Rüyada Doymamak

Rüyada doymadığını görmek, para sıkıntısı yüzünden ihtiyaçlarını erteleyen kişiler için yakında kazanacakları para ile birlikte ihtiyaçlarını karşılamaları anlamına gelir. Çok istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. Maddi yönden eliniz daha da güçlenir. Bu sayede hem evinizi daha rahat geçindirebilirsiniz, hem de kendi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanız olasıdır. Rüyada yemek yediği halde doymamak, işsiz olan kişiler için yeni bir işe girmeleri anlamına gelir. Bu iş çok kazançlı olabilir. Eğer çalışıyorsanız da ek gelir elde edebilirsiniz. Kazancınız daha bereket içerisinde olur.

Rüyada başkasının doymadığını görmek, başka birinden gelecek bir habere çok sevinmek demektir. Bu haber iş ya da para ile ilgili olabilir. Para ile ilgili ile konularda şansınız yüksek olur. Yaptığınız yatırımlardan da yüksek kar elde edebilirsiniz. Maddi yönden aldığınız riskler karşısında da kazancınızın yükselmesi olasıdır.

Rüyada Doymadan Yemek Yediğini Görmek

Hayatta yapmış olduğun seçimlerden dolayı şu günlerde çok mutlu olmak anlamına gelir. Aldığınız bazı kararlar neticesinde şu günlerde önünüze yüksek fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirerek İlerleyen zamanda hem kendinizi, hem de ailenizi mutlu edebilirsiniz. Bazı şeyleri doğru yapmak da sizi mutlu edecektir. Bunun gururunu yaşayabilirsiniz.

Rüyada Çok Yemek Yiyip Doymamak

Mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak, daha çok sevinmek ve mutlu olmak anlamına gelir. Bekar olanlar evlenerek mutlu bir aile yuvası kurabilirler ve eşiniz size maddi yönden rahat olanaklar sunabilir. Evlendikten sonra konfor içerisinde yaşayabilirsiniz. Evli olanlar ise eşlerinden gelecek müjdeli bir habere sevinirler. Evlerine daha çok para girebilir.

Rüyada Ekmek Yemek Ve Doymamak

Yeni bir kazanç kapısı aralanması anlamına gelir. Eğer iş hayatında bazı çabalarınız varsa bunların karşılığını da alabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmez. Helal yoldan kazanç sağlamak anlamına da gelir. Kazandığınız paranın her kuruşunda hakkınız olur ve bolluk bereketini görürsünüz.

Rüyada Doymamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada doymadığını görmek eski neşenizin yerine gelmesini ve aile içerisinde mutluluk olmasına yorumlanır. Eğer iş hayatında sıkıntılı bir süreç atlatırsınız. Bundan sonra geliriniz artabilir, ticari hayatta büyük başarılar olur. Kendi işini yapanlar da işlerinden dolayı memnun olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. merve dedi ki:

  rüyamda zeytin, peynir, domates ve simit yiyordum. tatları bana çok güzel geliyordu sürekli yemek istiyordum ve doymuyordum. anlamı ne olabilir

 2. aysl dedi ki:

  rüyamda bi hastane çalışani olarak gördüm kendimi çok güzel çalışırken hastane doktorlarindan bir kişinin kizinin düğünü oluyodu ve düğün çok güzel oluyodu çok mutluyken bi ölmüş amcamlari görüyodum ve bana bisiler anlatiyolardi korkup uyanip ruyami anneme anlatiyordum annem baban perdeleri satti ondan böyle görmüşsün diyodu ve ben yine amcamlari gördüm ve korkup uyandım uyandigimdaysa öldüğümü hissediyordum yani rüya için de rüya gördüm ama bi anlam veremedim yorumlarsaniz çok sevinirim

 3. Musa dedi ki:

  Ben rüyamda arkadaşlarımla (tanımadığım kişilerde vardı) bir kahvehanede köfte yediğimizi gördüm köfteler tepside üst üste bir şekilde geliyordu yiyorduk herkes doyuyordu ben doymuyorum en son doymadan kalktım anlamı ne olabilir?

 4. Meryem dedi ki:

  Rüyamda tanımadığım insanlarala restorana yemk yemeye gidiyoruz. Bem yayla çorbaı içiyorum içiyoruö içiyorum doymuyorum. Okadra çok çorb aiçtim ama doymadım ve corbada hiç eksilme olmadı. Kafamı kaldırup bakıyorum sagıma soluma kşmse yok herkez gitmiş.

 5. Bedia dedi ki:

  Ruyamda bir coban olan bir kiracimizin evindeyiz ve sofraya peynir ekmek indiriyor okadar lezzei geliyorki sofradan bir turlu kalksmiyorum yanliz doymuyorumda en son cok uzun muddet sofrada kalip doymadigimida anlayinca esimde yeter diyor ve kalkiyorum doymadan kalkiyorum yanliz cok lezzetliydi sofradan kalktikdan sonra kiracimizin hamile oldugunu bildigim icin teskkur anlaminda olsun diye sofrayi topluyordum ve oturdugumuz odayuda ven topladim sonrasini hatirlamiyorum uyandim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni iş imkanlarına, ailede zenginliğe yorumlanır.

 6. Sahin gezer dedi ki:

  Ruyda arkadaşlar birlikte dürüm yiyecektik ama ben onlar gelmeden önce dürümü bitirdim ve doymadim sonra arkadaşlarım geldi onlarda kendi dürümü yemeye başladılar bende onlara bakıyorum ama canım çok çekmişti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iş imkanlarının çoğalmasına yorumlanır.

 7. Mustafa burak dedi ki:

  Rüyamda bir iş merkezinin sahibiyim yanımda birisiyle çalışanın yanına gidiyoruz kasadan istediğim kadar para alıyorum o yerde bana her şey bedava ve sonradan osmanlı ailesinden olduğum söyleniyor ama rüya boyunca rahat konuşamıyorum söylemek istiyorum ama içimden konuşuyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir iş için görüşmeye, anlaşmaya varmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status