Rüyada Erkek Çocuğu Görmek

Rüyada erkek çocuk görmek, kötülüklerden uzak durmak ve aile içerisinde mutluluğa yorumlanır. Çok büyük sürprizler ile karşılaşabilir, hayatınızın zor bir aşamasını atlatabilirsiniz. Pek çok sorunun üstesinden gelebilecek güce sahip olursunuz. Örneğin çok fazla sorumluluğunuz varsa bunları zamanında yerine getirebilir, iyi bir konumda çalışabilirsiniz. Size karşı yapılan haksızlıklar son bulur ve çalışmalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Rüyada kendi oğlunu görmek, evinizde rızkın çoğalmasına ve evladınızı çok iyi koşullarda yetiştirmeye yorumlanır. Onun geleceğine dair çok güzel yatırımlar yapabilirsiniz. Geleceğe dair kaygılarınız varsa bunlar biter. Rüyada başkasının oğlunu görmek, başka birinden gelecek iyiliğe yorumlanır. Bu kişi sizin bir zamanlar yardım ettiğiniz biri olabilir. Şimdi de o sizin yanınızda olur. Onun sayesinde işleriniz oluna girebilir.

Rüyada oğlu olduğunu görmek, kısmetlerin çoğalmasına ve çok şanslı hissetmeye yorumlanır. Bekar olan kızlar için dünya evine girmek ve çok sevilip sayılan biri ile evlenmeye yorumlanır. Bu kişi meslek hayatında güçlü biri olabilir. Evli olanlar için de hayırlı bir evlat sahibi olmak demektir. Rüyada bekar birinin erkek çocuğu olması,

Rüyada Hamile Kadının Erkek Çocuğu Olduğunu Görmesi

Hayırlı bir evlat dünyaya getirmeye ve kısmetleri ile gelmesine yorumlanır. Her geçen gün alınan müjdeli haberler sizi mutlu eder. Bazı kuruntulardan kurtulabilirsiniz. Bazı yorumculara da göre de kız bebek dünyaya getirmek olarak yorumlanır.

Rüyada Kucağında Erkek Çocuğu Görmek

Uzun süredir istediğiniz bir şeyin gerçek olmasına ve içinizde ukte kalmamasına yorumlanır. Bu çok büyük bir hayal olabilir ve bu hayalin gerçekleşmesi sizi çok şaşırtabilir. Bekar olanların kısmetleri bir anda çoğalır, evlilik için hazır hissedebilirsiniz.

Rüyada Oğlun Olacak Denmesi

Uzakta yaşayan birinden gelecek hayırlı habere çok mutlu olmak demektir. Bu haber sizin bir başvuru sonucunuz da olabilir ve olumlu sonuçlanabilir. Sınav sonucu ya da başka sonuçlar ve onaylar bekleyen kişilerin işleri yolunda gider, hayırlı haberler gelir. Mahkeme davası olanlar da müjdeli haberler alabilirler.

Rüyada Erkek Çocuk Sevmek

Rüyada erkek çocuğu sevmek, sizi çok kıskanan ve iyiliğinizi istemeyen kişilerin bu emellerine ulaşamamasına yorumlanır. Tam tersi işleriniz beklentilerinizden de güzel gitmeye başlar. Rüyada başkasının erkek çocuğunu sevmek, size karşı ön yargılı olan bir insanın bu tavırlarının değişmesine yorumlanır. Bu kişi artık size karşı daha sevecen yaklaşabilir.

Rüyada Erkek Çocuğu İle Konuşmak

Uzun süredir görmediğiniz birinden haber gelmesine yorumlanır. Sizinle yeniden görüşmek isteyebilir ve güzel bir haberi olabilir. Bu kişi eski sevgiliniz ya da eşiniz de olabilir ve size karşı yaptığı şeylerden dolayı pişman olabilir, hatasını telafi etmek isteyebilir.

Rüyada Erkek Çocuğunun Ağlaması

Size karşı çok merhametli olan bir insan ile tanışmaya yorumlanır. Bu kişi size sevgi verir, ilgi gösterir. Rüyada ağlayan erkek çocuk görmek, aynı zamanda yaşanan kötü günleri ve anıları unutmak, hayal kırgınlıklarının bitmesine yorumlanır. Zor bir süreç geride kalır.

Rüyada İkiz Erkek Çocuğu Görmek

Kısmetlerin çifter çifter gelmesine ve kendini çok talihli hissetmeye yorumlanır. Önünüze birden fazla şans çıkabilir, sevdiklerinizden çok güzel haberler gelebilir. İş arayanlar için birçok iş fırsatı çıkması demektir. Bekar olanların da talipleri çoğalır.

