Rüyada Evde Dolaşan Kedi Görmek

Rüyada evde dolaşan kedi görmek, mutlu bir birlikteliğin habercisidir. Evinizde huzurunuz mutluluğunuz artar ve güzel bir ilişkiye sahip olunur. Bekar olanlar hayırlı talip haberleri alabilirler ve evlilik konusunda bir karar verebilirler. İlişkisi olan kişiler de sevdikleri ile evlilik kararı alabilirler. Sevdiğiniz insan ile evlenerek mutlu bir yuva kurabilirsiniz. Evli olanların ise evlerinde neşeleri artar. Eşiniz ile hoş sohbet muhabbetleriniz olur ve evinizde hiç olmadığınız kadar mutlu olabilirsiniz. Rüyada kedilerin eve girmesi, bazı yorumcular tarafından da aile hayatında borçların bitmesine ve aile fertleri ile birlik beraberlik içerisinde olmaya yorumlanır. Aileniz ile el ele vererek borçlardan kurtulabilir, çok rahat geçinebilirsiniz. Rüyada kediler görmek, dost çevresinde değişim ve güven duymaya yorumlanır. Doğru insanlar ile dostluklar kurulur.

Rüyada eve kedi girmesi, karşınıza çok iyi niyetli insanların çıkacağına ve güzle dostluklar kurmaya yorumlanır. Yeni bir yere taşınacak olan kişilerin yeni komşuları ile ilişkileri çok iyi olur. Aile dostlarınız artabilir ve evinizde hayırlı misafirler ağırlayabilirsiniz. Evinize gelen insanlar bereketleri ile gelirler ve evinizde neşeniz artar.

Rüyada Evde Dolaşan Kedi Görmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, çevrenizde fesat veya çok hırslı kimselerden uzaklaşmak ve size mutluluk veren insanlarla görüşmeye yorumlanır. Mutsuz eden kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz. Yeni kurulan dostluk ve ilişkiler sizin için hayırlı olur ve evinizde de daha mutlu olunur.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Eve Giren Kedileri Kovalamak

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Nur dedi ki:

    Iyı aksamlar.ruyamda 3 yıldırbosanma surecınde olan esımin evını gordum bınaya uzaktan bakıyorum harabe ve yıkılıyor evı sonra tekrar bakıyorum bu defa bına yerınde odasına bakıyorum pencere yarı acık şık guzel koltuk takımları spor aletlerı ve bırde kedı gordum koldukta.sonra kendı kendı aaa spora mı baslamıs.sonra bınanın kapısında o kedıyı goruyom bu defa bır adam mahallede o kedıyı kovalıyor sonra yakalıyor kedı bırden kocaman oluyor adamın boyunda sankı kadın gorunumlu tam emın degılım bır kamelyaya oturtuyor kedıyı kedı bırden adamın ayagına dogru tukuruyor tukururken kedının dılının on kımı fırlıyor adamın ayagına ama kedının agzında dılı duruyor yine.sonra tekear tukuruyor tekrar dılının oarcası fırlıyor bu bır kac defa tekrarlanıyır ılkınde ne oldugunu anlamıyoz sonra eteafa bır kac kısı toplnıyır adama duyorlar sankı kedını bı sıkıntısı var yardım mı ıstıyor bı sırtına mı vuralım bogazında mı sorun var nefes alamıyordur o yuzden dılının parcalarını fırlatıyor dıye ruyam burda bıttı.hayır olur ınsallah sımdıden tesekkurler

DMCA.com Protection Status