Rüyada Elle Balık Yakalamak

Rüyada elle balık yakaladığını görmek, çok hayırlı olayların vuku bulacağına ve elinizi hangi işe atsanız beraberinde çok ara kazanacağınıza yorumlanır. Kişi iş hayatında bereketli bir döneme girer. İşleriniz ne kadar yoğun olsa da çok para kazanabilirsiniz. Birikim yapıp değerlendirme şansınız olabilir. Ev araba arsa satın almak isteyen kişiler çok çalışıp çabalayıp mal mülk alabilirler. Hırsınız ve azminiz ile maddi hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Rüyada elleriyle balık tutmak, beklenmedik yerlerden kısmetinizin açılmasına ve şansın açık olduğuna yorumlanır. Kişi evli ise mutlu mesut bir hayat sürer, zenginliğe erişir. Bekar olanlar ise çok zengin biri ile evlilik yolunda ilerleyebilir.

Rüyada elle balık yakalamak ve yemek, kısmetin artmasına, hayatınıza yenilik katacak olaylara yorumlanır. Yeni fırsatlar elinize geçebilir, yeni teklifler alarak yeni sevinçler yaşanabilir. Başınıza gelen güzel olaylar sizi ve ailenizi mutlu eder. İlişkisi olanlar ise sevdikleri insan ile kavuşurlar.

Rüyada Elle Siyah Balık Tutmak

Zor bir görev üstlenmeye ve zor olanı başarmaya yorumlanır. Zamanında başarısız olduğunuz bir şeyde yeniden şansınız denemek isteyebilirsiniz. Kişi yaptığı hataları da telafi eder ve bu sefer başarılı olur. Maddi kayıplar geri kazanılır, kötülüklerden uzak durulur.

Rüyada Elinde Canlı Balık Görmek

Hem aşk hayatında çok şanslı olmak hem de iş hayatında çok karlı çıkmak anlamına gelir. Kısmetiniz açılır ve yakında herkese müjdeli haberler verebilirsiniz. İnancınız ve ümidinizi yitirmediğiniz bir konuda şans yüzünüze güler. Çok çalışan ancak hak ettiği kazanca ulaşamayanların yakında işleri büyüyebilir.

Rüyada Elle Balık Yakalamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bolluk ve bereket içerisinde yaşamaya, kendiniz ve sevdiklerinizi maddi yönden rahata eriştirmeye yorumlanır. Kendi başınıza çalışarak ve emek harcayarak büyük bir başarıya imza atabilirsiniz, kazancınız daimi olur.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Buse dedi ki:

  Rüyamda dort tarafi denizle cevrili bir kara parcasindaydim. Uzundu bu kara parcasi. Elimde birsuru balik vardi cok guzel baliklar canlilardi. Ve olmuyorlardi. Sanki onlar tanidigim insanlarmis gibi hissettim ruyadayken. Ve baliklar uzunca beyaz bir iple baglilardi, ucu da bendeydi ipin. Baliklar bir aşağı denize hopluyorlar sonra tekrar yanima giyoar ve benle konusuyorlar. Sonra siyah bi balik kaciyo boyle cok buyuk degil ama minicik de degil orta boyda. Denize atliyor. Ben de onu yakalamak icin atliyorum. Bir derine iniyorum. Bir yukari cikiyorum. Sonra kactigi yere ben onu yakalamadan geri donuyor. Ben de tamam zarar görmesin de ben dokunmasam da olur diyorum. Sudayken nefes de alabiliyordum. Yorumlarsaniz cok sevinirim 🙂

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya kısmetin açılmasına, yeni haberler, teklifler almaya yorumlanır.

 2. SEVDA dedi ki:

  Merhabalar, rüyamda masa başındaki daha doğrusu polis gibi memurla birlikte mutfağa doğru ilerliyorduk. Mutfakta benim arkadaşım tepsinin içinde mısır unuyla harmanlaşmış oldukça yumuşak balıkları tepsiyle beraber bizim (polis ve ben) önümüze koyup, “ben yapmasını beceremedim alın siz halledin” dedi. O tepsiden bir parça çiğ balık ben ve bir parça çiğ balık memur yedi. Daha sonra memur balıkları tepsiyle beraber fırına verdi.

  1. admin dedi ki:

   Uzun zamandır görmediğiniz insanlar yeniden hayatınıza girebilir, kazanç artar.

 3. Sevda dedi ki:

  Rüyada ben masa başındaki bir adamla (polis) birlikte mutfağa gidip arkadaşımın tepside mısır unu ile harmanladığı çiğ oldukça yumuşak balıklardan bir parçasını yiyordum adamda bir parça yiyordu. Adam sonra tepsiyi alıp fırına verdi . Bu arada arkadaşım diyorduk; ben beceremedim galiba alın siz halledin diyordu

  1. admin dedi ki:

   Uzak bir yere seyahat etmek ve iş teklifine yorumlanır.

 4. Adalet dedi ki:

  Rüyamda büyük bir balık tuttum suyun kenarına kaa getirdim.Sonra elimle çektim.baligi yakaladık.

  1. admin dedi ki:

   Büyük bir kısmete ve çok büyük mutluluğa yorumlanır.

DMCA.com Protection Status