Rüyada Erkeğin Topuklu Ayakkabı Giymesi

Rüyada erkeğin topuklu ayakkabı giydiğini görmek, beklenmedik kişilerden ihanet görmeye ve çok şaşırmaya, ummadığınız olaylar ile karşılaşmaya yorumlanır. Bir erkek sizin işlerinizi baltalayabilir ya da verdiği sözleri tutmaması sizi ayrı yolda bırakabilir. Sizi kendine inandırıp daha sonrasında hayal kırıklığına uğratacak bir de olabilir. Eğer tutulması söz sözler veren biri varsa çok da ümit bağlamamanız hayırlısı olur. Rüyada bir erkeğin topuklu ayakkabıyla gezmesi, bir erkekle yollarınız ayıracağınıza ve o kişiden uzaklaşacağınıza yorumlanır. İki yüzlülük yapabilir ve sizden gizlediği bir şeyleri öğrenebilirsiniz. Sizi yanıltan bir erkekle de aranız açılabilir, dediği ile yaptığı birbiriyle örtüşmez.

Rüyada erkek arkadaşının topuklu ayakkabı giydiğini görmek, sevgiliniz ile aranızın açılmasına ve bir yalanını yakalamaya yorumlanır. Sizi sinir eden hal ve hareketleri olabilir, onun farklı yönlerini görebilirsiniz. Sizi sinir eden bir şeyler de yapabilir, hakkında yeni öğreneceğiniz şeyler sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada Erkeğin Kırmızı Topuklu Ayakkabı Giymesi

Bir erkekle aranızda hararetli bir tartışma yaşanmasına yorumlanır. Bu erkeğin özle hayatındaki hatalarını yüzüne vurmak zorunda kalabilirsiniz. Aldığı riskler de sizi tedirgin edebilir. Düşüncesizce harcama yapabilir.

Rüyada Erkeğin Pembe Topuklu Ayakkabı Giymesi

Bir erkekten manevi destek görmek ve bu erkekle dertleşmek, dert ortağı olmaya yorumlanır. İş veya eğitim hayatına yönelik ailenizden sakladığınız sıkıntılarınız varsa bir erkek size yardım edip yönlendirebilir. Endişeler tez zamanda aşılır.

Rüyada Erkeğin Topuklu Ayakkabı Giymesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yalan dolan ne varsa ortaya çıkmasına ve bir erkeğin gerçek yüzünü görmeye, onu yanlış tanıdığınızı anlamaya yorumlanır. Arkanızdan dedikodu yapan ve size iftira atan bir erkek olabilir, bu kişinin çevirdiği işler ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Esra dedi ki:

  Rüyamda erkek arkadaşım tabanı çok yüksek bir bot giymiş yanımda uzun boylu olmuştu

 2. Sezen dedi ki:

  Rüyamda evli bi erkeğin bana siyah uzun burunlu topuklu gösterişli bi ayakkabı verdiğini benim onu giyip beğenmeyip çıkarttığımı eski ayakkabılarımı giydiğimi gördüm

 3. Ayse dedi ki:

  Rüyamda eski eşim kadın ayakkabısı giyiyordu ama topugu ucundan olanbgarip bi modeldi, hareketleri kadınsı gelmişti o an . Bi de bi yere saklanıp beni korkutmuştu ansızın . Bu ne demek?

 4. Helin dedi ki:

  Eski sevgilimin topuklu ayakkabı giydigini görüyordum

 5. Muzeyyen dedi ki:

  Ruyada esimin çok yüksek tabanlı ayakkabı giydiğini görüyordum ve esime diyodum senin boyun uzun zaten nasıl bu kadar yüksek tabanlı giyicen diyordum ayakkabılar erkek ayakkabılarıydı ama çok fazla yüksekti

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten destek görmeye yorumlanır.

 6. Çiğdem dedi ki:

  Rüyada şuan küs olduğum nişanlımin topuklu ayakkabı giydiğini görüyordum ve görünce şaşırıyordum erkekler topuklu ayakkabı giyiyor muydu diye ondan sonra topuklusunu ben giyiyordum o giymesin diye Sonra çıkarıp duvar kenarına bırakıyordum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bir erkekten iyilik görmek, mesleğinizde terfiye yorumlanır.

 7. Melis dedi ki:

  Rüyamda erkek kardeşim topuklu ayakkabı giyiyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya bazı sıkıntıları başarısızlıkları varsa bitmesine yorumlanır.

 8. Tugce Tüfek dedi ki:

  Rüyamda amcam erkek arkadasim veya kocam oluyormus.. rüyamda evin icinde beni yüksek topuklu kahverengi bir ayakkabiyla karsiladi. Disari gectik (güya alisverise) hic bir isimizi halledemedik ama nasil üzülüyor.. cok zayif karakterli gördüm. Rüyamda herkez ona kücümseyerek bakiyordu bende hic sevmiyordum, sadece katlaniyordum sanki. Tavirlarindan ve hareketlerinden hic hoslanmiyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iyi bir meslek ve kariyere kavuşmak, ailenizin gurur duymasına yorumlanır.

 9. Verena dedi ki:

  Rüyada 1 büyük gökdelen vardı.Altında saray boyda mağaza üstündeyse.Çok büyük ayakkabı.Bir merdiven (Küçük) üstdeydi.Oradan indim.Çok büyükdense inemendim.Ölümden korkduğum için.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya büyük bir isteğin gerçekleşmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status