Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek

Rüyada eski sevgiliyi beklediğini görmek, gelecek günlerde karşınıza çıkacak olan hayırlı bir talibe yorumlanır. Gönlünüzden geçtiği gibi özelliklere sahip olan biri hayatınıza çıkar ve çok şaşırabilirsiniz. İlk görüşte bu kişiden çok etkilenerek evleneceğim insan bu diyebilirsiniz. Her yönü ile tam da kalbinizden geçen eş adayı gibi biri hayatınıza girer. Kısmetiniz açılır ve kendinizi çok şanslı hissedebilirsiniz. Rüyada eski sevgiliyi evinde beklemek, yeni bir ilişki ve ailelerin tanışmasına yorumlanır. Evlilik yolunda bir beraberlik söz konusu olabilir. İlişkisi olan de evlilik için gün sayar. Rüyada eski sevgiliyi kapısında beklemek, eski sevgiliden umudu kesmek ve yeni bir insana şans vermek demektir. Kapınıza kadar elen kısmeti tepmemeniz konusunda dostlarınız sizi uyarabilir.

Rüyada eski sevgiliden haber beklemek, isteklerin hızla gerçekleşmesine ve birden fazla insanla tanışıp dost olmaya, yeni bir sosyal çevreye girmeye yorumlanır. Beklenen bir haber varsa size ulaşır, şansınız açılır. Sizi mutlu edecek insanlar ile tanışılır.

Rüyada Eski Sevgiliden Mesaj Beklemek

Sizden hoşlanan ve bir süredir duygularını açamayan biri sonunda kalbini size açmaya karar verebilir. Sizin hoşlandığınız biri de olabilir. Sevenler kavuşurlar ve bir süredir flört eden biri artık ciddi bir ilişkiye başlar, aşk hayatında çok mutlu olunur.

Rüyada Eski Sevgiliden Telefon Beklemek

Sizi arayıp sormayan birinden gelecek olan sürpriz bir telefona çok şaşırmak anlamına gelir. Eski sevgiliniz sizi arayabilir ve hal hatırınızı sorabilir. Ummadık bir zamanda yapılacak olan bu görüşmeye siz de çok hazırlıksız yakalanabilirsiniz.

Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek Ve Gelmemesi

Üzüntülerin yerini sevinç ve mutluluk  almasına, başka biri ile çok mutlu olmaya yorumlanır. Gelecek günlerde karşınıza çıkacak biri size eski sevgilinizi unutturabilir. Ona karşı hala bir umudu olan biri ise artık bundan vazgeçer.

Rüyada Eski Sevgiliyi Beklemek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, iyi ki de ayrılmışız diyeceğiniz bir olay yaşamaya yorumlanır. Sizin için hayırlı olan bir eş adayı hayatınıza girer. Üzüntüler biter ve artık hayatınızda mutluluk ve huzur hakim olur. Sürpriz bir ilişki başlayabilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sevgi dedi ki:

  Merhaba rüyamda 2 yıl önce ayrıldıgım eşi sevgilimle telefon da konuşuyoruz.ben eski sevgilime seni bekliyorum diyordum oda bana ben kaç kez söyledim bekleme beni.diyor du. Ben üzülüyorum.neden soruyodum.niye anlamak istemiyor sun.olmadı. dedi biraz kızarak dı ses tonu

 2. Beyza dedi ki:

  Rüyamda telefonla şu anda küs olduğum eski sevgilimle konuştuktan sonra bana beklememi ve birazdan geleceğini söylemişti ben ise okul tarzı bir yerin kapısında onu beklemeye başlamıştım ancak geldiğini göremeden uykudan uyandım

 3. Nurrrr dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle konuşarak yürüyorduk insanlar vardı görüşmek için bir yer belirledik ben bekledim ama o gelmedi

 4. Dilan akın dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi evde bekliyordum fakat gelmedi .ama geleceğini hissediyordum fakat gelmedi. Bide sokklarda bozuz 5 kuruş, 10 kuruş paralar topluyordum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 5. S.u dedi ki:

  Rüyamda yeni biriyle sevgili olduğumu gördüm. Rüyanın sonrasında o kişiyi görmedim eski sevgilime çağrı bırakıp geri döner mi acaba diye bekliyorum tam bir şey yazmaz derken uzun zamandır benden bir işaret beklediğini söylüyor mutlu olduğunu anlıyorum ama birbirimizi görmeden rüya bitiyor. Rüyamı yorumlar mısınız acaba?

  1. admin dedi ki:

   Size söylenen bazı yalanları öğrenmeye ve yeni biri ile tanışmaya yorumlanır.

 6. Nehir dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimle yeni sevgilimi aynı evde gördüm ve eski sevgilim beni görünce sinirlenmiş ti mutsuzdu bende yeni sevgilimle ilgileniyordum falan öyle

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya ilişkinizde güzel bir sürprize yorumlanır.

 7. Deniz dedi ki:

  Rüyamda eski sevgilimi dışarda beyaz bir arabayla bekliyordum ama kendi evi degildi başka bir evden çıkmasını bekliyordum ama orda oldugunu biliyordum ve bekledim gelmedi rüya da bitti zaten

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya temiz habere ve hzuur veren birinin hayatınıza girmesine yorumlanır.

 8. Derya dedi ki:

  Gerçekte evliyim ama rüyamda hiç düşünmediğim halde Sürekli eski sevgilimi görüyorum aslında yüzünü görmüyorum sürekli bekliyorum gelmiyor en son kavga etmek istiyordum ama gelmedi bi yere çağırıp bekleme değil tesadüf gibi geçebileceği yerde bekliyorum

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yeni ilişkinizde çok mutlu olmaya yorumlanır.

 9. B.S dedi ki:

  Geçen akşam yıllar önce tanışıp aşık olduğum kişiyle yıllar sonra sosyal medyadan yollarımızın kesişmesiyle görüşüp bi kahve içtik arkadaşça.. şu an başka birine aşığım ve sadece onu düşleyerek uyumuştum.. o gece rüyamda kahve içtiğim o kişi bi evde onun akşam işten çıkıp eve gelmesini ve ona bazı pürüzlerin önümü kesmesiyle uğraşlar sarfederek ona yemek hazırlamaya çalıştığımı onunla uyuduğumu falan gördüm resmen evli bi çift gibi… lütfen yorumlarmısınız beynim yanmak üzere.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya yakında iyi bir iş imkanına ve o kişiden gelecek müjdeli habere yorumlanır.

   1. Hande dedi ki:

    Rüyamda kendisini çoktan unuttuğum eski sevgilim, evime yakın bir yerde ofis açıyordu.(taşınmayı istediğim site) Bir kafede gelmesini bekliyorum ama o hiç sevmediğim yakın arkadaşıyla beraber çalışıyordu ve işi bırakıp yanıma gelmiyodu beni gördüğü halde en sonunda gelip yanıma oturdu ama ben sanki gelmemiş gibi onu beklemeye devam ettim.

DMCA.com Protection Status