Rüyada Eline Kına Yakmak

Rüyada eline kına yaktığını görmek, çok istediğiniz bir şeyi elde etmek ve ardından mutluluğunuzu tüm sevdikleriniz ile paylaşmak anlamına gelir. Bir süredir emek harcadığınız her ne varsa artık sonuca ulaşabilirsiniz. Özellikle eğitim hayatı devam edenler sınavlarında başarılı olurlar ve parlak bir geleceğin temellerini atarlar. Çalışan kişiler de iş hayatında hak ettikleri başarıya ve mevkiye ulaşarak bekledikleri saygıyı görürler. Rüyada ele kına yakmak, bekar olanlar için evlenerek kendi yuvalarını kurmalarına ve sonunda özlemlerin son bulmasına yorumlanır. Sevdiğiniz ile tez zamanda kavuşmaya delalettir. Rüyada eline kına yakıldığını görmek, başka birinden yardım ve hayır görmek anlamına gelir. Başka birinin de yardımı ile birlikte çok istediğiniz bir şeye erişebilirsiniz.

Rüyada başkasının eline kına yakmak, bu kişiye yardımda bulunmak ve hayır duası almak olarak yorumlanır. Bu kişinin dileklerinin gerçekleşmesinde sizin büyük bir payınız olabilir. Verdiğiniz sözü de tutabilirsiniz. Rüyada eline kına yakan birini görmek, alacağınız hayırlı bir haberle birlikte umutların artmasına yorumlanır. Size umut veren bir fırsat elde edebilirsiniz.

Rüyada Bekar Kızın Eline Kına Yakılması

Tez zamanda evleneceği kişi ile tanışmasına ve tam da hayalini kurduğu gibi bir eş ile evlenmeye yorumlanır. Bu kişi hem sizin gönlünüzü kazanır, hem de aile bireyleri tarafından onaylanan biri olur. Evlilik planlarında aksaklıklar çıkmaz, her şey gönüllerine göre olur.

Rüyada Avuç İçine Kına Yakmak

Eli açık ve gönlü bol bir insan olduğuna hem kendiniz ehem de ailenize parasal anlamda fayda sağlamaya yorumlanır. Kazancınızda artış olabilir ve ailenizin geçiminde sizin katkınız artar. Edilen dualar kabul olur.

Rüyada Parmaklara Kına Yakmak

Toplum tarafından saygı duyulan bir insan olmaya ve sizi seven sayan insanların sayısının her geçen gün daha da artmasına yorumlanır. Size karşı insanların düşünceleri değişebilir, önemli bir başarınız ile kendinizi ispatlama fırsatı elde edebilirsiniz.

Rüyada Eline Kına Yakmak Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, vatana millete hayırlı bir insan olmak, hem kendini hem de başkalarına yaptığınız işlerde fayda sağlamak anlamına gelir. Sizden beklentisi olan kişilerin bu beklentisi boşa gitmez, sevdiklerinizin yüzünü güldürebilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Leyla suoglu dedi ki:

  Merhaba ruyamda avucumun içine kuru kina yaktigimi gordum ondan sonra orda sessizce ağlıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya dileklerin gerçek olmasına yorumlanır.

 2. esra dedi ki:

  merhaba rüyamda herkesin elinde kına vardı düğün gibi biyerdeydim ben de elime çok kına sürmek istedim annemin arkadaşı suna teyzeyi gördüm onun elinden kınayı aldım avucuma sürdüm ne anlama geliyor acaba ?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 3. Bilinmez dedi ki:

  Rüyada kendi ellerim kinaliydi bileklere kadar ışık vurunca siyahlasiyordu başka bir erkek daha vardı onun da elleri bileklere kadar kinaliydi bekarım bayanım

 4. Bilinmez dedi ki:

  Rüyada kendi ellerim kinaliydi bileklere kadar ışık vurunca siyahlasiyordu başka bir erkek daha vardı onun da elleri bileklere kadar kinaliydi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dileğin gerçek olmasına yorumlanır.

 5. Dddd dedi ki:

  Ruyamda bileklerime kina yakiyordum hremen bakiyodum tutmuyodu bidaha yakiyodum yine tam tutmuyodu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır istediğiniz bir şeyin gerçekleşmesine yorumlanır.

 6. AYŞE dedi ki:

  Rüyamda kına gecem oluyordu ve elime kına yakıyorlardı. (bekarım)

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir dileğin gerçekleşmesine yorumlanır.

 7. Merve dedi ki:

  Merhaba rüyamda parmağıma kına yakılıyordu üzerine de yarım altın koyuluyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdikleriniz ile kavuşmak demektir.

 8. Zeynep dedi ki:

  Merhaba rüyamda ellerime hem ben hemde baska bi bayan sanırım annemdi kına yakıyorduk sol elimin hem iç hem üstünun tamamına yakıyorduk

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya Hem kendi hem de sevdikleriniz için isteklerinizi gerçekleştirmeye yorumlanır.

 9. Mutber dedi ki:

  Rüyamda çok sevdiğim birine ellerime yaktığım kınayı gösteriyorum bu ne anlama gelir

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyilik görmeye yorumlanır.

 10. Ozlem dedi ki:

  Merhaba ruyamda yeni dogmus henuz 2 aylik olan oglumun alaca kargayi benim suratima dik bir sekilde bakarak yavasca yuttugunu gordum bu ne anlama geliyor.

  1. admin dedi ki:

   Aile büyüklerinden destek görmek ve hayırlı habere yorumlanır.

 11. Leyla dedi ki:

  Merhaba tepsiyle karılmış kına ve yeşil bardak içinde şerbet getirdiler kınadan alıp avuçuma yaktım şerbetide alıp yanıma koydum bu arada eşimle ayrıyız şu an ama boşanmadık yorumlarmısınız rüyamı.

  1. Sena dedi ki:

   Rüyamda kendi elime kına yakıyodum. Başta tutmuyodu ama elimi kapatıp açtığımda avucumda fazlasıyla kına vardı.

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya kendi isteklerinize ulaşmak ve dileklerin gerçekleşmesine yorumlanır.

 12. Leyla dedi ki:

  Merhaba Rüyamda tepsiyle karılmış kına ve yeşil bardak içinde şerbet getirdiler kınadan alıp avuçuma yaktım şerbetide alıp yanıma koydum yorumlarmısınız rüyamı ben evliyim eşimle ayrıyız aceba barışacakmıyız.

  1. admin dedi ki:

   Hayırlı bir rüyadır ve şansın açık olmasına yorumlanır.

DMCA.com Protection Status