Rüyada Erkeğin Memesinde Süt Görmesi

Rüyada erkeğin memesinde süt görmesi, büyük bir hatanın farkına varacağınıza ve bu hatadan dönmenin tamamen sizin elinizde olacağına, eğer hatanızdan dönerseniz, geri adım atarsanız çok mutlu olacağınıza yorumlanır. Yoksa ilerleyen zamanlarda görmezden geldiğiniz şeyler yüzünden pişmanlık duyabilir, keşke diyebilirsiniz. Ancak bazı şeyler için artık çok geç olabilir. Sizi sevdikleriniz bir konuda uyarıyorsa, bu uyarıları da dikkate almanızda fayda var. Yoksa istemeden de olsa başkasına kötülüğünüz dokunabilir, haramdan uzak durmalı ve uyarıları dikkate almalısınız.

Rüyada erkeğin memesinden süt geldiğini görmek, bazı yorumculara göre bu rüyayı bekar bir erkeğin görmesinin tez zamanda evleneceğine ve mutlu bir yuva kuracağına, çocuk sahibi olacağına yorumlanır. Eğer evlenmek istiyorsanız, tez zamanda karşınıza hayırlı bir kısmet çıkabilir, birlikte ortak gelecek hayalleri kurabilirsiniz. İlişkisi olanlar için kolayca evleneceklerini ve engel çıkmayacağına yorumlanır. Eğer evli bir erkek bu rüyayı görürse de çocuk sahibi olmak, evlatlarınızla gurur duyacağına yorumlanır.

Rüyada erkeğin memesinden süt akması, bereketin ve bolluğun artmasına, özlenen aile ortamına erişmeye, ev içerisinde huzur ve sükunete yorumlanır. Ev hayatınızda her şey yoluna girer. Ev içi sorunlar biter ve evinize mutlu bir şekilde gidebilirsiniz. Aileniz size kol kanat gererek sizin için ellerinden geleni yaparlar.

Rüyada Erkeğin Memesinde Süt Görmesi Diyanet

İslami ve dini rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır, doğru yolda olmaya ve hataları telafi etmeye, iyi bir aile ortamına yorumlanır. Kısmetleriniz artar ve hayali kurulan evlilik hayatına tez zamanda erişirsiniz. Bu konuda engeller ortadan kalkar. Tez zamanda evlat sahibi olmak isteyenler için de müjdeli haberler gelebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. Binnur dedi ki:

  Rüyamda kocamın erkek bir akrabasının kucağında bir çocuk emzirdiğini, çocuğu emzirirken yanında ben de vardım bana kötlük etmek bir adamı kovalamaya çalışırken memesimden süt akıyor

 2. H kara dedi ki:

  Merhaba evli bir erkeğim, çocuklarım da var. Rüyamda kendi göğüslerimden sırayla süt sağdım. Nasıl yorumlarsınız?

 3. Elif dedi ki:

  Rüyamda eski erkek arkadasımın iki gögsündende süt geldigini gördüm. Yorumlarsanız sevinirim simdiden tesekkür ederim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha çok olacağına yorumlanır.

 4. Sibel dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşımın memesinden süt geliyordu ve ben o sütü onun göğsüne sırtına sürüyordum ve elinde bir silah temizlenmiş gelmiş o silahın kontrol etmek için sıktı silah sesi görüştü patlama sesi olmadı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmeye yorumlanır.

 5. yeter gezgin dedi ki:

  merhaba ben rüyamda eşimin gögsünden süt aktıgını gördüm sag yada sol tarafmı onu hatırlıyamıyorum rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eşinizle birlikte daha bol kazanca berekete yorumlanır.

DMCA.com Protection Status