Rüyada Erkek Çocuğu Evlat Edinmek

Görüşmediğiniz kişiler varsa onlarla yeniden barışmak ve görüşmeye başlamaya yorumlanır. Kırgın olduğunuz biri varsa artık ona karşı duygularınız yavaşlar. Elinizi tutup size yardımcı olacak biri de olabilir, barışmanıza vesile olabilir.

Rüyada Erkek Çocuk Yıkamak

Aile büyüklerini ziyaret etmek veya onlara yardım etmek anlamına gelir. Örneğin hasta olan bir aile üyesine bakabilirsiniz. Ya da aile fertlerinden sizin yardımınıza ihtiyacı olan biri olabilir ve ona yardım etmeniz gerekebilir.

Rüyada Sarışın Erkek Çocuğu Görmek

Çalışma hayatında çok şanslı olmaya ve atacağınız her adımın size şans ve başarı getirmesine yorumlanır. Aynı zamanda mesleki yönden önemli bir gelişme gösterebilir, işlerinizde uzmanlaşabilir ve mevki yükselebilirsiniz.

Rüyada Erkek Çocuğu Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz bir olay yaşamaya yorumlanır. Örneğin gönlünüzden geçen bir şey tez zamanda gerçek olabilir ve bu durum sizi çok şaşırtabilir. Aynı zamanda hak ettiğiniz şeylere sahip olmak sizi memnun edebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Nisa dedi ki:

  Rüyamda hiç evlenmemiş yaşlı teyzemin gençleştiğini ve hamile olduğunu gördüm uzanmıştı ve yanına uzanıyodum benim yatağım onun yatağından yüksekti hamile karnını severek çok güzel diyordummm.

 2. Nisa dedi ki:

  Rüyamda hiç evlenmemiş yaşlı teyzemin gençleştiğini ve hamile olduğunu gördüm uzanmıştı ve yanına uzanıyodum benim yatağım onun yatağından yüksekti hamile karnını severek çok güzel diyordum.

 3. Soner Günay dedi ki:

  Rüyamda 3 tane 10 lu yaşlarda cocuklarla sohbet ediyordum birinin elinde de top vardı

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya sizden hoşlanan birinden haber almaya yorumlanır.

 4. NASIR YILDIZ dedi ki:

  rüyamda 5-6 aylık bir erkek çocuğu gördüm bu erkek çocuğu benim çok seviyordum sonra dedemle nenemin yanına götürdüm dedem para vermek istedi çocuğa ben istemedim sonra bebeğin ateşi çıktı. Ardında çocuk eski haline geldi çok sevecen ve tombul bir çocuktu sonra kız ve erkek yeğenimle oynamak istedi.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya elinize ol para geçmesine, rahat geçime yorumlanır.

 5. buse dedi ki:

  Ben rüyamda evimde bir oğlan cocuğu görüyorum.bizim evimizde temizlik yapıyor çamaşır asıyordu.Ben ona sende kimsin diyorum.eşim senimi bulmuş evi temizleticek diyorum.Sen çok küçüksün diyorum.cocuğun astığı camasiri düzeltiyorum.Çocuk yüzüme bakıp gücenerek ağlıyor.kıyamam ben sana diyip seviyorum.esmer 8 yaşlarında saçları traşlı temiz bir oğlan çocuğu idi.Ama bu cocuğu hayatim boyunca hiç görmedim.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize toplu para girmesine veya borçlarınız varsa bitmesine, iyi habere yorumlanır.

 6. Mecit dedi ki:

  Baska bi arkadasim ruyasinda benim bi erkek oglum oldugunu görmüş

  1. admin dedi ki:

   Zor bir şeyi başarmaya yorumlanır.

   1. Fadime dedi ki:

    Merhaba. Ben rüyamda eltimin erkek bebeği oldugunu duydum. Fakat benim eltimle aramin açık olması nedeniyle ona hayırlı olsun demek için gitmek istemiyorum. Eltimide bebegide görmedim. Bu rüya bana neyi iletmek istiyor. Teşekkür ederim.

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya evinizde zenginliğe ve size borcu olan biri varsa ödemesine yorumlanır.

 7. Ngr dedi ki:

  Merhaba, rüyamda iki tane erkek çocuğum olduğunu gördüm aralarında en fazla iki yaş olan en büyüğü 4 yaş civarında birisi esmer birisi sarışın ama hayatım da gördüğüm en güzel en sevimli çocuklardı. Küçük ve sarışın olanı yıkıyorum sonra havluya sarıyorum. Aynı oda da teyzem koltukta oturuyor ve benden çocuğumu sevmek için istiyor ben oğlumu kucağına verirken bebeğin üstündeki havlu biraz açılıyor ve teyzem bana daha tam öğrenemedin herhalde çocuk sarmayı diyor. Böyle uyandım ama rüyanın bende bıraktığı etki çok güzeldi hele o çocuklar güzelliği onların annesi olmak çok güzel bir histi.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden birden kısmet ve bol kazanca, sizi mutlu edecek haberler almaya yorumlanır.

