Rüyada Evi Kireçle Badana Yapmak

Rüyada evi kireç ile badana yaptığını görmek, evinizde eşya yenileyebilir ve ev içi eksikleriniz varsa giderebilir evinizi güzelleştirebilirsiniz. Ertelenen ev ihtiyaçları varsa bunlar için ihtiyacınız olan para elinize geçer. Kendi evinde oturanlar evinde tadilat yapabilirler. Kiracı olan biri için de ev sahibi olmak demektir. Rüyada kendi evini kireçle badana yapmak, evinize hayırlı misafir gelmesine yorumlanır. Eğer bekar kimseler varsa söz nişan yapılabilir ve evinizde eş dost ağırlayabilirsiniz. Başka sebeplerle de yakınlarınız evinize ziyarete gelebilirler. Evinizde tatlı bir telaş içerisinde kalabilirsiniz.

Rüyada birinin evini badana yapmak, birini ziyarete gitmek ve özlem gidermeye yorumlanır. Hane içerisinden de yolunuzu gözleyen kimseler varsa sizi davet edebilirler. Düğün dernek gibi hayırlı bir olay için davet alınabilir, yakın zamanda sevdiklerinizin evine gidip onları kutlayabilirsiniz.

Rüyada Evi Kireçle Badana Yapmak Diyanet

İslami rüya tabirlerine göre, evinizde barış ve huzurun sağlanmasına, aile fertleri arasında hiç kimsenin birbiri ile küs kalmamasına yorumlanır. Eğer evinizde geçim sıkıntısı varsa rızkınız artar, daha mutlu huzurlu olunur. Aile fertlerinin de huzuru artar.

Aşağıda yer alan “yorum yapın” kısmından gördüğünüz rüyayı paylaşırsanız, editörlerimiz tarafından rüyalarınız en kısa sürede yorumlanarak yayınlanacaktır. Ayrıca sitemizin iletişim bölümünden de bize ulaşabilirsiniz.

Yorum Yapın

DMCA.com Protection Status