Rüyada Eşimden Para Almak

Rüyada eşinden para aldığını görmek, eşinizin maddi durumun gün geçtikçe daha iyi olacağına ve iş hayatındaki stresinin azalacağına yorumlanır. Son zamanlarda çok çalışıp çabalıyorsa çalışmalarının meyvesini almaya başlar ve evinizde rızkınız artar. Eşiniz eve daha çok para getirip size ve çocuklarınıza daha çok imkan ve olanak sunabilir. Eğer borçlarınız varsa bu borçlar biter, kendi borçlarınızı da kapatabilirsiniz. Eşinden gizli borcu olanlar bu borçlarını öderler ve maddi külfet omuzlarından kalkar. Rüyada eşimin cebinden para almak, eşinizin sizden gizli borcu varsa bunu öğrenmek ve birlik olup ödemek anlamına gelir. İş hayatında bazı sıkıntıları varsa aşılır ve işleri yoluna girer. Kendi işiniz ise kazancınız artmaya başlayabilir.

Rüyada karımdan para almak, ev hayatında daha mutlu ve huzurlu olmak, iki tarafın da ailesinin müdahale etmemesine yorumlanır. Ev içine karışan kimseler artık bunu yapmazlar. Rüyada kocamdan para almak, birlikte daha çok kazanıp daha rahat geçinmeye ve mal mülk edinmeye yorumlanır. Birikim yapıp ev araba satın alınabilir.

Rüyada Kocanın Karısına Kağıt Para Vermesi

Eşinize vermiş olduğunu maddi ve manevi özleri tutacağınıza ve ailenizi hiç kimseye muhtaç bırakmamaya yorumlanır. Aileniz için verdiğiniz emekler boşa gitmez ve birlikte bir sofra etrafında neşe ve huzur içerisinde toplanırsınız. Eşinizin ailesi ile aranız kötüyse her şey yakında düzelir.

Rüyada Eski Kocadan Para Almak

Sizi maddi zarara uğratmak isteyen ve paranızda gözü olan her kim varsa emeline ulaşamaz. Kandırmaya çalışan kişiler de olabilir ancak planları suya düşer. Mahkemeniz varsa anlaşma sağlanır ve maddi yönden mağdur olunmaz.

Rüyada Eşimden Para Almak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, uğur ve talihin açılmasına, evinizde bol gelir ve rahata yorumlanır. Eşiniz de siz de maddi endişelerinizi geride bırakabilirsiniz. Kendi çocuklarınız için istediğiniz maddi imkanları da sunacak kazanca ulaşılır, aile fertleri mağdur olmaz ve kimseye muhtaç kalmazlar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Vedat dedi ki:

  Rüyada derin dondurucu alıyorduk ikinci el parayıda eski karım veriyordu

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni bir yatırıma yorumlanır.

 2. Ayşe dedi ki:

  Merhaba, rüyamda eşimin bana para vermek için elini cebine götürdüğünü gördüm. Bunun anlamı nedir acaba? Bana para verdiğini görmedim sadece elini cebine götürüyor o kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya gelirin daha çok olmasına, rahat geçime yorumlanır.

DMCA.com Protection Status