Rüyada Erkeğin Topuklu Ayakkabı Giymesi

Rüyada erkeğin topuklu ayakkabı giydiğini görmek, beklenmedik kişilerden ihanet görmeye ve çok şaşırmaya, ummadığınız olaylar ile karşılaşmaya yorumlanır. Bir erkek sizin işlerinizi baltalayabilir ya da verdiği sözleri tutmaması sizi ayrı yolda bırakabilir. Sizi kendine inandırıp daha sonrasında hayal kırıklığına uğratacak bir de olabilir. Eğer tutulması söz sözler veren biri varsa çok da ümit bağlamamanız hayırlısı olur. Rüyada bir erkeğin topuklu ayakkabıyla gezmesi, bir erkekle yollarınız ayıracağınıza ve o kişiden uzaklaşacağınıza yorumlanır. İki yüzlülük yapabilir ve sizden gizlediği bir şeyleri öğrenebilirsiniz. Sizi yanıltan bir erkekle de aranız açılabilir, dediği ile yaptığı birbiriyle örtüşmez.

Rüyada erkek arkadaşının topuklu ayakkabı giydiğini görmek, sevgiliniz ile aranızın açılmasına ve bir yalanını yakalamaya yorumlanır. Sizi sinir eden hal ve hareketleri olabilir, onun farklı yönlerini görebilirsiniz. Sizi sinir eden bir şeyler de yapabilir, hakkında yeni öğreneceğiniz şeyler sonrasında hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Rüyada Erkeğin Kırmızı Topuklu Ayakkabı Giymesi

Bir erkekle aranızda hararetli bir tartışma yaşanmasına yorumlanır. Bu erkeğin özle hayatındaki hatalarını yüzüne vurmak zorunda kalabilirsiniz. Aldığı riskler de sizi tedirgin edebilir. Düşüncesizce harcama yapabilir.

Rüyada Erkeğin Pembe Topuklu Ayakkabı Giymesi

Bir erkekten manevi destek görmek ve bu erkekle dertleşmek, dert ortağı olmaya yorumlanır. İş veya eğitim hayatına yönelik ailenizden sakladığınız sıkıntılarınız varsa bir erkek size yardım edip yönlendirebilir. Endişeler tez zamanda aşılır.

Rüyada Erkeğin Topuklu Ayakkabı Giymesi Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yalan dolan ne varsa ortaya çıkmasına ve bir erkeğin gerçek yüzünü görmeye, onu yanlış tanıdığınızı anlamaya yorumlanır. Arkanızdan dedikodu yapan ve size iftira atan bir erkek olabilir, bu kişinin çevirdiği işler ortaya çıkar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Sezen
 2. Ayse
 3. Helin
 4. Muzeyyen
  • admin
 5. Çiğdem
  • admin
 6. Melis
  • admin
 7. Tugce Tüfek
  • admin
 8. Verena
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status