Rüyada Eve Giderken Korkmak

Rüyada eve giderken korktuğunu görmek, size zararı dokunan insanlardan uzaklaşmak ve bu insanların bir daha size kötülüğünün dokunamayacağına yorumlanır. Eğer bir süredir sizi üzen kimseler varsa artık bu kişilerle görüşmek zorunda kalmazsınız. İş hayatında çalışma arkadaşlarınız ile sorunlar yaşıyorsanız daha mutlu olacağınız bir iş yerinde çalışabilirsiniz huzurunuzu bozan kimseler de ayrılabilir. Mecburen görmek zorunda kaldığınız kişiler ile çeşitli sebepler ile yollarınız temelli ayrılır. Eğer ev huzurunuzu kaçıran eş dost akraba varsa bu kişiler ile yüzleşebilir, bir şeylerin değişmesinden memnun kalabilirsiniz.

Rüyada eve dönerken korkmak, aynı zamanda korkuların üzerine gitmek ve tek başına bir şeyler başarmak, düşmanlarına galip gelmeye yorumlanır. Eğer uzun zamandır eviniz ile ilgili yaşanan sorunlar varsa çözülür ve artık bir şeylere müdahale edecek cesarete sahip olabilirsiniz. Üzerinize korku salmaya çalışan insanlar başarılı olamazlar.

Rüyada Sokakta Korkarak Yürümek

Başka bir yere yerleşmek ve yeni bir ortamda bulunmak şeklinde yorumlanır. Hatta yabancı bir ülkede de yaşamanız gerekebilir. Yeni bir yerde hayatınızı sürdürmeye başlayabilirsiniz. Sizin ve ailenizin iyiliğinizi istemeyen kimseler varsa bu kişilerin maskeleri düşer, asıl niyetleri anlaşılır, boşuna günahlarını almadığınızı öğrenebilirsiniz.

Rüyada Eve Giderken Korkmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, hayırlı bir rüyadır ve hayatınızda medyana gelecek olan değişikliklerin ilk başta sizi korkutsa da daha sonrasında mutlu olmaya yorumlanır. Eğer yeniliklere açık değilseniz ve konfor alanınızdan çıkmaktan korkuyorsanız, bu yenilikler hoşunuza gidebilir. Korkularınız ile yüzleşebilir, büyük sıkıntılardan uzaklaşabilirsiniz.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status