Rüyada Eve İzinsiz Girmek

Rüyada eve izinsiz girdiğini görmek, aile içerisinde daha fazla sorumluluk üstlenmek ve ailesine daha fazla zaman ayırmaya yorumlanır. Kendi aile içi sorunlarınız varsa bunları çözmeye yönelebilirsiniz. Aile içi maddi manevi sorunlar çözülür ve eski huzurunuz yerine gelir. Sosyal çevrenizden çok kendi ailenizin size ihtiyacı olabilir, onlara ayıracağınız zaman size pek çok şey kazandırır. Eğer aile içerisinde küs olduğunuz birileri varsa barışmanıza vesile olacak bir olay yaşanabilir. Rüyada başkasının evine izinsiz girmek, gönlü boş olanların bir süre daha hayatlarına kimseye almayacaklarına yorumlanır. Ya da gizli ilişki yaşanabilir, ilişkinizi herkese söylemeye hemen hazır olmayabilirsiniz. Rüyada bir eve izinsiz girmeye çalışmak, verilen sözlerin tutulmamasına ve bu yüzden zor durumda kalmaya yorumlanır. Güvendiğiniz bazı insanların aslında güvenilmemesi gereken kişiler olduğunu geç de olsa anlayabilirsiniz. Verilen vaatler tutulmayabilir.

Rüyada eve izinsiz giren birini görmek, sizin hakkınızda olur olmaz laflar söyleyen ve yüzünüze karşı da kırıcı olan biri olabilir. Duyacağınız bazı sözler bu kişi ile aranızı açabilir. Aile içerisinde de benzer bir durum yaşayabilirsiniz. Kendi aile huzurunuzu sağlamaya çalışırken iki kişi arasında kalabilirsiniz. Rüyada başkasının evine gizli girmek, verilen sözleri tutmaya ve kimseyi mağdur etmemeye yorumlanır.

Rüyada Komşunun Evine İzinsiz Girmek

Başka bir eve taşınabilir ya da başka bir yerden ev satın alabilirsiniz. İş ya da başka sebepler ile yaşadığınız yerden ayrılmanız gerekebilir. Tabi bir süredir taşınmak istediğiniz bir yer varsa yakında bu hayaliniz gerçek olur.

Rüyada Sevgilinin Evine İzinsiz Girmek

Sevdiğiniz kişinin sizi ailesi ile tanıştırmak isteyeceğine ve ailesi ile tanışmaya yorumlanır. Evlilik yolunda ilk adımı atabilir, aileler ile tanışarak ilişkinizi herkese duyurabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin ailesi ile aranızda sorunlar varsa biter.

Rüyada Eve İzinsiz Girmek Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, bazı insanlara verdiğiniz tavizden dolayı pişman olabilirsiniz. Aileniz için hayal ettiğiniz bir şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bir eksikleri varsa onu giderebilir, aile ile daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz ile sıkıntılarınız varsa biter.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR
 1. Sevil dedi ki:

  Rüyamda görümcemin evine izinsiz giriyorum annemle birlikte bişey yemek için Çin desenli kayık tabağı alıyorum ama elimden kayıp düşüyor daha sonra tek tek birileri ni görüyorum eve gelen misifirlik için geliniyor en arkada görümcem ailesi geliyor şaşırıyor durumu anlatıyorum gayet sakin bi şekilde kabul ediyor kırılan tabağın rengi turuncu lu karışık desen öyle uyanıyorum

 2. Leyla dedi ki:

  Hayrolsun, Rüyamda bir akşam dışarıdaydım, arabamı da eski okul arkadaşımın evinin önüne parkettim . Arkadaşım dışarıdaydı, evinin bahçesinde, birilerini gördüm yolda muhattap olmak istemedim. Arkadaşıma dedim ben 2 dakika içeri geçeyim. Sonra girdim içeri, onun odasından geçtim. Başka bir odaya izinsiz girdim, erkek kardeşi yatıyormuş. O odanın ilerisi de annesigilin yatak odasıymış. Babası da dışarıdan beni görmüş. Telaşlanmış bu kız ya hırsızlık yaparsa diye sanırım. Ben zaten girmedim o odaya. Çıktım geri evden. Sonra beni tanıyanlar dedi senden tedirgin oldular diye 🤷🏻‍♀️ Rüyamda bile anlamadım yani niye öyle bir şey dediler. Sadece diğer odaya izinsiz girdim ben. Nasıl yorumlayacağımı da anlamadım. Selametle kalın 👋

 3. Mustafa dedi ki:

  Rüyamda evime Arş. Gör. Olarak çalıştığım uni’deki memurların izinsiz olarak girmiş olduğunu, 3-4 kişi olduklarını, tam ilk gördüğüme vuracakken tanıdık biri çıkması sebebiyle vuramadığı, çok kızdığımı, memuriyetlerine zarar gelmesin diye polise de haber veremediğimi, bu arkadaşların beni ögrencilerle kumar oynamaya davet ettiğini gördüm.

