Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek

Rüyada eski sevgiliyi beklediğini görmek, gelecek günlerde karşınıza çıkacak olan hayırlı bir talibe yorumlanır. Gönlünüzden geçtiği gibi özelliklere sahip olan biri hayatınıza çıkar ve çok şaşırabilirsiniz. İlk görüşte bu kişiden çok etkilenerek evleneceğim insan bu diyebilirsiniz. Her yönü ile tam da kalbinizden geçen eş adayı gibi biri hayatınıza girer. Kısmetiniz açılır ve kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyi evinde beklemek, yeni bir ilişki ve ailelerin tanışmasına yorumlanır. Evlilik yolunda bir beraberlik söz konusu olabilir. İlişkisi olan de evlilik için gün sayar. Rüyada eski sevgiliyi kapısında beklemek, eski sevgiliden umudu kesmek ve yeni bir insana şans vermek demektir. Kapınıza kadar elen kısmeti tepmemeniz konusunda dostlarınız sizi uyarabilir.

Rüyada eski sevgiliden haber beklemek, isteklerin hızla gerçekleşmesine ve birden fazla insanla tanışıp dost olmaya, yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır. Beklenen bir haber varsa size ulaşır, şansınız açılır. Sizi mutlu edecek insanlar ile tanışılır.

Rüyada Eski Sevgiliden Mesaj Beklemek

Sizden hoşlanan ve bir süredir duygularını açamayan biri sonunda kalbini size açmaya karar verebilir. Sizin hoşlandığınız biri de olabilir. Sevenler kavuşurlar ve bir süredir flört eden biri artık ciddi bir ilişkiye başlar, aşk hayatında çok mutlu olunur.

Rüyada Eski Sevgiliden Telefon Beklemek

Sizi arayıp sormayan birinden gelecek olan sürpriz bir telefona çok şaşırmak anlamına gelir. Eski sevgiliniz sizi arayabilir ve hal hatırınızı sorabilir. Ummadık bir zamanda yapılacak olan bu görüşmeye siz de çok hazırlıksız yakalanabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek Ve Gelmemesi

Üzüntülerin yerini sevinç ve mutluluk  almasına, başka biri ile çok mutlu olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde karşınıza çıkacak biri size eski sevgilinizi unutturabilir. Ona karşı hala bir umudu olan biri ise artık bundan vazgeçer.

Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi ki de ayrılmışız diyeceğiniz bir olay yaşamaya yorumlanır. Sizin için hayırlı olan bir eş adayı hayatınıza girer. Üzüntüler biter ve artık hayatınızda mutluluk ve huzur hakim olur. Sürpriz bir ilişki başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Nurrrr
 2. Dilan akın
  • admin
 3. S.u
  • admin
 4. Nehir
  • admin
 5. Deniz
  • admin
 6. Derya
  • admin
 7. B.S
  • admin

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status