 8. Hülya dedi ki:

  Rüyamda sarılın 5/7 yaşlarında gibi bir erkek çocuğum varmış. Aslında benim iki delikanlı oğlum var ama onlar değil. Uyuyor olduğu için odasına bakmaya gidiyorum. Yerler çıplak halılar kaldırılmış. Işıkla uyanıyor çocuk ve sayıklar gibi konuşmaya çalışıyor. Anne diyor bana,sarılıyorum, geldim annem diyorum. Ağlıyor çocuk, çok özledi ben seni diyor, ben de çok ağlamaklı oluyorum,yatağına yönlendiriyorum. Bırakmayacağım seni bir daha diyorum ve uyutuyorum tekrar. Işıkları kapayıp çıkıyorum odadan ama gözüm arkada kalıyor sanki. Dışarıda da babasıymış sarılıyorum sevgiyle

  1. admin dedi ki:

   Elinize yüklü miktar para geçebilir, bir süredir hayalini kurduğunuz bir şey gerçekleşir.

 9. Serra dedi ki:

  Merhaba Rüyamda iki tane hafif kıvırcık saçlı sokak çocuğu görüyorum .birinin yanına gidip başını oksuyup saçlarıni topluyordum.

  1. admin dedi ki:

   İki yerden size sunulacak fırsata yorumlanır.

 10. Mld dedi ki:

  Merhabalar, Rüyamda sadece adını bildiğim ama hiç tanımadığım bir kadının bebeği oluyor, bebeği hastane de görmeye gidiyorum. Bebekle konuşuyorum, seviyorum ve bebek bir tek bana gülümsedi. Daha sonra bebek ayaklanmış benim arkamdan geliyor bana anne diyor. Daha sonra bi balkondan düştüğünü gördüm hemen yanına koştum sarıldım, kucağıma aldım hastaneye götürdüm. Hastanede bebeğin kör olduğunu söylediler, Çok ağladım sonra bebek nasıl olduysa yanımdan gitti.

  1. Okan dedi ki:

   Merhaba admin benim bir oğlum var ismi muhammet alp…Rüyamda bi erkek bebek görüyorum 2 yaşında filan beyaz tenli güzel bi bebek evimde bu kim diyorum bu senin oğlun ismi ahmet git ahmet koy ismini diyorlar bende çocuğu kucağıma alıp gidiyorum nüfus müdürlüğüne 2 oğlum oldu diyorum biri muhammet alp birisi ahmet çocuk çok sessiz sevimli beyaz tenli tombik bir bebek ismini ahmet koyuyorum nüfusta sonra uyandım bunun tabiri nedir acaba hayır olsun inşallah

   1. admin dedi ki:

    Emeklerin karşılığını almaya ve bol kazanca, hayırlı habere yorumlanır.

   2. Özlem dedi ki:

    Meraba rüyamda bir erkek çocuğumun olduğunu görüyordum okadar tatlı bir erkek çocuktuki tombul bişey ve doğum yapıyordum bebeğimi elime veriyorlardı adınıda yiğit asaf koyuyordu eşim evliyim çocuğum yok daha ve bu rüyanın etkisinde kaldım acaba yorumlarmısınız

    1. admin dedi ki:

     Bu rüya rızkın bol olmasına ve hayırlı kazanca yorumlanır.

  2. kerem dedi ki:

   admin kolay gelsin çabuk cevap verebilirsen çok iyi olur, rüyamda birsürü erkek çocuk 9-10 yaşlarında hepsi bizim eve giriyorlardı sonra evde daha kendilerini bulamıyordum ama odalara felan saklandılar heralde tüm odaların kapıları kapalıydı, sonra ben bitane eşyamı kaybettim powerbankimi sonra geri buldum. bu rüya nedir sizce?

   1. admin dedi ki:

    Bu rüya elinize bol para geçmesine ve mesleğinizde terfiye yorumlanır.

 11. tuğçe dedi ki:

  Merhabalar Rüyamda sadece adını bildiğim ama hiç tanımadığım bir kadının bebeği oluyor, bebeği hastane de görmeye gidiyorum. Bebekle konuşuyorum, seviyorum ve bebek bir tek bana gülümsedi. Daha sonra bebek ayaklanmış benim arkamdan geliyor bana anne diyor. Daha sonra bi balkondan düştüğünü gördüm hemen yanına koştum sarıldım, kucağıma aldım hastaneye götürdüm. Hastanede bebeğin kör olduğunu söylediler, Çok ağladım sonra bebek nasıl olduysa yanımdan gitti.

  1. admin dedi ki:

   Bir kadından iyili görmeye ve şansın aşılması, hayatınızı düzene sokmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status