Rüyada Elbiseyi Ters Giymek

Rüyada elbiseyi ters giydiğini görmek, sosyal çevrede insanların size karşı bakış açısının değişmesine ve kendinize duyduğunuz öz güvenin yükselmesine yorumlanır. Cesaretiniz olmayan konularda cesaretiniz artabilir ve ön plana çıkmaktan çekinmezsiniz. Toplum önünde de saygınlığınız artar. Sizden beklenmedik başarılarınız olabilir, elinize geçen fırsatlar herkesi şaşırtabilir. Bekar olan biri için bu rüya evlenerek kendi yuvasını kurmaya ve ruh ikizini bulmaya yorumlanır. Eş adayınız pek çok yönüyle size ortak biri olabilir. Benzer hayal ve hedeflere sahip olabilirsiniz. Rüyada kıyafeti ters giymek, tasarruf yapan kişilerin tasarruftan kurtularak rahat harcama yapacaklarına yorumlanır. Borçlarınız varsa da borçlarınızı kapatarak elinizde daha çok para kalabilir, rahat harcama yapılabilir. Rüyada bir giysiyi ters giymek, insanların güvenlerini kazanacak işler yapmak ve herkesten takdir görmek demektir. Sizi saya ve seven insanlar çoğalır. Değer kıymet bilen insanların olduğu bir iş yerinde çalışabilirsiniz, rekabetten uzak durulur.

Rüyada birinin elbisesini ters giydiğini görmek, hayatınızda olan bir insanın daha önce hiç bilmediğiniz yanlarını öğrenmek şeklinde yorumlanır. Bu kişi sevgiliniz ya da eşiniz de olabilir. Çok iyi tanıdığınız bildiğiniz bir insanın farklı yönlerini görebilir, onunla ilgili şaşırtıcı bilgiler alabilirsiniz.

Rüyada Beyaz Elbiseyi Ters Giymek

Sosyal statünün artmasına ve takdir görmeye yorumlanır. Sizinle tanışmak ve görüşmek isteyen insanlar olabilir. Temiz bir haber gelir ve ardından herkesle paylaşılabilir. Evli olanlar ise bebek sahibi olabilirler.

Rüyada Siyah Elbiseyi Ters Giymek

Size sıkıntı veren ve negatif yönde hayatınızı etkilemeye çalışan kişiler varsa onlardan uzak durmaya yorumlanır. Maddi külfetten de kurtulup kendi paranızı kendi isteklerinize harcayabilirsiniz. Sizinle çıkar sahibi için görüşen kimseler niyetlerini belli eder.

Rüyada Elbiseyi Ters Giymek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendine daha çok özen gösterip daha bakımlı olmaya, zayıflamaya ve sağlıklı zinde kalmaya yorumlanır. Kişi kendi aynaya baktığında memnun kalacağı bir görünüme kavuşur. Çekindiğiniz kimselere karşı bu duygu ortadan kalkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Nermin dedi ki:

  Rüyamda bimediğim bir köyde yaşayan gerçek hayatta tanımadığım insanların evine misafirliğe gitmişim ailemle birlikte. Köy çeşmesinde köyü hayranlıkla izleyip köylülere ne kadar şanslı olduklarını, şehirde bu huzuru bulamayacakları gibi laflar ediyorum. Sonar evinde misafir kaldığım insanlarla başka yerlere gezmeye gidiyoruz. Uzun bir etek giymişim ama ters giydiğimi farkediyorum. Evin çocuk yaştaki oğlu beni öpüyor birlikte olmak için kur yapıyor. Ben pek oralı olmuyorum. Yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler

 2. Resul dedi ki:

  Merhaba rüyamda beyaz penyemin içi duşta kalacak şekilde ters giymiş, ve etrafımda ki insanlar kıyafetini düzelt dediğinde kıyafet benim istediğim şekilde giyerim diye cevap veriyordum ve kendimi çıkılmaz gibi olan bir olayda gibiydim yorumlarsanız sevinirim kolay gelsin

 3. Berna dedi ki:

  Merhaba hocam bugün ilginç bir rüya gördüm, hayr olur inşallah. Yorumlarsanız sevinirim. Rüyamda kendimi birden fazla kıyafeti aynanda giymiş olarak gördüm ama hepsi üstümde bir bütün olarak duruyor böyle yarım yamalak değil ama görüntü olarak da karışık duruyor. Sağ kolumda pembe bir gömlek, Sol kolumda da farklı bir gömlek var üstümde de mavi bir kot ceket var. Pantolonum da çizgili bir bol pantolon , Sağ bacak olanı çizgili lacivert sol bacağımda da çizgili siyah olanı var. Çevredekilerden biraz utanıyordum açıkçası niye böyle giyindim diye.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya önemli bir görüşmeye, biriyle dertleşmeye yorumlanır.

 4. Mavi Rüya dedi ki:

  Tersten kastım da ön tarafı arkaya arka tarafı öne gelecek şekilde giymişim

 5. Mavi Rüya dedi ki:

  Merhaba. Rüyamda misafirliğe gidiyoruz babamla. Elbisemi ters giydiğimi orada fark ediyorum. Nasıl değiştirecem diye düşünürken ev sahibi fark esiyor ve alaylı bir tavırla gülüyor. Elbisemin rengi yeşil ve ön tarafında kuşak var

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı eksikleri alınması gerekenleri ertelemeye yorumlanır.

 6. Saadet dedi ki:

  Merhabalar rüyamda sevgilimi görmeye gidiyordum ama evli olduğunu öğreniyorum. Kendimi çok çaresiz hissedip yüksek bir yerden attım çok kötü bir histi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Etkisinden kurtulamadım.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişi ile aranızda gizli saklı kalmamasına yorumlanır.

 7. Cüneyt dedi ki:

  Tekrar ben😄 Rüyamda eski sevgilimi başı açık bı şekilde yanında bir erkekle gördüm. Normalde saçı kapalı birisi. Ama o an saçı açıktı böyle özel bir günde giyinmiş gibi ozenliydi saçı felan. Yorumlarsaniz çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya güven duyacağınız biri ile tanışmaya yorumlanır.

 8. Cüneyt dedi ki:

  Rüyamda pantolon mu esorfman mi orasını tam hatırlamıyorum ama arka Çebi öne bakicak şekilde giydigimi gördüm aynı zamanda belimden yukarısı da çıplakti ve komşularımin bana bakıp güldüğünü gördüm zaten öyle farkettim nasıl bir durumda olduğumu sonra koşmaya başladım.. yorumlarsaniz çok sevinirim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yapılan hataların telafisine ve şansın açılmasına yorumlanır.

 9. ayşegül dedi ki:

  27 yaşında oğlum var. Ben rüyamda oğlumun 7 yaşında ve kıyafetini ters giydiğini görüyorum panikle sana birşeymi yaptılar ne oldu diye soruyorum bana hayır diyor soğuk birşekilde benden birşey sakladığını düşünüyorum ,ne alakası varsa arabayı soruyorum parkettiği yerde bulamıyorum ordan oraya koşturuyorum yanına geldiğimde şuandaki yaşında oluyor ve çok şık giyinmiş görüyorum. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere iş seyahatine gidebilir, güzel bir haber alınabilir.

DMCA.com Protection Status