Rüyada Emlakçı İle Konuşmak

Rüyada emlakçı ile konuşmak, ailesinden uzakta çalışan veya okuyan kişilerin tahmin ettikleri süreden daha uzun süre kalacaklarına ve evlerine biraz daha geç döneceklerine yorumlanır. Sevdikleriniz ile bir süre daha özlem duyabilirsiniz. Uzakta olan yakınlarınız ile kavuşmanız için sabır etmeniz gerekebilir. Eğer gurbette olan bir yakınınız varsa söylediği tarihten daha geç geri dönebilir. Bazı buluşma ve randevu tarihlerinde değişiklik olabilir.

Rüyada emlakçıyla konuşmak ev bakmak, yeni bir ev sahibi olmaya yorumlanır. Ev satın almak ve kiradan kurtulmak isteyenlere iyi bir ev olanağı gelebilir. Hayalinizdeki gibi bir eve yerleşebilirsiniz. Ev borcu ödeyenlerin de borç yükü hafifleyebilir.

Rüyada Emlakçı İle Konuşmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, aileniz ev sahibi değilse yeni bir ev alacaklarına ve kendi evlerinde oturacaklarına yorumlanır. Hem kendiniz hem de aileniz için istediğiniz imkanlara ilerleyen günlerde sahip olabilirsiniz. Mal mülk konusunda şansınız açık olur ve daha iyi şartlar elde edilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

DMCA.com Protection Status