Rüyada Elti İle Barışmak

Rüyada elti ile barıştığını görmek, aranızdaki buzların erimeye başlayacağına ve yeniden eltiniz ile görüşmeye yorumlanır. Kırgınlıklar biter ve eskisi gibi olmasa da görüşebilirsiniz. Eğer eşleriniz ile ilgili maddi manevi bir sorun varsa aşılır. Aileler tekrar gidip gelmeye başlar. Eltinizin size yaptığı bir haksızlık varsa da bunu telafi etmeye çalışıp kalbinizi kazanabilir. Eltiniz ile aranızı bozup sizi dolduruşa getiren kişiler emellerine erişemezler, yeniden barış sağlanmış olur. Rüyada küs olduğun elti ile barışmak, aynı zamanda aile içerisinde hayırlı bir olay vesilesi ile küslerin barışması şeklinde de yorumlanır. Örneğin eltinizin çocuğu olacağını öğrenebilirsiniz. Ya da başka bir hayırlı olay vesilesi ile onu tebrik etmeniz gerekebilir. Hanede düğün dernek gibi çeşitli vesileler ile bir araya gelinebilir, bir süredir görüşmediğiniz eltiniz ile yüz yüze gelip konuşmak zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada eltiyle barışmak istemek, aranızdaki sorunları çözmeye ve hakkınız olan ne varsa onu almaya, aradaki haksızlıkların giderilmesine yorumlanır. Size karşı yapılan bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız eşinizin ailesi gönlünüzü alır. Aradaki kıskançlık da biter, araya girip barıştırmak isteyen kimseler olabilir. Rüyada eltiyle yeniden konuşmaya başlamak, aynı zamanda aile içi sorunların çözülmesi ve aile saadetinizi kimsenin bozamaması anlamına gelir. Sizi mağdur eden kişiler şimdi kendileri mağdur olabilirler.

Rüyada Kaynının Karısıyla Barışmak

Bazı yorumculara göre bu rüya eşiniz ile aranızdan su sızmayacağına ve eşinizin sizi el üstünde tutacağına, maddi manevi daha iyi yerlere gelmeye yorumlanır. Aile içi huzursuzluklar son bulur, size külfet olan her kim varsa artık maddi yönden zarar veremez.

Rüyada Elti İle Barışmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, haklı bulunmaya ve herkesin size destek olmasına, eltinizin sizinle barışmak istemesine yorumlanır. Size bir zeytin dalı uzatabilir, aileler arası küslükler biter. Eşinizin ailesinde bazı insanlar araya girerek küsleri barıştırabilir. Eğer kulağınıza gelen laflar varsa bunların bir kısmı yalan çıkabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status