Rüyada Doktorla Sevgili Olmak

Rüyada doktorla sevgili olduğunu görmek, mesleki hayatınızda yükselmek ve hak edilen saygınlık başarıya ulaşmaya yorumlanır. Bir süredir işleri durağan olan kişiler oldukça verimli bir döneme girebilirler. İşlerinizde tecrübeleriniz artabilir, daha fazla deneyim kazanabilirsiniz. İş hayatında güzel gelişmeler olur, kişi hak etiği takdiri ve saygınlığı görür. Devlet dairesinde çalışan kişiler terfi alabilirler. Kendi işini yapanlar da işlerinde daha fazla kazanca ulaşabilir ve daha çok insana hitap edebilirler.

Rüyada doktora aşık olmak, aynı zamanda kendi sağlık ve sıhhatinin değerini anlamaya yorumlanır. Zamanında yaşamış olduğunuz sağlık problemleri varsa bunları aşabilirsiniz. Yaşanan stresli günler geride kalır. Kişi kendini yıpratan ve üzen konularda hayırlı gelişmeler yaşar. Sizi zamanında üzen biri de pişman olabilir ve sıkıntılar son bulur.

Rüyada Doktorla Sevgili Olmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendinizi mesleğinizde yetiştirmek ve uzmanlaşmak anlamına gelir. Kariyerinizde büyük bir başarı ortaya çıkabilir ve önemli bir adım atılabilir. Yapılan haksızlıklar biter ve büyük bir başarı ortaya çıkabilir, imkansız sanılan şeyler gerçek olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

ETİKETLER:
YORUMLAR

  1. kerem dedi ki:

    hocam rüyamda söz de benim bir kedim varmış onu veterinere götürüyor muşum sürekli. rüyamda da kediyi almadan öyle boş şekilde veterinere gittim. kapıyı çaldım içeride kimse yoktu. tam döndüm başka bir bayan geldi ben ilgilenim dedi falan. ona durumu anlattım kedi yanında mı yok dedim. bir şeyler söyledi tam hatırlamıyorum o kısımı. ama böyle aramızda sanki gönül ilişkisi vardı oda benden hoşlandı bende ondan. neye yorumlanır bu rüya acaba?

DMCA.com Protection Status