Rüyada Erkek Bebeği Kucağına Almak

Rüyada erkek bebeği kucağına aldığını görmek, yuvanızda mutluluk ve berekete, zenginliğe ulaşmaya yorumlanır. Maddi sıkıntısı olan biri bu rüyayı görürse geliri artar, hakkı olan kazanca ulaşır. Aile içerisinde hayırlı haberler dolaşır. Bekar biri evlenebilir, evli olan birinin bebeği olabilir. Hem kendi hem de sevdiklerinizin mutluluğu artar. Birlikte mutlu anlarınıza şahit olabilir, gelecek günlerde kendinizi daha huzurlu ve güvende hissedebilirsiniz.

Rüyada kucağında erkek bebek sevmek, emeklerin karşılığını almaya ve helal kazanç sağlamaya yorumlanır. İşsiz olan biri iş bulur. Evlenmek isteyen birinin karşısına çok temiz kalpli bir eş adayı çıkabilir. Her şey gönlünüze göre olur ve sizi mutlu eden insanlar hayatınıza girer. Rüyada kucağında erkek bebek görmek, dileklerin gerçeğe dönüşmesine ve mutluluğa yorumlanır.

Rüyada Erkek Bebeği Kucağına Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, yaşanılan talihsiz olayların bitmesine ve müjdeli haberler almaya yorumlanır. Bir yerden beklenen haber varsa ulaşır. Kendinizi günden güne daha şanlı hissedebilirsiniz ve her türlü endişe biter. Maddi sıkıntısı olanların eline toplu para geçebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Asya dedi ki:

  Rüyamda rahibe gibi bi kadın kucağıma erkek bebek verip onun gelecekteki oğlum olduğunu söylüyor

 2. Hüseyin dedi ki:

  Rüyamda yüzünü seçemediğim bir kadının kucahgından bir erkek bebeği sevmek amacı ile alıyorum o bir bebek iki bebek oluyor birden sasırıyorum sonra burnum cok fazla kanamaya basılıyor pecete falan tutuyorum bana cok kanıyor lavaboya git diyor birileri ben cok sakin karsılıyorum cocugu geri aldıgım kişiye veriyorum lavaboya gidiyorum sanırım ama uyanıyorum ve

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya zenginliğe, rahat geçime yorumlanır.

 3. Yasar dedi ki:

  Rüyamda bir araçtan yeni doğmuş benim olan erkek bebegi kucağıma alıyorum. Neredeyse tüm akrabalarimin toplandığı evimize getiriyorum. Ve bebek kısa zamanda kucağımda buyumeye başlıyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzun zamandır görüşmediğiniz birinden gelen habere sevinmeye yorumlanır.

 4. Yılmaz dedi ki:

  Rüyamda sevdiğim kadının kucağında erkek bebek kundakta kucağında sevip odaya götürüyor bende ona bakıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sevdiğiniz kişiden müjdeli haberler gelmesine yorumlanır.

 5. M.kılıc dedi ki:

  Ruyamda birisi kucağima 2 tane erkek bebek verdi cok sevimlilerdi. Emziklerinide verin dedim ayağima yastik koyup onlari uyutmaya calşıyordum. Ama bebekler hep gülüyorlardı.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya iki yerde iş haberine, zenginliğe yorumlanır.

 6. Zelis dedi ki:

  Ben ruyamda bebek goruyorum ve ruyanin tabiri, Bakersaniz evelneirsiniz, bu 100’de ne kadar dogru ki.

DMCA.com Protection Status