Rüyada Eşimin Erkek Kardeşini Görmek

Rüyada eşimin erkek kardeşini görmek, iyi anlaşamıyorsanız aranızdaki gerginliğin artacağına ve eşiniz tarafından gelen bazı haberlerin moralinizi bozacağına ve haksızlığa uğramaya yorumlanır. Sizi veya ailenizi üzen kişiler olabilir, bazı insanların aç gözlülüğü yüzünden hem eşiniz hem de siz mağdur edilebilirsiniz. Eğer eşinizin ailesi ile bir takım sorunlarınız varsa bu sorunlar daha da artabilir, kardeşi ile arada parasal anlaşmazlıklar çıkabilir.  Rüyada kocasının erkek kardeşini görmek, borcu varsa ödemesinde gecikmesine ve sizi mağdur etmesine yorumlanır. Eşinizin ailesi ile aranızdaki problemleri çözmek için sizin bir adım atmanız gerekebilir. Yoksa küslük daha da uzayabilir. Rüyada karısının erkek kardeşini görmek, aynı zamanda borç istemesine ve aranızda bir para mevzusu olacağına yorumlanır. Bu durum eşiniz tarafından tatsız karşılanabilir, ondan gizli bir iş yapılabilir.

Rüyada kaynımı görmek, bazı yorumculara göre çok büyük fırsatların elinize geçeceğine ve ailenizi çok iyi şartlarda geçindireceğinize yorumlanır. Hem kendi aileniz hem de eşinizin ailesine yardımınız dokunabilir, borcunuz varsa kapatabilirsiniz. Kaynı ile arası bozuk olanlar sorunlarını çözerler, iki taraf da uzlaşır.

Rüyada Eski Eşimin Erkek Kardeşini Görmek

Yeni bir ilişkiye ve daha mutlu olmaya, kurulan evliliğin beraberinde şans ve huzur getireceğine yorumlanır. Evleneceğiniz kişi sizi sahiplenerek daha iyi anlaşabilirsiniz. Tanışıp görüşmeye başlayacağınız biri sizi ailesi ile tanıştırabilir.

Rüyada Eşimin Erkek Kardeşiyle İlişkiye Girdiğini Görmek

Evinizde rızkın ve bereketin artacağına, eşinizin daha çok para kazanacağına yorumlanır. Hatta bir süredir satın almak istediğiniz lüks bir şey varsa alabilirsiniz. Eğer eşinizin kardeşi bekar ise onun evlenmesinde de aracılık edilebilir, maddi destek sağlanabilir.

Rüyada Eşimin Erkek Kardeşini Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, eşiniz ve ailesi ile arada kalmak ve maddi sorunlar ile karşılaşmak anlamına gelir. Bir süre önce verilen sözler varsa tutulmayabilir, aranızdaki gerginlik daha da büyüyebilir. Eşiniz aracılığı ile bir yardımda da bulunabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. fatma dedi ki:

  rüyamda ölen esimle birlikte olduğumu göŕüyorum birde kaynimi gördüm geçen aksam benim göğüslerinmi tutmaya çalışıyor bende 2 elinden tutup engellemeye calisiyorum

 2. yalniz dedi ki:

  rüyamda esimin erkek kardeşi ile su satin alip eve gidiyorduk

 3. Nihal dedi ki:

  Salam. Rüyamda kaynımı sevdiyimi onun da bana sürekli dokunmaya sürekli elimi tutmaya çalışdığını görü yorum. Sürekli gözü üzerimde.

 4. Nejla dedi ki:

  Ben rüyamda kaynımla bir arabada gidiyorum kaynım arabayı süren kişinin yanında oturuyor ben arakada oturuyorum ve arabayı süren kişi hız yapıyor kaynımda arabayı süren kişiye benim yengem hızdan korkar yavaş sürün arabayı diyor ben arkada korkudan nefes nefese kalıyorum sonra araba duruyor arabadan iniyoruz ama kaynım yanıma gelemiyor gelmek istiyor ama gelemiyor sanki aramızda engeller var gibi

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya uzak bir yerden davet veya iş görüşmesi almaya yorumlanır.

 5. İpek dedi ki:

  Rüyada sevdiğim adamın yani eski sevgilimin erkek kardeşini bizim eve geldiğini gördüm bunun anlamı nedir acaba

  1. admin dedi ki:

   Sevdiğiniz kişiden bir konuda destek görmeye yorumlanır.

 6. Hicran dedi ki:

  Rüyamda kocam bir telaş içinde evin içinde dolanıyor evde kocamın erkek kardeşi de var oturuyor sonra eşim elleri arkadan bağlı tutuklama çıkmış gidiyorum diyor uyandım nedir yorumu acaba?

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya aile fertlerinin maddi sıkıntılarının çözülmesine yorumlanır.

DMCA.com Protection Status