Rüyada Eve Giren Kedileri Kovalamak

Rüyada eve giren kedileri kovaladığını görmek, sizin arkanızdan gizli saklı işler çeviren kimseler varsa ortaya çıkmasına yorumlanır. Yalan dolan anlaşılır ve bazı insanlara karşı güveniniz sarsılabilir. Sizin güvendiğiniz ve yalan söylemediğiniz biri tam tersi bir davranışta bulunabilir. Rüyada kedi görmek, dostun düşmanın ortaya çıkmasına ve kime güveneceğinizi anlamaya yorumlanır. Eğer sevdikleriniz ile aranızı açacak bir şeyler yapan biri varsa da bu kişiden uzak durmanızın sizin hayrınıza olacağını görebilirsiniz. Ailenizin görüşmenizi istemediği arkadaşlarınız olabilir. Onlarla görüşmek konusunda kararsız kalabilirsiniz.

Ayrıca Bakınız: Rüyada Evde Dolaşan Kedi Görmek

Rüyada eve kedi girmesi ve kovalamak, aile içi sorunların  kimse tarafından öğrenilmeden çözülmesine yorumlanır. Aile fertleri ile aranızdaki problemler yakında biter. Anne baba veya eşinizin içinde bulunduğu zorluk aşılır. Birbirinizi laf ve sözden korumanız gerekebilir.

Rüyada Kediyi Evden Kovmak

Plan ve projeleriniz baltalamak ve sizi mağdur etmek isteyen biri olabilir. Kazancınızda ya da başarılı olmanızda gözü olan biri olabilir. Bu kişi ile aranızda bir rekabet oluşabilir. Dost sandığınız birinin de aslında sizin rakibiniz olduğunu fark edebilirsiniz.

Rüyada Eve Giren Kedileri Kovalamak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde hayırlı olaylar olmasına ve her şeyin daha güzelleşmesine, sıkıntılarınız çözmeye yorumlanır. Aile içerisinde sevindirici olaylar olabilir ve bir süre başkalarından gizlemek isteyebilirsiniz. Hayırlı bir olayı başkalarına söylemeniz için bir süre neticeyi görmeniz gerekebilir.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
  1. Ben dedi ki:

    Rüyamda oturma odasındaydım bir anda evde siyah kahve tüyleri olan bir kedi gördüm. Kovalamaya başladım ama bir yandan da annem gile dikkat etmedikleri için kızıyordum. Bir anda kedinin kör ve ön iki bacaklarının yarısının olduğunu gördüm ve korktum annemi çağırdım ben kovamam diye o sırada üç kedi daha ortaya çıktı(siyah kahve tüyleri var) tam kovalamaya çalışırken pencerenin kenarında bir delik varmış( ki öyle birşey yok normalde) oradan kaçtılar hepsi.

  2. Meskure dedi ki:

    Merhaba rüyamda annem ve abimin bizim kuşumuzu kapının önüne koyduğunu gördüm. Fakat kafesin içine baktığımda içinde bir sürü civciv olduğunu gördüm.Annemler kuş ve o kadar civciv bakamayacağını düşürerek ve birininde gelip alabileceğini düşünerek koymuş. Bende kafese yaklaştıkça kafesin etrafının bir sürü kedi sardığını gördüm. Sırf civcivlere merhametimden onları kovaladım çubukla ama kediler baya bi zorladı beni. O sırada bir kedinin başka bir kedinin ölüsünü yediğini gördüm. Ben kedileri kovalarken kuş artık nasıl başardıysa civcivlerle birlikte yatak gibi bişeyin altına girdi. Bende yine onları rahatsız edeceğini düşündüğüm için eve götürmeye çalıştım. Ama uyandım. Ve bide yatağın üzerinde bir akrebin dolaştığını gördüm. Onuda atmaya çalışıyordum.Ama onu başardım.

DMCA.com Protection Status