Rüyada Doymamak

Rüyada doymadığını görmek, para sıkıntısı yüzünden ihtiyaçlarını erteleyen kişiler için yakında kazanacakları para ile birlikte ihtiyaçlarını karşılamaları anlamına gelir. Çok istediğiniz şeyleri satın alabilirsiniz. Maddi yönden eliniz daha da güçlenir. Bu sayede hem evinizi daha rahat geçindirebilirsiniz, hem de kendi ihtiyaçlarınızı kolayca karşılamanız olasıdır. Rüyada yemek yediği halde doymamak, işsiz olan kişiler için yeni bir işe girmeleri anlamına gelir. Bu iş çok kazançlı olabilir. Eğer çalışıyorsanız da ek gelir elde edebilirsiniz. Kazancınız daha bereket içerisinde olur.

Rüyada başkasının doymadığını görmek, başka birinden gelecek bir habere çok sevinmek demektir. Bu haber iş ya da para ile ilgili olabilir. Para ile ilgili ile konularda şansınız yüksek olur. Yaptığınız yatırımlardan da yüksek kar elde edebilirsiniz. Maddi yönden aldığınız riskler karşısında da kazancınızın yükselmesi olasıdır.

Rüyada Doymadan Yemek Yediğini Görmek

Hayatta yapmış olduğun seçimlerden dolayı şu günlerde çok mutlu olmak anlamına gelir. Aldığınız bazı kararlar neticesinde şu günlerde önünüze yüksek fırsatlar çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirerek İlerleyen zamanda hem kendinizi, hem de ailenizi mutlu edebilirsiniz. Bazı şeyleri doğru yapmak da sizi mutlu edecektir. Bunun gururunu yaşayabilirsiniz.

Rüyada Çok Yemek Yiyip Doymamak

Mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak, daha çok sevinmek ve mutlu olmak anlamına gelir. Bekar olanlar evlenerek mutlu bir aile yuvası kurabilirler ve eşiniz size maddi yönden rahat olanaklar sunabilir. Evlendikten sonra konfor içerisinde yaşayabilirsiniz. Evli olanlar ise eşlerinden gelecek müjdeli bir habere sevinirler. Evlerine daha çok para girebilir.

Rüyada Ekmek Yemek Ve Doymamak

Yeni bir kazanç kapısı aralanması anlamına gelir. Eğer iş hayatında bazı çabalarınız varsa bunların karşılığını da alabilirsiniz. Emekleriniz boşa gitmez. Helal yoldan kazanç sağlamak anlamına da gelir. Kazandığınız paranın her kuruşunda hakkınız olur ve bolluk bereketini görürsünüz.

Rüyada Doymamak Dini Yorumu

İslami rüya tabirlerine göre, rüyada doymadığını görmek eski neşenizin yerine gelmesini ve aile içerisinde mutluluk olmasına yorumlanır. Eğer iş hayatında sıkıntılı bir süreç atlatırsınız. Bundan sonra geliriniz artabilir, ticari hayatta büyük başarılar olur. Kendi işini yapanlar da işlerinden dolayı memnun olabilirler.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

9 Yorum

 1. aysl
 2. Musa
 3. Meryem
 4. Bedia
  • admin
 5. Sahin gezer
  • admin
 6. Mustafa burak
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status