 4. Ebrar dedi ki:

  İlk rüyamda evime hırsız girmiş çok dağıtmamış ufak tefek dağınıklıklar ve küçük bir miktar paranın çalındıgını ikinci gece ise birkaç günlüğüne kardeşime kalmaya diye yola çıkıyorum araba bozuluyor sorunlar oluyor kapının önünde birkaç saat bu şeklide oyalanıyorum sonra telefonum düşüp kırılıyor evdeki yedek telefonu almak için eve gittiğimde yan dairemde ki kiracı kapını açık unutmuşsun diyor derken içeriye bir giriyorum kiracının çocukları heryeri dağıtmış çay şekerleri dökülmüş yağlar yerlere damlatılmış evde benim olmayan gıda malzemeleri var tartışıyoruz anne olan kiracı ben kızdıkça evet haklısın diyor ama kızı sen sus anne deyip susturuyor annesini. bana ne olmuş dökülmüşse temizlenir onlar çocuk falan diyerek üste çıkmaya çalışıyor derken polis çağırmaya karar veriyoruz kiracımın kızı arıyor polisi. Polis beklerken kapının zorla açıldığını farkediyorum o sırada hem polis hem jandarma geliyor olayları anlatırken uykumdan uyanıyorum.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için yüklü harcama yapmaya yorumlanır.

 5. Zuhal dedi ki:

  Rüyamda arkadaşla uzun zamandır saklı girilmeyen bir yer varmış arkadaşım bir balo çıkcam diyo tamam bak hemen sonra gidelim diyorum neyse giriyo içeri bende onun peşinden gidiyorum sonra bir kapıdan geçiyoruz yaşlı bir adamın evine çıkıyo içerde bir tane. çocuk var bize şşt buraya geldiğini ne ben gördüm nede siz beni diyo sonra biz geziyoruz evi dışarıda polisler var arkadaşıma diyorum ki hadi gel çıkalım diyorum polis yakalar ama hiç bir şey yapmadık sadece evde gezdik o kadar

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinizdeki bazı anlaşmazlıkların bitmesine, uzlaşmaya yorumlanır.

 6. Halide dedi ki:

  Rüyamda Arka Oda tarafından bir kamyonet gibi bir şey sordum içinden perde arkasından gördüm iki kadın bir adam vardı bir de fırça sopası gibi duvara yaslanmış lardı baktım evin içerisini gözetlemeye çalışıyorlar Çok anlamadım görünmeden içeriye geçtim daha büyük bir evmiş ve salonda yani yatak benim kendi yatak odam sanki salon gibiymiş ve duvar tarafında daha yüksekmiş ve cam varmış o tarafta biraz yüksek bir cam Gamze’nin annesi Fatoş ve birileri daha var Söz o da bana temizliğe gelmiş baktım camdan o kadınlardan birisi zorla içeriye girmeye çalışıyor içeri gözetleme içerde ne iş ya var böyle yüksek sesli söyleyerek Hani sanki tespit etmeye çalışıyor arka odadan da içeride eşyaları gözetlemeye çalışıyorlardı perdeden görmeye göremediler Çünkü baktım zorla iki kadın içeriği balkon koltukları basarak geldiler bir tanesi birdenbire kısa boylu bir kadın orada saçları sıkı sıkı toplanmış sarışın bir kadın bu işlerden sorumlu Arzu modeli gibi ama daha beyaz tenli saçlar sıkı toplanmış Gidin gidin diye Kovuyorum seni içeri odaya salona bakmaya çalışır gibi ne var diye Araya girdim önüne geçtim birileri daha vardı zorla zorla dışarıya çıkarttırdık konu ne var ne yok diye söylemeye çalıştı yok sandalyede büyük televizyonu yok bilmem nedir bunun gibi yani sıraliyirdu sesli olarak Ya zorla kapattık. Lakin sanki üzerimizde bir ip baskı varmış gibi hani bir şey onları Niteleme de kovmada üzerimde tuhaflık vardi sanki tam ittirtemiyorduk gidin diye kovuyoruz salon ivinden gitmelerini yine koltuklar uzerunden basarak yuksek camdan odaya indikleri gibi cikarttik disari onlari ..ne var diye baktigimizda zorla iceri camdan girmislerdi?? ama bir şey de engelliyordu bizim Elimizi kolumuzu Pencereye tülden yine bakmaya evdeki esyalari beyinlerine not alnaya calisir gibi tekrarliyirdu kisa biylu sari sacli sacinu sikica toplayan kadin, disari attigimiz halde .

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya evinize uzun zamandır gelmeyen insanları ağırlamaya ve aile içerisinde işsiz biri varsa işe gireceğine yorumlanır.

 7. İhasan ramazan rdoğ dedi ki:

  İş yerinden sevdiğim bir abim benim haberim yokken ev sahibinden izin alıp evimde yasıyor. Sonra tesaduf biz giriyoruz ve polisi arıyom polis acmiyo sonra o hırsız deil yanlız biliyorum ne arıyon seni kim gonderdi patronmu diyorum neyse polis gelmeyince esyalarini kapının dışına koyuyom o yuze yuze kaciyor.. bişeyde anlatmadan gidiyor.

  1. admin dedi ki:

   Bu rüya eviniz için harcama yapmak ve işlerinize yetişmekte zorlanmaya yorumlanır.

DMCA.com Protection Status