Rüyada Ekmeğe Bal Sürmek

Rüyada ekmeğe bal sürdüğünü görmek, hasta olanlar için hastalıklarından kurtulup şifayı bulacaklarına ve keyiflerini yerine geleceğine yorumlanır. Sizi ruhsal yönden de olumsuz etkileyen şeyler varsa artık ruh sağlığınız daha iyi olur, pozitif enerji veren insanlar hayatınıza girebilir. Stres ve baskıdan uzaklaşır, mutlu olacağınız insanlarla güzel ortamlarda bulunabilirsiniz. İş hayatında gergin bir durum varsa sonlanır, iş arkadaşları ile aranız düzelebilir. Dert ve keder geride kalır, üzüntüler biter. Kendiniz ve sevdikleriniz için dilekleriniz neyse gerçekleşir. Rüyada ekmeğe bal kaymak sürmek, aynı zamanda evinize bol para girmesine ve sefa içerisinde hayat sürmeye, ağzınızın tadının yerine gelmesine yorumlanır. Aile içerisinde mutluluklar artar, sofranın etrafında neşe ve huzurla tüm aile buluşur.

Rüyada ekmeğe bal sürüp yemek, helal kazancın artacağına ve daha çok kazanıp aileniz için daha çok harcama yapacağınıza yorumlanır. Evli olanlar evlerine daha fazla para getirip aile fertlerinin ihtiyaçlarını karşılar. Çocuklarınız için en iyi şartları sağlayabilirsiniz. Aile içindeki tüm sıkıntılar geride kalır. Sizi seven ve değer veren insanlar çoğalır, kızgın olan birileri varsa aranız düzelir.

Rüyada Ekmeğe Yağ ve Bal Sürmek

Sevdikleriniz ile barış içerisinde olmak ve evinizde hayırlı misafirler ağırlamak, neşe ve mutlulukların artmasına yorumlanır. Size zorluk çıkaran insanlar varsa artık bu huylarından vazgeçerler. İş hayatında da işleriniz kolaylaşır, size karşı güven artar. İşsiz olanlar işe çok hayırlı bir işe girebilirler.

Rüyada Ekmeğe Bal Sürmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, büyük bir servet ve hayırlı rızık demektir. Evinizde bolluk bereket çoğalır, aile içi sevinç ve konfor artar. Şans yüzünüze güler, hoş sohbetler ve anlaşmalar yapılabilir, sizin başarınızda ailenizin de önemli bir payı olabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Enes dedi ki:

  Evli bi çocuk sahibi.2.sine 4 aylık hamile eşim. Rüyamda eski oturduğum mahallede akrabalarımın cocuklarina bal kaymak ikram edyordum ve hep beraber yiyorduk.bende yedim ekmek arasına sürüp.gelen ge cen herkeze ikram ettim herkez dua etti çok güzel olmuş dedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize ardın sıra müjdeli haberler gelmesine ve hoş sohbete yorumlanır.

 2. melike dedi ki:

  Rüyamda eskiden nişan attığım insanın ailesiyle aynı sofrada oturup ekmeğe bal sürüp yiyorduk. Sofrada bir sürü yiyecek vardı ama biz özellikle bal sürüp yiyorduk. Tadı o kadar güzeldi ki birde çok güzel olduğunu söylüyorduk. Arada geçen hoş muhabbet vardı. Herkes mutluydu.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli insanlar ile bir araya gelmek ve mesleğinizde başarıya bol kazanca yorumlanır.

DMCA.com Protection Status