Rüyada Duvar Boyasının Dökülmesi

Rüyada duvar boyasının dökülmesi, zamanında sizin üzerinizden kalkan bir yükün yeniden size yüklenmesine yorumlanır. Sizin sorumluluğunuzdan çıkan bir şeyi tekrar sorumluluk olarak almanız gerekebilir. İş hayatında iş yükünüz artabilir ve bazı insanların sorumsuz davranması sebebi ile daha çok çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Verilen sözlerin tutulmaması da sizi daha çok çalışmaya çabalamaya itebilir. Rüyada evinin boyalarının döküldüğünü görmek, hemen karşılığını almak istediğiniz emeklerin karşılığını geç almaya yorumlanır. Beklediğiniz süreden biraz daha geç olabilir. Beklenen ödemeler de zamanında gelmeyebilir.

Rüyada duvar boyasının soyulması, uzun zamandır sizi yıldıran bir konuda artık radikal kararlar almaya yorumlanır. Sizin üstünüzden geçinen veya yük olan kişiler ile yolları ayırmanız gerekebilir. Ortak iş yapan kişilerin de yoluna kendileri tek başına devam etmek isteyebilirler.

Rüyada Evin Duvarının Boyasının Kabarması

Eskiden yarım kalan bir aşkın yeniden alevlenmesi anlamına gelir. Bekar olan kişiler için ayrıldığınız sevgiliniz ile tekrar barışabilirsiniz. Eşiyle boşanma sürecinde olanlar da ikinci bir şans vermeyi düşünebilirler.

Rüyada Duvar Badanasının Döküldüğünü Görmek

Ev içindeki sıkıntıların ve borçların sona ermesine yorumlanır. Parasal engeller yüzünden yaşanan gerginlikler ve anlaşmazlıklar sona erer. Aile fertleri ile aranızdaki problemleri kısa sürede aşabilir, borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Rüyada Kavlamış Duvar Görmek

Eviniz için daha çok harcama yapmaya yorumlanır. Yeni bir eşya almanız gerekebilir. Evini yenileme isteyen kişiler de ilerleyen günlerde evlerinin mobilyasını değiştirebilirler. Daha güzel bir ev ortamına kavuşulabilir.

Rüyada Duvar Boyasının Dökülmesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hoşgörülü olup da alttan aldığınız bazı konularda selamete erişmeye yorumlanır. Sabrın sonunda istekler gerçek olur ve yeniden evinizde rahat huzurlu olabilirsiniz. Evin daha çok sorumluluğu da üstlenilebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Nilüfer Akay dedi ki:

  Evin boyası çatlamış altından da daha açık renkli boya görünüyor ama koca bir çatlak bazı yerler dökülüyor du altından daha sağlamı görünüyor oh diyorum altında daha açık renkli ve daha iyi varmış diyorum

 2. Kübra dedi ki:

  Merhaba rüyamda yatak odamın tavanının beyaz beyaz kabarmış un gibi belli yerlere dökülmüş ve ben küçük oğlumla yataktayım eşime tavanı gösteriyorum eşim oğlumu severken bianda avize düşünüyor elimle itmesem eşimin kafasına gelicek sonra kalabalık bi yerdeyiz yeni tabaklar

 3. Women dedi ki:

  Rüyamda evin duvarını önceden kalan boyayı sevdiğim ve evi değiştirmek için boyuyordum ancak boya altındaki eski boyaları söküyordu alttan farklı renkler çıkıyodu pembe rengi buz mavisi vardı sanki sarıda tam hatırlamıyorum

 4. Ahmet dedi ki:

  Ruyamda evimde akrabalar gelmis herkes bir kosede oturmus evin duvarlarindaki boyalar bir kereden dokulmeye baslandi duvar tavan boyalari dokulmeye basliyordu bende oturmus izliyordum

DMCA.com Protection Status