodu eski tel. Numaram annem onu kosarak bana getiriyodu.tam bana verdi dizlerinin uzerine coktu bismilah dedi bayilmis gibi sonra bende hemen oyle oldum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi özleyen birinden haber almaya yorumlanır.

 4. Sena dedi ki:

  Rüyamda daha önceden konuştuğum bir çocuk vardı o önümde diz çöküyor ve avcunun içinde bir şey veriyordu bana ama etraf bayaga kalabalıktı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya geri dönmek isteyeceğine yorumlanır.

 5. Bahar dedi ki:

  Ruyada toplu tanımadığım kişilerle diz üstü oturmuşuz ortada büyük bir seccade var ben seccadeyi kaldırdım genişlesin orta diye

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir dileğe kavuşmaya yorumlanır.

 6. anonim dedi ki:

  rüyamda okul merdivenlerinden indim, dışarı çıkacakmışım, iki kısa tünelden bahçe görünüyor, bahçede, bahçe bakımı ile görevli iki görevli var, tünele girdigimden, diz üstü yumuşak çamura batıyorum, böye görünmüyordu çamurmuş diyorum, ayaklarım, dizime kadar, dizüstü çökmüş halde çamuru oluyorum, ama nasıl olduysa çamurdan çıkıyorum, keşke öbür taraftan çıksaydım deyip öbür tarafa bakıyorum, beni oradan çıkarmak için, yukarıdan iki görevli sedyeye benzer bir şey uzatıyorlar, yukarı çıkıp, okuldan çıkıyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizi üzen birinin özür dilemesine, arkadaşlarınızın artmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status